Tefal KI772138 Glass


Rychlovarná konvice, Objem: 1700 ml, Materiál: sklo, Příkon: 2200, Automatické vypnutí: Ano, Ochrana proti vyvařování vody: Ano, Nastavitelná teplota: Ne, Podsvícení: Ne, Uchování teploty: Ne, Podsvícení: Ne. Více info


Cena 1 199 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 12 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Rychlovarná konvice Tefal Glass KI772138 disponuje vysokým výkonem a moderním průhledným designem z vysoce odolného skla. O snadnou manipulaci se postará automatické otevírání víka a 360stupňová otočná základna. Světelný indikátor s automatickým vypínáním zastaví nahřívání po dovršení bodu varu. Velký objem 1,7 litru najednou připraví dostatek vody pro celou rodinu. Odvápňovací filtr zase zajistí dlouhodobý chod konvice při maximální čistotě.

Rychlovarná konvice Tefal Glass KI772138

  • Průzračné tělo
  • Vysoce odolné sklo
  • Objem 1,7 litru
  • 360° otočná základna
  • Automatické otevírání víka
  • Odvápňovací filtr
  • Světelný indikátor
  • Automatické vypnutí
  • 10 let jednoduché opravitelnosti

Vlastnosti Tefal Glass KI772138

Průzračné skleněné provedení

Varná konvice Tefal Glass KI772138 je vyrobena z vysoce odolného skla. S objemem těla 1,7 litru najednou připraví dostatek napojů pro vás i vaši rodinu. Konvice je také vybavena odvápňovacím filtrem na čistou vodu. Disponuje také světelným indikátorem s automatickým vypnutím po dovršení teploty varu.

10letá opravitelnost 

Tefal se zavázal k tomu, že bude schopen opravit většinu svých produktů po dobu 10 let. Důvodem je hlavně boj proti znečišťování životního prostředí a produkci zbytečných odpadů. Produkt je navržen tak, aby se dal jednoduše opravit a ekologicky zlikvidovat. K zajištění okamžité dostupnosti náhradních dílů i na produkty, které se již neprodávají, byla polovina skladu vyhrazena na díly i k produktům, které již nejsou ve výrobě.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Materiál sklo
Zvuková signalizace Ne
Příkon 2200 W
Nastavitelná teplota Ne
Objem 1700 ml

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Tefal KI772138 Glass

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno