Tefal HT650E38 Powermix Silence


Hmotnost: 1200 g, Počet rychlostí: 6, Příkon: 600 W, Pulzní spínač: Ano, Šlehání: Ano, Hnětení: Ano, Nádoba součástí: Ne,


Cena 1 399 Kč

Sleva 18 % z ceny doporučené výrobcem: 1 699 Kč Zobrazit nápovědu

Přihlásit se / Registrovat se a získat 13,99 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

  • Hlídat změny
  • Vytisknout

Top příslušenství

Popis produktu

Šlehač Tefal HT650E38 Powermix Silence, inovativní systém Silence 600, optimalizované proudění vzduchu, příkon až 600 W, rukojeť se snadným úchopem pro pohodlné a snadné míchání, měkký povrch, snadno použitelný přepínač rychlosti, funkce Turbo, 2 šlehací nástavce pro přípravu lehké hmoty, nerezová ocel, 2 hnětací háky pro přípravu tuhé i husté hmoty, tlačítko pro uvolnění nástavců, lze mýt v myčce nádobí.

Šlehač Tefal HT650E38 Powermix Silence

  • Výkon 600 W
  • Silence 600
  • Funkce Turbo
  • Nerezová ocel
  • Tlačítko pro uvolnění nástavců
  • Háčky a nástavce lze mýt v myčce nádobí
  • Příslušenství: 2 šlehací nástavce, 2 háky na těsto

Silence 600

Šlehač Tefal HT650E38 Powermix Silence nabízí optimalizované proudění vzduchu spolu s vylepšenou technologií tichého provozu tohoto vysoce výkonného motoru. Výsledkem je obzvláště tiché míchání při každém použití. Snadno uchopitelná rukojeť s měkkým povrchem zajišťuje optimální ergonomii pro co nejpohodlnější a nejsnazší míchání.

Výkonný motor

Výkon mixování s tímto působivým 600W motorem zajišťuje vynikající výsledky při všech požadavcích na mixování, včetně hustých a těžkých konzistencí těst. Snadno použitelný přepínač rychlosti s funkcí turbo boost umožňuje přesné ovládání pro všestranné mixování a dokonalé výsledky při přípravě mnoha lahodných pokrmů.

Příslušenství

Šlehací nástavce z vysoce kvalitní nerezové oceli snadno zvládnou přípravu lehkých hmot od dokonale našlehaných bílků a nadýchané šlehačky až po lahodné dortové těsto. Hnětací háky z vysoce kvalitní nerezové oceli si poradí i s přípravou tuhých a hustých konzistencí, jako je těsto na briošky, chléb nebo pizzu.

10 let opravitelnosti

Společnost Tefal se zavazuje, že většinu svých výrobků bude opravovat po dobu 10 let. Důvodem je především boj proti znečišťování životního prostředí a produkci zbytečného odpadu. Výrobky jsou navrženy tak, aby se daly snadno opravit a aby jejich likvidace byla šetrná k životnímu prostředí. Aby byla zajištěna okamžitá dostupnost náhradních dílů i pro výrobky, které se již neprodávají, byla polovina skladu vyhrazena pro díly i výrobky, které se již nevyrábějí.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Hmotnost 1200 g
Počet rychlostí 6
Příkon 600 W
Pulzní spínač Ano
Šlehání Ano
Hnětení Ano
Nádoba součástí Ne

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Tefal HT650E38 Powermix Silence

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno