Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Pekáč s rozměry 27 × 39 cm Tefal J5702053 La Recyclée byl vyroben ze 100% recyklovaného hliníku. Exkluzivní nepřilnavý povrch pro snadné a optimální čištění.

Tefal J5702053 La Recyclée pekáč

  • Pekáč s roštem (27 × 39 cm)
  • Nepřilnavý povrch
  • Tělo je vyrobeno ze 100% recyklovaného hliníku
  • Vyrobeno ve Francii
  • Lze mýt v myčce nádobí

Nepřilnavý povrch

Vyzkoušejte dokonalé nádobí pro každodenní vaření s exkluzivním nepřilnavým povrchem a ve formátu, který je navržen tak, aby dokonale připravil všechny vaše oblíbené koláče a dorty. Formy La Recyclée jsou vyrobeny z robustních a vysoce kvalitních materiálů. Umožňují rozptýlení tepla a zajišťují rovnoměrné a dokonalé propečení. 

100% recyklovaný hliník

Pekáč s rozměry 27 × 39 cm Tefal J5702053 La Recyclée má tělo, které je vyrobeno ze 100% recyklovaného hliníku. To pomáhá snižovat dopad na životní prostředí. Výroba z recyklovaného hliníku vyžaduje až o 90 % méně energie než výroba z primárního hliníku. Forma na pečení byla kompletně navržena a vyrobena ve Francii v souladu s nekompromisními standardy kvality, které zaručují nejlepší řemeslné zpracování.

Opravitelné za přiměřenou cenu po dobu 15 let

Společnost Tefal se zavazuje k tomu, že většinu svých výrobků bude opravovat po dobu více než 15 let. Důvodem je především boj proti znečištění a produkci zbytečného odpadu. Výrobky jsou navrženy tak, aby se daly snadno opravit, anebo ekologicky zlikvidovat. Aby byla zajištěna okamžitá dostupnost náhradních dílů, byla polovina skladu vyčleněna pro díly i pro výrobky, které se již nevyrábějí.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 39 cm
Hloubka 27 cm
Materiál Hliník
Nepřilnavý povrch Ano

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Tefal J5702053 La Recyclée pekáč 27 × 39 cm

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi