Tefal VC204810 UltraCompact parní hrnec černý


Počet košů: 3, Objem: 9 L, Příkon: 800 W, Hrnec na rýži: 1 L,


Cena 1 099 Kč

Sleva 21 % z ceny doporučené výrobcem: 1 399 Kč Zobrazit nápovědu

Přihlásit se / Registrovat se a získat 10,99 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

  • Hlídat změny
  • Vytisknout

Top příslušenství

Popis produktu

Parní hrnec Tefal VC204810 UltraCompact černý, nízkokalorické vaření, misky bez BPA, 60minutový časovač, světelný indikátor ohřevu, 6 otvorů v každé misce pro vaření vajec, indikátor hladiny vody, externí doplňování vody, neomezená autonomie, vícevrstvý systém se 3 miskami, objem 9 l, možnost vaření v páře ve třech miskách současně, miska na rýži o objemu 1 l, víko, zásobník na šťávu, lze mýt i v myčce nádobí, délka kabelu 1 m.

Parní vařič Tefal VC204810 UltraCompact

  • Příkon 800 W
  • Objem 9 l
  • Časovač
  • Snadné skladování
  • Ukazatel hladiny vody
  • Lze mýt v myčce nádobí
  • Délka přívodního kabelu 1 m
  • Příslušenství: miska na rýži 1 l

Snadné použití

Díky chytrým funkcím, jako je 60minutový časovač, světelný indikátor ohřevu, přehledný ukazatel hladiny vody a neomezené používání s možností doplňování vody během vaření, se parní hrnec Tefal VC204810 UltraCompact rychle naučíte používat. Systém pro vaření ve třech mísách má velkou kapacitu a dokáže vařit v páře ve všech třech najednou, což vám ušetří čas při přípravě velkých porcí jídla pro zvláštní příležitosti, velké rodiny i každodenní použití.

Zdravé vaření

Vychutnejte si výhody nízkotučného vaření v páře bez přidání tuku - šetrný způsob vaření, který zachovává vitamíny, chuť a nutriční hodnoty surovin. Všechny pánve navíc neobsahují BPA a snadno se používají. Patentovaný systém úspory místa díky vrstveným miskám na základně pro mimořádně kompaktní skladování a jedinečnou praktičnost.

10 let opravitelnosti

Společnost Tefal se zavazuje, že většinu svých výrobků bude opravovat po dobu 10 let. Důvodem je především boj proti znečišťování životního prostředí a produkci zbytečného odpadu. Výrobky jsou navrženy tak, aby se daly snadno opravit a ekologicky zlikvidovat. Aby byla zajištěna okamžitá dostupnost náhradních dílů i pro výrobky, které se již neprodávají, byla polovina skladu vyhrazena pro díly i výrobky, které se již nevyrábějí.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Počet košů 3
Objem 9 L
Příkon 800 W
Hrnec na rýži 1 L

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Tefal VC204810 UltraCompact parní hrnec černý

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno