Tefal VC300831 Steam N´Light vystavený kus s plnou zárukou

Příprava jídel na páře je zdravá a levná. A navíc velmi praktická a rychlá. Tolik výhod hned na začátku! Proto byste neměli váhat a pokud ještě nemáte, pořídit si parní hrnec i vy. Nabízíme vám konkrétně parní hrnec TEFAL VC300831 Steam N'Light. Jde o hrnec který vám poskytne kvalitní přípravu zdravých jídel. Hrnec vám nabídne na výběr 6 programů přípravy pokrmů. Disponuje i nastavením pro mražené potraviny. Hrnec vám nabídne i funkci Keep warm. Tato zajistí že právě připravené jídlo vydrží ještě 60 minut teplé. Parní hrnec TEFAL VC300831 Parní N'Light nabízí i kvalitní časové funkce. Například 60 minutový digitální časovač. Celkový objem je 10 litrů. Příkon hrnce je 900 W. v Zobrazit celý popis

 • Výprodej − 39 %
 • Doprava zdarma

Popis produktu

Parní hrnec Tefal VC300831 Steam N´Light

 • 6 programov na variabilnú prípravu
 • Jednoduché ovládanie
 • Vybavený je 3 nádobami s odnímateľnými roštami
 • Celkový objem 10 litrov
 • Časovač prípravy jedla
 • Programovateľný displej
 • Funkcia Keep Warm na udržanie tepla po dokončení
 • Kompaktné prevedenie pre ľahké skladovanie
 • Ukazovateľ hladiny vody

vlastnosti TEFAL VC300831 Steam6 programů

Parní hrnec TEFAL VC300831 Parní N'Light dokáže uvařit úplně všechno! Rozjasněte barvu svých ingrediencí a podávejte skvělé pokrmy připravené za pomoci 6 programů vaření. Programy jsou jednotlivě odlišeny světelnou signalizací, takže vždy budete přesně vědět co se právě děje uvnitř hrnce. Práce s hrncem bude pěkně přehledná a zajímavá. Každý program vaření má vlastní kontrolku, která vám na první pohled napoví, který program je právě zapnutý.

6 programov TEFAL VC300831 Steam

Parní hrnec

Má celkem 3 nádoby s odnímatelnými rošty o celkovém objemu 10 l. Odnímatelný rošt je praktický při vaření objemnějších potravin - dá se ze dvou nádob udělat jedna velká.

Parný hrniec TEFAL VC300831 Steam

 

Časové funkce

Parní hrnec TEFAL VC300831 Steam N'Light je výjimečný i svými možnostmi ovládání času. Máte široké možnosti. Můžete využít funkci časovače 60 minut a nastavit si přípravu jídla zatímco vy budete vykonávat jiné činnosti v domě nebo budete jen relaxovat. Je to jen na vašem rozhodnutí. Vše si nastavíte pomocí programovatelného displeje. Do časových funkcí můžeme zařadit i funkci Keep warm. Jedná se o funkci, která uchová pokrm teplý ještě dalších 60 minut po dokončení. Takže nebude problém například v případě, že máte připravenou večeři, ale některý člen rodiny ještě není doma a má zpoždění. Jídlo na něj počká krásné čerstvé a teplé!

TEFAL VC300831 Steam

Snadné skladování

Parní hrnec TEFAL VC300831 Parní N'Light vám kromě kvalitního funkčního a výkonnostního vybavení nabídne i praktické skladování. Pokud hrnec nepoužíváte, jednoduše nádoby otočíte dnem vzhůru a uložíte je na základnu. Takto bude krásně uložen a nezabere mnoho místa a například se ani nebude prášit do nádob.

 

Forma na zeleninové pečivo

Parní hrnec TEFAL VC300831 Parní N'Light disponuje i zajímavou formou na zeleninové pečivo. Nabídne vám možnost připravit si najednou šest chutných a zdravých zeleninových koláčků. Má šikovný ukazatel hladiny vody, proto vždy budete vědět kdy ji třeba doplnit. Vodu je možné doplňovat iv průběhu vaření.

TEFAL VC300831 Steam

10 letá opravitelnost produktů

Tefal se zavázal k tomu, že bude schopen opravit většinu svých produktů na dobu 10 let. Důvodem je hlavně boj proti znečišťování životního prostředí a produkci zbytečných odpadů. Produkt je navrženy tak, aby se dal jednoduše opravit a ekologicky zlikvidovat. K zajištění okamžité dostupnosti náhradních dílů i na produkty, které se již neprodávají, byla polovina skladu vyhrazená na díly i produktům, které již nejsou ve výrobě.


 

Parametry produktu

Základní parametry

 • Obsah nádoby 10 L
 • Počet košů 3
 • Objem 10 L
 • Příkon 900 W

Další vlastnosti

Značka: Tefal
Obsah nádoby: 10 L
Objem: 10 L
Typ časovače: 0-60 min

Funkce

Časovač: Ano

Vzhled

Počet košů: 3

Energetické údaje

Příkon: 900 W

Ostatní

Kód produktu: 2820300831

Všechny parametry

Recenze Tefal VC300831 Steam N´Light

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Tefal VC300831 Steam N´Light