Tefal KO120130 Travel'City


Materiál: plast, Zvuková signalizace: Ne, Nastavitelná teplota: Ne, Objem: 500 ml,


Cena 549 Kč

Sleva 50 % z ceny doporučené výrobcem: 1 099 Kč Zobrazit nápovědu

5,49 Kč Zpět na Electro World Věrnostní kartu: Zobrazit nápovědu


Top příslušenství

Popis produktu

Připravte si své oblíbené horké nápoje vždy a všude s cestovní rychlovarnou konvicí Tefal KO120130 Travel'City. Je praktická a pohodlná o objemu 0,5 litru a bude nenahraditelným společníkem na vašich cestách. Díky svým kompaktním rozměrům se vejde do každého kufru a navíc ji můžete vždy zabalit do šikovného cestovního obalu, který kromě konvice obsahuje také dva šálky a dvě lžičky na zpříjemnění vašich cest. Tefal Travel'City se přizpůsobí i zemi, do které cestujete, a to díky nastavitelnému napětí 120/220 V. Pro pohodlné čištění vnitřku konvice je topné těleso schováno v těle konvice, a nepřichází tak k přímému styku s vodou. Při čištění oceníte i vyjímatelný filtr proti vodnímu kameni.

Cestovní rychlovarná konvice Tefal KO120130 Travel-o-city

  • Malý objem vhodný i na cesty
  • Skrytě topné těleso
  • Objem 0,5l
  • Balení obsahuje dvě lžičky a dva šálky
  • Obal na cestování
  • 10 let opravitelnosti

výhody Tefal KO120130 Travel rychlovarné konvice

Ideální na cestování se skrytým topným těleso

Tefal KO120130 Travel'City rychlovarná konvice má objem 0,5 l. Objem této rychlovarné konvice Tefal je vhodný na dovolené, cestování nebo vícedenní výlety. Varná konvice Tefal KO120130 má své topné těleso ukryto v těle konvice přičemž nepřichází ke styku s vodou. Díky tomu je čištění vnitřku konvice jednoduché a pohodlné.

otevřená rychlovarná konvice Tefal KO120130 Travel

Příslušenství na cesty

Balení cestovní rychlovarné konvici Tefal KO120130 obsahuje 2 praktické plastové šálky a lžičky, abyste měli na cestách vždy vše po ruce. Balení rychlovarné konvice Tefal KO120130 obsahuje praktický cestovní obal, kde se vejde konvice spolu s jejím příslušenstvím.

rychlovarná konvice Tefal KO120130 Travel s příslušenstvím

10 letá opravitelnost produktů

Tefal se zavázal k tomu, že bude schopen opravit většinu svých produktů na dobu 10 let. Důvodem je hlavně boj proti znečišťování životního prostředí a produkci zbytečných odpadů. Produkt je navrženy tak, aby se dal jednoduše opravit a ekologicky zlikvidovat. K zajištění okamžité dostupnosti náhradních dílů i na produkty, které se již neprodávají, byla polovina skladu vyhrazená na díly i produktům, které již nejsou ve výrobě.


Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Materiál plast
Zvuková signalizace Ne
Nastavitelná teplota Ne
Objem 500 ml

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Tefal KO120130 Travel'City

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno