Tefal ZE610D38 Easy Fruit


Odšťavňovač, Příkon: 800 W, Počet rychlostí: 2, Průměr válce: 75 mm, Šířka otvoru: 75 mm. Více info


Cena 2 999 Kč


Spočítat splátky

Top příslušenství

5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

1 jeden nákup

Zobrazit jednu recenzi

Popis produktu

Odšťavňovač Tefal ZE610D38 Easy Fruit disponuje velkým plnicím otvorem o průměru 75 mm a výkonem 800 W. Nerezový filtr se dvěma čepelemi důkladně poseká a odšťavní jakýkoli druh ovoce nebo zeleniny. Čerstvá šťáva se hromadí v nádobě o objemu 1,2 litru. Ergonomická rukojeť se systémem uzamčení usnadní používání zařízení. Možnost mytí jednotlivých částí v myčce nádobí.

Tefal ZE610D38 Easy Fruit odšťavňovač

  • Motor s příkonem 800 W
  • Nerezový filtr
  • Snadno se čistí
  • Vhodný do myčky nádobí
  • Ergonomická rukojeť
  • Systém uzamčení
  • Nádoba na šťávu a nádoba na dužinu
  • 15 letá opravitelnost

Výkonní pomocník

Pro milovníky ovocných nebo zeleninových šťáv je zde Tefal ZE610D38, se kterým vás příprava zdravých nápojů bude bavit. Díky velké plnicí trubici (o průměru 75 mm) nemusíte většinu svých ingrediencí krájet na menší kousky. Motor s příkonem 800 W a dvěma rychlostmi (s podsvíceným ovladačem) si poradí i s tvrdší zeleninou či ovocem. Nerezový filtr se dvěma středovými čepelemi se také postará o to, aby šťáva měla jemnou texturu bez hrudek.

Snadná údržba

Nemusíte se obávat zaschlých zbytků ovoce nebo zeleniny, které se nedají dobře odstranit. Odšťavňovač se dá snadno vyčistit, stačí jen vybrat víko, píst, nádobu na dužinu/šťávu a filtr, a vložit je do myčky nádobí. Nerezový filtr vyčistíte pomocí přiloženého kartáčku.

 


Komfortní používání

Tefal ZE610D38 má ergonomickou rukojeť se systémem uzamčení, která usnadní přípravu vašich oblíbených nápojů. Odšťavňovač disponuje dvěma nádobami, a to nádobou na šťávu (objem 1,2 litru) a nádobou na dužinu (objem 2 litry). Dalšími výhodami je i externí nádoba na odpad či oddělovač pěny.

Opravitelné za přiměřenou cenu - 15 let

Společnost Tefal se zavazuje, že většinu svých výrobků bude opravovat po dobu více než 15 let. Důvodem je především boj proti znečištění a produkci zbytečného odpadu. Výrobky jsou navrženy tak, aby se daly snadno opravit, a aby jejich likvidace byla šetrná k životnímu prostředí. Aby byla zajištěna okamžitá dostupnost náhradních dílů, byla polovina skladu vyčleněna pro díly i pro výrobky, které se již nevyrábějí.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 38.2 cm
Hmotnost 6000 g
Objem 2 L
Počet rychlostí 2
Příkon 800 W
Průměr válce 75 mm
Šířka otvoru 75 mm

Hodnocení

5,0 / 5

1 recenze Tefal ZE610D38 Easy Fruit

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi

Lenka

29. 9. 2021

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Nehodnoceno