Tefal YV970815 ActiFry Genius XL 2in1

 • Doprava zdarma
 • 12 % zpět na Věrnostní kartu

Značka: Tefal, Časovač: Ano, Nepřilnavý povrch: Ne, Kapacita fritézy: 1.7 L,


Cena 8 199 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 983,88 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

 • Hlídat změny
 • Vytisknout

Top příslušenství

Popis produktu

Horkovzdušná fritéza Tefal ActiFry Genius XL 2 v 1 YV970815 disponuje dvěma separátními varnými zónám a je ideální pro zdravé vaření s až o 99 % méně přidaného oleje. Pro rovnoměrné propečení je Fritéza vybavena technologií Dual Motion, která kombinuje proud teplého vzduchu a jemného míchání. Na výběr máte až z 9 automatických programů. Vše máte pod palcem na velkém dotykem displeji s intuitivním ovládáním. Kapacita až 1,7 kg najednou připraví dostatek jídla až pro 8 osob najednou. Části fritézy lze mýt v myčce nádobí. V balení také najdete až 20 druhů receptů. Tefal se zavázal po dobu 10 let k jednoduché opravitelnosti svých výrobků.

Fritéza Tefal YV970815 ActiFry Genius XL 2in1

 • Dvě oddělitelné zóny k přípravě až dvou jídel najednou
 • Zdravé vaření s až o 99 % méně přidaného tuku
 • Technologie Dual Motion pro proudění vzduchu a jemné míchání najednou
 • Rovnoměrné osmažení jídla
 • 9 automatických inteligentních programů
 • Velká kapacita až pro 8 osob najednou
 • Včetně 20 receptů
 • Snadná údržba v myčce
 • Automatické načasování startu
 • Manuální režim pro vlastní recepty
 • Bez zápachu oleje s technologií ActiFry Genius
 • 10 let jednoduché opravitelnosti

vlastnosti Tefal YV970815 ActiFry Genius XL 2in1

Oddělené varné zóny pro přípravu dvou pokrmů najednou

S horkovzdušnou fritézou Tefal ActiFry Genius XL 2in1 připravíte až dvě jídla najednou. V jedné části si můžete připravit lahodnou přílohu v podobě hranolek či zeleniny, zatímco se vám v druhé části bude smažit šťavnaté maso či filé z ryby. Odděleně varné zóny tak šetří čas a spotřebu energie.

Tefal YV970815 ActiFry Genius XL 2in1

Zdravá jídla s malým obsahem tuku

Osmažte si vaše oblíbená jídla bez přebytečného tuku. Pro přípravu jídla horkovzdušnou fritézou Tefal ActiFry Genius XL 2in1 vám stačí až o 99 % méně přidaného oleje. Počet kalorií v jídle je tak výrazně nižší, přičemž chuť zůstává nezměněna.

Tefal YV970815 ActiFry Genius XL 2in1

Bez nutnosti promíchávání

Fritéza Tefal ActiFry Genius XL 2in1 je vybavena technologií Dual Motion, kombinující proudění horkého vzduchu s pomalým mícháním, a stará se tak o všechnu práci za vás. Připravíte si rovnoměrně a do křupava propečené pokrmy. Dopřejte si zdravé fritování pro vás a celou vaši rodinu.

Tefal YV970815 ActiFry Genius XL 2in1

Automatické inteligentní programy

Fritzeya ActiFry nabízí na výběr z 9 automatických nastavení pro přípravu velké škály pokrmů s ideálně vyváženou teplotou. Intuitivní displej zajistí snadnou obsluhu s funkcemi, jako posunutí startu či ohřívání. Manuální režim s regulovatelnou teplotou termostatu či nastavení požadované doby přípravy ocení hlavně lidé, co rádi experimentují.

Velká kapacita fritézy, snadné čištění a časovač

Velká kapacita fritézy až 1,7 kg najednou připraví jídlo pro 6 až 8 osob. Také se můžete inspirovat přípravou jídla s recepty v balení. Jednotlivé části fritézy lze mýt v myčce nádobí. S možností časovače můžete regulovat start ohřevu, aby vaše jídlo bylo vždy připraveno, když na něj máte chuť.

Tefal YV970815 ActiFry Genius XL 2in1

10 let opravitelnosti

Výrobek byl navržen pro snadnou opravu a ekologickou likvidaci. Po celém světě Tefal dodává náhradní díly i na ty produkty, které se již neprodávají. Tefal se zavázal držet náhradní díly skladem pro většinu produktů vyráběných od roku 2012. Náklady na opravu v autorizovaném servisu jsou tak podstatně nižší než celková výměna výrobku. Každý nový produkt je z tohoto důvodu označen logem "opravitelný produkt po dobu 10 let".

 

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Značka Tefal
Časovač Ano
Nepřilnavý povrch Ne
Kapacita fritézy 1.7 L

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Tefal YV970815 ActiFry Genius XL 2in1

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno