Teka HLB 8400 BK

Při nákupu produktu získáte extra hodnotu bodů 1 299,00 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Vestavná trouba Teka HLB 8400 BK v černém barevném má vnitřní objem 70 litrů. Multifunkční trouba nabízí 9 funkcí pečení, které je možné si navolit pomocí dvou otočných voličů a dotykového ovládacího panelu s LED displejem. Nabízí také automatické expresní předehřátí. Teplotní rozsah trouby se pohybuje v rozmezí 50 ° C - 250 ° C. K dispozici jsou i funkce pizza, funkce ECO. Vybavená je chromovými držiamkmi plechů s 1 teleskopickým výsuvem a také sklopným maxi grilem. Trouba Teka HLB 8400 BK je zařazena v energetické třídě A +. Čištění se realizuje systémem HydroClean® PRO. Nabízí zároveň 3 pyrolytické čistící programy. Celoskleněné dvířka trouby jsou vybaveny dvěma skly a také tichým zavíráním SoftClose. Pro bezpečnost je k dispozici dětský zámek. Příslušenství v balení: hluboký plech, grilovací rošt. Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma
 • Extra 10 % bodů zpět na Věrnostní kartu

Zvažte i tento produkt

Electrolux 800 SENSE AssistedCooking KOE8P81Z

Vestavná trouba Electrolux 800 SENSE AssistedCooking KOE8P81Z s funkcí AssistedCooking, je zařazena do energetické třídy A +. Nabízí 17 funkcí pečení: Gratinované jídla, Dolní ohřev, Pečení chleba,…

 • Třída energ.účinnosti: A +
 • Celk.vn.kapacita trouby: 71 L
 • Gril: Ano

Zobrazit produkt

Popis produktu

 

 

 

Stylová trouba s čistým vzhledem

Vestavná pečicí trouba Teka HLB 8400 BK je vynikající troubou, která vám nabídne klasické možnosti pečení. Svým vzhledem s ovládacími prvky a madlem dokonale zapadne do interiéru. Díky úspornému chodu spadá do energetické třídy A +. Multifunkční trouba nabízí 9 funkcí a programování doby pečení. Trouba je ovládána prostřednictvím dvou otočných knoflíků, které jsou doplněny vestavěným LED displejem s dotykovým ovládáním umožňují nastavit širokou škálu programů trouby a digitální nastavení hodin. Vybavená je SoftClose dvířky s tlumeným zavíráním a celoskleněnými dveřmi s trojitým sklem. 70 litrová využitelná kapacita trouby patří mezi větší.

Funkce trouby

Trouba se SurroundTemp zajistí ty nejlepší výsledky pečení. Vše bude dokonale propečené a zároveň křupavé podle vašich představ. Multifunkční funkce SurroundTemp zajišťuje rovnoměrnou distribuci tepla uvnitř trouby. Trouba nabízí 9 druhů ohřevu, a funkce které si zvolíte pomocí 2 otočných knoflíků. Teplotní rozsah trouby se pohybuje v rozmezí 50 ° C - 250 ° C. Program Eco umožňuje přípravu jídel s minimální spotřebou energie.

 •      konvenční pečení: horní + dolní ohřev, gril, maxigril, dolní ohřev, maxigril s ventilátorem, ventilátor, ventilátor + dolní ohřev, Eco, rozmrazování, Hydroclean, pyrolýza, rychlý předehřev

Bezpečná manipulace s plechy

Pro pohodlnou a maximálně bezpečnou manipulaci s plechy nebo nádobím při pečení má trouba k dispozici teleskopický výsuv na jedné úrovni. Ten zajišťuje spolehlivé uchopení plechu a jeho jednoduché vysouvání bez hrozby pádu, prevrnutia nebo náhodného popálení.

SteamBox

Pokud jste zastáncem zdravého stravování a přípravy jídel v páře a máte v oblibě chutná jídla, je možné vestavnou troubu za pomoci přídavného zásobníku Teka SteamBox přeměnit na parní. Připravované jídla si tak zachovají vechny živiny, vitamíny a minerály bez potřeby použití tuku. Teka SteamBox je třeba zakoupit zvlášť!

Funkce Teka HydroClean® PRO

Čisticí funkce trouby HydroClean®PRO usnadní odstraňování mastnoty a zbytků potravin, které se zachycují na stěnách trouby. Stačí spustit čisticí program (trouba musí být studená), rozložte na dno trouby utěrku a nalijte 200 ml vody. Po uplynutí cyklu se trouba sama automaticky vypne, na což vás upozorní i zvukový signál a vizuální symbol. Následně je možné jednoduše hadříkem odstranit zbytky nečistot nebo přebytečnou vodu.

Pyrolytické samočištění

Funkce pyrolytického čištění je k dispozici pouze u pyrolyzních modelů vestavných trub HLB P. Umožňuje spustit pyrolytický čistící cyklus, během něhož se při vysoké teplotě uvolní mastnosti nahromaděná uvnitř trouby. Na výběr jsou 3 pyrolytické programy: P1: lehká pyrolýza - 1 hodina, P2: obyčejná pyrolýza - 1 hodina 30 minut nebo P3: intenzivní pyrolýza - 2 hodiny. Po ukončení pyrolytického cyklu zazní alarm a upozorní vás i symbol na displeji.

Parametry produktu

Základní parametry

 • Třída energ.účinnosti A +
 • Celk.vn.kapacita trouby 70 L
 • Gril Ano
 • Celkový výkon trouby 3215 W
 • Typ čištění Párou
 • Horkovzdušná funkce Ano
 • Počet funkcí 9

Další vlastnosti

Značka: Teka
? Smart: Ne
Jednoduché čištění: Ano
Teleskopický výsuv: Jednoúrovňový
Počet skel dvířek: 2

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šířka: 59,5 cm
Výška: 59,5 cm
Hloubka: 55,9 cm
Hmotnost: 27 Kg

Obsah balení

Obsah balení: grilovací rošt

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Funkce

Časovač: Ano
Gril: Ano
Typ čištění: Párou
Počet funkcí: 9

Konektivita

Délka kabelu: 1,1 m

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A +

Trouba

Celk.vn.kapacita trouby: 70 L
Celkový výkon trouby: 3215 W
Horkovzdušná funkce: Ano

Další parametry

? Smart (ovládání mobilem): Ne

Ostatní

Kód produktu: 111000005

Všechny parametry

Recenze Teka HLB 8400 BK

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Teka HLB 8400 BK