Tefal YT3040E1 Care For You


Napařovač oděvů, Příkon: 3100 W, Objem nádržky na vodu: 2000 ml, Objem nádržky na vodu: 2000 ml, Délka kabelu: 1,8 m, Hmotnost: 25 kg. Více info


Cena 16 999 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 170 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Napařovač oděvů Tefal YT3040E1 Care For You se 40min dezinfekčním cyklem, který zničí 99,99 % virů. Vyjímatelný kontejner a prostor pro 3 ks oblečení.

Parní napařovač oděvů Tefal YT3040E1 Care For You

  • Výkon 3 100 W
  • Výstup páry 65 g/min
  • Odnímatelná nádržka na vodu o objemu 2 l
  • Zabíjí až 99,99 % virů a bakterií.
  • Automatické vypnutí
  • Elegantní design
  • Integrovaná ochrana proti vodnímu kameni
  • Příslušenství: 2 věšáky, 12 svorek se závažím

Vždy vysušené prádlo

Napařovací skříň Tefal YT3040E1 Care For You je vybavena také funkcí jemného sušení. Tato funkce je ideální pro oděvy, které jsou vyrobeny z jemného materiálu a nelze je sušit v sušičce. Vysoušení zajistí spolehlivé výsledky bez rizika sražení nebo spálení, takže se nemusíte absolutně ničeho obávat. Délku cyklu lze nastavit v rozsahu od 10 minut až do 90 minut.

Vhodné pro všechny tkaniny a nábytek

Napařovač oděvů Tefal YT3040E1 Care For You je bezpečný pro všechny typy oděvů bez rizika spálení nebo sražení. Snadno si poradí s jemnými látkami, jako je hedvábí a vlna, plyšovými hračkami, polštáři, přikrývkami, objemnými bundami a mnoha dalšími materiály. Udržujte oblečení a bytové zařízení svěží a nepomačkané při hluku nižším než při každodenní konverzaci.

Odstranění kvalitních záhybů

Napařovač oděvů Tefal YT3040E1 Care For You vám usnadní ranní rutinu. Vložte až 3 kusy oblečení a účinně odstraňte záhyby za pouhých 10 minut, nebo je nechte působit až 30 minut, abyste vyhladili i odolné záhyby.

Zbavte se až 99,99 % virů a bakterií.

Intenzivní proud páry 65 g/min zničí až 99,99 % bakterií a virů, a to bez použití čisticích prostředků nebo chemikálií. Velmi snadno tak vydezinfikujete choulostivé tkaniny, které dostaly zabrat po dlouhém a náročném dni. 2l odnímatelná nádržka na vodu pro dlouhé samostatné použití a 4 kolečka pro snadnou manipulaci.

Odstraňuje pachy

Účinný parní ráz snižuje zápach a osvěžuje oblečení. Napařovač oděvů Tefal YT3040E1 Care For You je ideálním pomocníkem pro odstranění odolných pachů, jako je kouř nebo pach smaženého jídla, z těžko pratelných oděvů a tkanin.

Příslušenství

Napařovací skříň Tefal Care For You YT3040E1 disponuje vestavěnými žehlicími svorkami, které slouží k připevnění prádla, ideální pro kalhoty či polštáře a plyšové hračky. Součástí balení jsou i 2 věšáky a 12 žehlících svorek se závažím. Pomocí závaží zatížíte prádlo a dosáhnete tak nejlepších možných výsledků žehlení.

Tichý chod

Napařovací skříň Tefal Care For You YT3040E1 má velké množství předností. Mezi jednu z jeho nejhlavnějších ale bezpochyby patří její velmi tichý chod. Úroveň decibelů, které dosahuje napařovací skříň je nižší než běžná konverzace.

Opravitelné za přiměřenou cenu - 15 let

Společnost Tefal se zavazuje, že většinu svých výrobků bude opravovat po dobu více než 15 let. Důvodem je především boj proti znečištění a produkci zbytečného odpadu. Výrobky jsou navrženy tak, aby se daly snadno opravit, a aby jejich likvidace byla šetrná k životnímu prostředí. Aby byla zajištěna okamžitá dostupnost náhradních dílů, byla polovina skladu vyčleněna pro díly i pro výrobky, které se již nevyrábějí.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Značka Tefal
Kontinuální pára 65 g/min
Objem nádržky na vodu 2000 ml

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Tefal YT3040E1 Care For You

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi