Tefal K2298014 Ingenio špiralizér

399 Kč ? Ušetříte 20 % 319 Kč

Na objednávku - termín upřesníme Dostupnost v prodejnách

Nelze rezervovat

Nákupem získáte 3,19 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Špiralizér Tefal K2298014 Ingenio vám jedním tahem vytvoří lahodné, zdravé a originální pokrmy. Ze zeleniny hravě vytvoříte proužky a široké nudle. 2 nástavce v balení. Vysoce kvalitní materiál, který je odolný a snadno omyvatelný. Zobrazit celý popis

  • Sleva 20 %

Popis produktu

Proměňte zeleninu na proužky a nudle

Se špiralizérem Tefal Ingenio připravíte lahodné, zdravé a originální pokrmy přeměnou zeleniny na proužky či široké nudle. Pokud milujete vaření, tento sofistikovaný špiralizér je tu právě pro vás!
Špiralizér Tefal Ingenio: Snadné použití, snadné čištění, snadné uložení. Špiralizér Ingenio obsahuje 2 různé kužely pro 2 různé tvary: proužky, široké nudle.

Špiralizér Tefal Ingenio K2298014


Držadlo, které se snadno uchopí: stabilita a komfort, Nástavec na dotlačení zbytků: minimalizuje odpad, tyčka na čištění, lehké uložení: šetří prostor - žádné náhradní díly - potřebuje málo prostoru, 2 čepele z nerezové oceli: na proužky a nudle.

  • IDEÁLNÍ VELIKOST KUŽELU: Špiralizér obsahuje dva velké kužely (s průměrem 65 mm), které lze použít pro malé i větší kusy zeleniny.
  • 2 RŮZNÉ KRÁJECÍ NÁSTAVCE: Se špiralizérem Ingenio si můžete vybrat, zda budete tvořit proužky (tenké) nebo široké nudle (hrubé).
  • NÁSTAVEC NA DOMÁČKNUTÍ ZBYTKŮ: Otočný nástavec usnadňuje práci se špiralizérem, kterou lze provádět bez obtíží s celými kusy zeleniny až do konce. Minimalizuje se odpad a zabraňuje se pořezání.
  • MADLO, KTERÉ SE SNADNO UCHOPÍ: Při použití umístěte špiralizér na kuchyňskou linku. Je zajištěna stabilita, kontrola a komfort.
  • LEHKÉ ULOŽENÍ: Špiralizér byl navržen tak, aby nezabíral příliš mnoho místa v kuchyni. Příslušenství je možné ke špiralizéru snadno přicvaknout, což zabraňuje, aby se v kuchyni ztrácely součásti zařízení.
  • LEHKÉ ČIŠTĚNÍ: Díky zabudované tyčce na čištění se špiralizér čistí bez námahy a minimalizuje se odpad.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Materiál ocel, plast
  • Typ doplňku ruční struhadlo

Další vlastnosti

Značka: Tefal
Typ doplňku: ruční struhadlo

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá, zelená
Šířka: 11,9 cm
Hmotnost: 246 g
Výška: 12,7 cm
Hloubka: 11,9 cm

Obsah balení

Obsah balení: špiralizér

Materiál

Materiál: ocel, plast

Ostatní

Kód produktu: 2100101645

Všechny parametry

Recenze Tefal K2298014 Ingenio špiralizér

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Tefal K2298014 Ingenio špiralizér