Tefal P4410770 Clipso Precision 6l


Tlakový hrnec, Celkový čistý objem: 6 l, Vhodný na indukci, Materiál hrnce: Nerezavějící ocel, Hmotnost: 4200 g. Více info


Cena 5 799 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 58 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajicí

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

1 jeden nákup

Zobrazit jednu recenzi

Popis produktu

Moderní tlakový hrnec Tefal P4410770 Clipso® Precision v odolném moderním designu pro snadné a rychlé vaření. Se zabudovaným systémem pro kontrolu vaření a šikovným časovačem usnadní přípravu receptů. Hrnec lze jednoduše otevírat či zavírat jen pomocí jedné ruky. Pro všestrannou přípravu jídla máte na výběr ze dvou programů vaření. Je navržen pro efektivní uskladnění s možností skládacích držadel. Vybaven je také snímačem pro automatické odpočítávání v přesném čase. S velkým objemem 6 litrů bude vhodný pro celou rodiny a pro snadnou údržbu je možné ho mýt v myčce.

Tefal P4410770 Clipso® Precision

 • Šetří váš čas, 2 až 3krát rychlejší vaření než s běžným hrncem
 • Samostatný časovač
 • Moderní provedení
 • Vysokotlaká odolná ocel
 • 2 programy vaření
 • Držadlo pro snadné uskladnění
 • Velký objem až 6 litrů
 • Otevírání a zavírání jednou rukou
 • Možnost mytí v myčce nádobí
 • Záruka jednoduché opravitelnosti na 15 let Tefal

Programy na vaření a přesně časování

Tlakový hrnec Tefal P4410770 Clipso® Precision je vybaven zabudovaným snímačem pro kontrolu vaření s automatickým odpočítáváním. Při optimální teplotě vás hrnec informuje o dokončení vaření. Ať už se rozhodnete vařit, zeleninu, maso nebo jiné oblíbené pokrmy, na výběr máte ze dvou programů pro zachovávání přírodních vitamínů, živin a dosažení dokonalé chutě.

Snadné otevírání a pohodlné skladování

K otevírání hrnce Tefal Clipso® Precision vám postačí jen jedna ruka. S inovativním systémem nyní pomocí jedné ruky hrnec stejně snadno zavřete i otevřete. Pro úsporu místa ve vaší kuchyni hrnec disponuje sklopnými madly a samo-zamykacím systémem pro bezpečné použití.

Kvalitní provedení a snadná údržba

Uvařte cokoliv během pár minut. Použitím tlakového hrnce připravíte vaše pokrmy 2 a 3krát rychleji. Hrnec byl navržen a vyroben ve Francii z vysoce kvalitní nerezové oceli 18/10 pro maximální dlouhou životnost. Je proto dodáván až s 15letou zárukou. Jeho prvky lze pro snadnou údržbu mýt v myčce nádobí (kromě těsnění ovládacího modulu a časovače).

Opravitelné za přiměřenou cenu po dobu 15 let

Společnost Tefal se zavazuje k tomu, že většinu svých výrobků bude opravovat po dobu více než 15 let. Důvodem je především boj proti znečištění a produkci zbytečného odpadu. Výrobky jsou navrženy tak, aby se daly snadno opravit, anebo ekologicky zlikvidovat. Aby byla zajištěna okamžitá dostupnost náhradních dílů, byla polovina skladu vyčleněna pro díly a výrobky, které se již nevyrábějí.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Celkový čistý objem 6 L
Materiál hrnce Nerezavějící ocel
Vhodný na indukci Ano

Hodnocení

5,0 / 5

1 recenze Tefal P4410770 Clipso Precision 6l

100% Kvalita
Vynikajicí

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

Jak pracujeme s recenzemi

Ladislav

29. 9. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


 • rychlost vaření, cena
 • kvalitní zpracování
 • nic