Tefal KO260830 vystavený kus s plnou zárukou

Rychlovarná konvice Tefal KO260830 se vyznačuje moderním a elegantním provedením. Oceníte tepelnou izolaci, která udrží vodu teplou po dobu 30-ti minut. Příkon konvice dosahuje 2150 W. Do konvice je možné nalít 1,7 litru vody. Součástí konvice je samostatná 360 ° otočná základna. Ploché dno konvice je z nerezové oceli. Konvici nechybí ani vyjímatelný filtr, který je možné mýt. Konvice disponuje až 3-násobnou bezpečnostní ochranou při práci s horkou vodou (automatické vypnutí při přehřátí / dosažení bodu varu / při odebrání konvice ze základny). Barva: černá Zobrazit celý popis

Vystaveno v 1 prodejně

  • Výprodej
  • Doprava zdarma

Popis produktu

Tefal KO260830

Dvouvrstvý izolační materiál udržuje teplo uvnitř konvice. Vnější strana konvice je pokryta plastovou vrstvou, která chrání vaše ruce, zatímco voda uvnitř konvice zůstává horká díky plně nerezové vnitřní nádobě. Tepelná izolace navíc udrží vodu teplou po 30 min. Objem varné kavice je 1,7 litrů. Konvici nechybí vyjímatelný filtr, který je možné mýt.

360 ° kruhová základna

Manipulace s varnou konvicí Tefal bude opravdu jednoduchá. Je vybavena kruhovou základnou, což znamená, že odpadají nepříjemné situace, kdy docházelo ke zbytečnému vyždímanou ruce a podobným nepříjemnostem, abychom mohli uložit správně konvici. Tuto konvici můžeme uložit na podstavec v jakémkoli úhlu a vždy to bude správně!

Skryté topné těleso

Varná konvice je vybavena skrytou topnou spirálou. To znamená, že těleso které je základem konvice a vyhřívá, přivádí do varu vodu není ponořeno přímo v kapalině, ale je umístěno pod dnem. Tím je zajištěna delší trvanlivost tělesa, protože je chráněno pro vodním kamenem. Kromě toho má ještě i druhý význam. A sice, že je možné konvici provozovat s minimálním množstvím vody.

Bezpečnostní funkce

Prííkon konvice je 2150 W. K bezpečnostním prvkům patří zejména automatické vypnutí a ochrana před chodem bez vody. Při zapnití svítí barevný indikátor.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Příkon 2150 W
  • Nastavitelná teplota Ne
  • Objem 1700 ml

Další vlastnosti

Značka: Tefal
? Smart: Ne
Objem: 1700 ml
Ochrana proti vyvař.vody: Ano
Ochrana proti přehřátí: Ano

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šířka: 22,1 cm
Hmotnost: 1130 g
Výška: 27,1 cm
Hloubka: 19,1 cm

Funkce

Podsvícení: Ne
Zvuková signalizace: Ne
Nastavitelná teplota: Ne
Indikátor úrovně vody: Ano
Automatické vypnutí: Ano

Materiál

Materiál: nerez

Energetické údaje

Příkon: 2150 W

Ergonomie

Protismykové podložky: Ne

Další parametry

Vyberatelný filtr: Ne
Uchování teploty: Ano
? Smart (ovládání mobilem): Ne

Ostatní

Kód produktu: KO260830

Všechny parametry

Recenze Tefal KO260830

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Tefal KO260830