Tefal VC300831 Steam N´Light

Příprava jídel na páře je zdravá a levná. A navíc velmi praktická a rychlá. Tolik výhod hned na začátku! Proto byste neměli váhat a pokud ještě nemáte, pořídit si parní hrnec i vy. Nabízíme vám konkrétně parní hrnec TEFAL VC300831 Steam N'Light. Jde o hrnec který vám poskytne kvalitní přípravu zdravých jídel. Hrnec vám nabídne na výběr 6 programů přípravy pokrmů. Disponuje i nastavením pro mražené potraviny. Hrnec vám nabídne i funkci Keep warm. Tato zajistí že právě připravené jídlo vydrží ještě 60 minut teplé. Parní hrnec TEFAL VC300831 Parní N'Light nabízí i kvalitní časové funkce. Například 60 minutový digitální časovač. Celkový objem je 10 litrů. Příkon hrnce je 900 W. v Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma
 • Sleva 23 %

Popis produktu

Parní hrnec Tefal VC300831 Steam N´Light

 • 6 programov na variabilnú prípravu
 • Jednoduché ovládanie
 • Vybavený je 3 nádobami s odnímateľnými roštami
 • Celkový objem 10 litrov
 • Časovač prípravy jedla
 • Programovateľný displej
 • Funkcia Keep Warm na udržanie tepla po dokončení
 • Kompaktné prevedenie pre ľahké skladovanie
 • Ukazovateľ hladiny vody

6 programů

Parní hrnec TEFAL VC300831 Parní N'Light dokáže uvařit úplně všechno! Rozjasněte barvu svých ingrediencí a podávejte skvělé pokrmy připravené za pomoci 6 programů vaření. Programy jsou jednotlivě odlišeny světelnou signalizací, takže vždy budete přesně vědět co se právě děje uvnitř hrnce. Práce s hrncem bude pěkně přehledná a zajímavá. Každý program vaření má vlastní kontrolku, která vám na první pohled napoví, který program je právě zapnutý.

 

 

 

Parní hrnec

Má celkem 3 nádoby s odnímatelnými rošty o celkovém objemu 10 l. Odnímatelný rošt je praktický při vaření objemnějších potravin - dá se ze dvou nádob udělat jedna velká.

 

Časové funkce

Parní hrnec TEFAL VC300831 Steam N'Light je výjimečný i svými možnostmi ovládání času. Máte široké možnosti. Můžete využít funkci časovače 60 minut a nastavit si přípravu jídla zatímco vy budete vykonávat jiné činnosti v domě nebo budete jen relaxovat. Je to jen na vašem rozhodnutí. Vše si nastavíte pomocí programovatelného displeje. Do časových funkcí můžeme zařadit i funkci Keep warm. Jedná se o funkci, která uchová pokrm teplý ještě dalších 60 minut po dokončení. Takže nebude problém například v případě, že máte připravenou večeři, ale některý člen rodiny ještě není doma a má zpoždění. Jídlo na něj počká krásné čerstvé a teplé!

 

 

Snadné skladování

Parní hrnec TEFAL VC300831 Parní N'Light vám kromě kvalitního funkčního a výkonnostního vybavení nabídne i praktické skladování. Pokud hrnec nepoužíváte, jednoduše nádoby otočíte dnem vzhůru a uložíte je na základnu. Takto bude krásně uložen a nezabere mnoho místa a například se ani nebude prášit do nádob.

 

Forma na zeleninové pečivo

Parní hrnec TEFAL VC300831 Parní N'Light disponuje i zajímavou formou na zeleninové pečivo. Nabídne vám možnost připravit si najednou šest chutných a zdravých zeleninových koláčků.
Má šikovný ukazatel hladiny vody, proto vždy budete vědět kdy ji třeba doplnit. Vodu je možné doplňovat iv průběhu vaření.

10 letá opravitelnost produktů

Tefal se zavázal k tomu, že bude schopen opravit většinu svých produktů na dobu 10 let. Důvodem je hlavně boj proti znečišťování životního prostředí a produkci zbytečných odpadů. Produkt je navrženy tak, aby se dal jednoduše opravit a ekologicky zlikvidovat. K zajištění okamžité dostupnosti náhradních dílů i na produkty, které se již neprodávají, byla polovina skladu vyhrazená na díly i produktům, které již nejsou ve výrobě.


 

Parametry produktu

Základní parametry

 • Obsah nádoby 10 L
 • Počet košů 3
 • Objem 10 L
 • Příkon 900 W

Další vlastnosti

Značka: Tefal
Obsah nádoby: 10 L
Objem: 10 L
Typ časovače: 0-60 min

Funkce

Časovač: Ano

Vzhled

Počet košů: 3

Energetické údaje

Příkon: 900 W

Ostatní

Kód produktu: 2820300831

Všechny parametry

Recenze Tefal VC300831 Steam N´Light

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Tefal VC300831 Steam N´Light