Tefal QB951838 i-Coach Touch


Kuchyňský robot, Příkon: 1200 W, Počet otáček: 10, Pulzní spínač, Materiál mísy: nerezová ocel, Objem: 5,5 l, Počet nástavců: 3, Hmotnost: 12,65 kg. Více info


Cena 16 599 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 166 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Kuchyňský robot Tefal QB951838 i-Coach Touch s 21 automatickými programy má tichý provoz a výkon 1 200 W. Nabízí také velkou kapacitu a snadné přidávání ingrediencí.

Kuchyňský robot Tefal QB951838 i-Coach Touch

  • 21 automatických programů
  • Tichý provoz
  • Příkon 1 200 W
  • 8 rychlostí
  • Velká kapacita až 5,5 l
  • Velký 4,3" dotykový displej
  • Wi-Fi připojení
  • Návod krok za krokem
  • Příslušenství: flexi metla, šlehač, hnětací hák, kryt mísy, mísa na těsto, stěrka, připojitelná kuchyňská váha, aplikace ke stažení pro Android a iOS

Tajemství vašeho úspěchu

Domácí dobroty, které se vždycky povedou: 21 automatických programů s kompletními pokyny, recepty s postupem krok za krokem, tipy a triky, ověřovací kroky a video návody s kulinářskými technikami na intuitivním 4,3" dotykovém displeji.

Tichý provoz a silný výkon

Objevte nejtišší kuchyňský robot Tefal QB951838 i-Coach Touch a užijte si tiché a ničím nerušené pečení v kuchyni. Výkonný 1 200W motor zvládne vše, co se rozhodnete připravit, od dortového těsta až po husté chlebové těsto.

Nastavitelné rychlosti

8 rychlostí, které se přizpůsobí jakékoli přípravě s nastavitelným časovačem, a navíc režim hnětení ingrediencí při velmi nízkých otáčkách pro jemné míchání a pulzní funkce pro rychlý a intenzivní výkon.

Velký objem

Velká mísa z nerezové oceli o objemu 5,5 litru je skvělá pro přípravu velkorysých porcí, například až 2,7 kg dortového těsta, 1,8 kg chlebového těsta nebo 10 bílků. Pohodlná rukojeť navíc usnadňuje manipulaci a nalévání. Velký otvor ve víku umožňuje snadné přidávání ingrediencí i za chodu robota, aniž byste museli otevírat hlavu robota.

Vysoce kvalitní pečicí souprava a optimální zpracování přísad

Objevte řadu nástavců, které vám usnadní pečení: patentovanou šlehací metlu Flex pro optimální výsledky šlehání, šlehač pro rovnoměrné výsledky, hnětací hák s ideálním tvarem pro dokonalé hnětení. Technologie planetárního pohybu zajišťuje, že nástavec dosáhne na každou stranu mísy a všechny přísady jsou dokonale a rovnoměrně promíchány.

Opravitelné za přiměřenou cenu po dobu 15 let

Společnost Tefal se zavazuje k tomu, že většinu svých výrobků bude opravovat po dobu více než 15 let. Důvodem je především boj proti znečištění a produkci zbytečného odpadu. Výrobky jsou navrženy tak, aby se daly snadno opravit, anebo ekologicky zlikvidovat. Aby byla zajištěna okamžitá dostupnost náhradních dílů, byla polovina skladu vyčleněna pro díly i pro výrobky, které se již nevyrábějí.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Počet rychlostí 10
Příkon 1200 W
Pulzní spínač Ano

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Tefal QB951838 i-Coach Touch

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi