Teka HLB 8600

Nákupem získáte 179,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Vestavná trouba Teka HLB 8600 v bílém barevném provedení má vnitřní objem 70 litrů. Multifunkční trouba nabízí 12 funkcí pečení a 20 asistovaných receptů, které je možné si navolit pomocí dvou otočných voličů a barevného ovládacího TFT digitálního displeje. Teplotní rozsah trouby se pohybuje v rozmezí 50 ° C - 250 ° C. Vybavená je chromovými držiamkmi plechů s 1 teleskopickým výsuvem. Vestavná trouba Teka HLB 8600 je zařazena v energetické třídě A +. Čištění se realizuje systémem HydroClean® PRO. Sklopný gril umožňuje snadnější čištění vnitřní části. Celoskleněné dvířka trouby jsou vybaveny trojitým sklem a také tichým zavíráním SoftClose. Pro bezpečnost je k dispozici dětský zámek. Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma

Zvažte i tento produkt

Teka HLB 8600 P ST šedá

Vestavná trouba Teka HLB 8600 P ST v barevném provedení Stone Gray (RAL 7012) s rámem z nerezové oceli s úpravou proti zanechávání otisků prstů má vnitřní objem 70 litrů. Multifunkční trouba nabízí…

 • Třída energ.účinnosti: A +
 • Celk.vn.kapacita trouby: 70 L
 • Gril: Ano

Zobrazit produkt

Popis produktu

 

 

 

Praktický pomocník do domácnosti

Vestavná pečicí trouba Teka HLB 8600 je vynikající troubou, která vám nabídne klasické možnosti pečení. Díky úspornému chodu spadá do energetické třídy A +. Multifunkční trouba nabízí 12 funkcí a programování doby pečení. Trouba je ovládána prostřednictvím dvou otočných knoflíků, které jsou doplněny vestavěným 4 "TFT displejem s barevným dotykovým displejem umožňují nastavit širokou škálu programů trouby a digitální nastavení hodin. Vybavená je SoftClose dvířky s tlumeným zavíráním a celoskleněnými dveřmi s trojitým sklem. 70 litrová využitelná kapacita trouby patří mezi větší.

Funkce trouby

Trouba nabízí 12 druhů ohřevu, které si zvolíte pomocí 2 otočných knoflíků a dotykového panelu velmi jednoduše. Teplotní rozsah trouby se pohybuje v rozmezí 30 ° C - 250 ° C. Program Eco umožňuje přípravu jídel s minimální spotřebou energie.

 •     druhy ohřevu: konvenční: horní + dolní ohřev, konvenční s ventilátorem, gril + spodní ohřev, maxi gril, gril, spodní ohřev, pizza, turbo, EKO, pomalé pečení, kynutí těsta, rozmrazování, funkce Hydroclean

Pečení s osobním asistentem pečení

Personal Cooking Assistant (PCA) nabízí přednastavené automatické recepty, s nimiž dosáhnete nejlepší výsledky při přípravě pokrmů. Jednoduše stisknete příslušné tlačítko, a pomocí otočných voličů si nastavíte druh pokrmu, který chcete péct zobrazí dostupné recepty pro daný druh jídla. Následně je třeba zvolit hmotnost připravovaného pokrmu a trouba automaticky navrhne vhodnou teplotu. Některé recepty dokonce umožňují zvolit stupeň ukončení: vysoký - opečené, střední - středně opečené a nízký - zlehka opečené. Jakmile bude jídlo dopečené upozorní vás na to zvukový signál.

Bezpečná manipulace s plechy

Pro pohodlnou a maximálně bezpečnou manipulaci s plechy nebo nádobím při pečení má trouba k dispozici teleskopický výsuv na jedné úrovni. Ten zajišťuje spolehlivé uchopení plechu a jeho jednoduché vysouvání bez hrozby pádu, prevrnutia nebo náhodného popálení.

Funkce Teka HydroClean® PRO

Čisticí funkce trouby HydroClean® PRO usnadní odstraňování mastnoty a zbytků potravin, které se zachycují na stěnách trouby. Stačí spustit čisticí program (trouba musí být studená), rozložte na dno trouby utěrku a nalijte 200 ml vody. Po uplynutí cyklu se trouba sama automaticky vypne, na což vás upozorní i zvukový signál a vizuální symbol. Následně je možné jednoduše hadříkem odstranit zbytky nečistot nebo přebytečnou vodu.

Parametry produktu

Základní parametry

 • Třída energ.účinnosti A +
 • Celk.vn.kapacita trouby 70 L
 • Gril Ano
 • Celkový výkon trouby 3215 W
 • Typ čištění Pyrolýzou
 • Horkovzdušná funkce Ano
 • Počet funkcí 12

Další vlastnosti

Značka: Teka
? Smart: Ne
Jednoduché čištění: Ano
Teleskopický výsuv: Víceúrovňový
Počet skel dvířek: 4

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá
Šířka: 59,5 cm
Výška: 59,5 cm
Hloubka: 55,9 cm
Hmotnost: 36 Kg

Obsah balení

Obsah balení: grilovací rošt

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Funkce

Časovač: Ano
Gril: Ano
Typ čištění: Pyrolýzou
Počet funkcí: 12

Konektivita

Délka kabelu: 1,5 m

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A +

Trouba

Celk.vn.kapacita trouby: 70 L
Celkový výkon trouby: 3215 W
Horkovzdušná funkce: Ano

Další parametry

? Smart (ovládání mobilem): Ne

Ostatní

Kód produktu: 111000012

Všechny parametry

Recenze Teka HLB 8600

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Teka HLB 8600