Tefal HB944138 Infiny Force


Tyčový mixér, Příkon: 1000 W, Ergonomická rukojeť: Ano, Pulzní spínač: Ano, Drcení ledu: Ano, Barva: bílá. Více info


Cena 1 799 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 18 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Tyčový ponorný mixér Tefal HB944138 Infinite Force kombinuje vysoký výkon motoru 1 000 W a nože Powelix Life Blades s titanovým povrchem, které poskytují dlouhou životnost a až o 30 % rychlejší mixování. S nástavcem v balení si mixér poradí i s drcením ledu. Šlehací metlička vyšlehá lahodnou pěnu a sekáček si poradí s bylinkami, koření či zeleninou. V balení naleznete 800ml odměrnou nádobu. Pro zamezení nepořádku je sekáček vybaven ochranným krytem. Snadné ovládání zajišťuje vícestupňové startovací tlačítko. Zařízení nabízí možnost mytí jednotlivých částí v myčce nádobí. Záruka jednoduché opravitelnosti až na 15 let.

Tyčový ponorný mixér Tefal HB944138 Infini Force

 • Odolné nože Powelix Life Blades
 • Až o 30 % rychlejší mixování
 • Vysoký výkon 1 000 W
 • Nástavec pro drcení ledu
 • Šlehací metlička
 • Sekáček na koření, bylinky či zeleninu
 • 800ml odměrná nádoba
 • Omyvatelnost v myčce
 • Ochranný kryt proti rozstřiku
 • Jednoduché ovládání s vícestupňovým tlačítkem
 • 15 let jednoduché opravitelnosti

Vlastnosti tyčového ponorný mixér Tefal HB944138 Infini FORCE

Vysoký výkon pro dokonalé výsledky

Tyčový ponorný mixér Tefal Infinite Force HB944138 kombinuje vysoký výkon 1 000W motoru a profesionálních nožů Powelix Life Blades. Dosahuje až o 30 % rychlejší mixování ve srovnání se svými konkurenty. Dopřejte si rychlé mixování bez kompromisů.

Vysoký výkon Tefal HB944138

Drcení ledu, našlehaná pěna či posekané bylinky

V balení ponorného mixéru Tefal Infinite Force najdete nástavec vhodný i pro drcení ledu, či jiných zmrazených přísad. Připravte si vaše oblíbené ledové smoothie. Mimo jiné máte na výběr metlu ke šlehání, která se postará o dokonalou šlehačku či vyšlehané vaječné bílky. Pokud si naopak chcete dohladka nasekat bylinky, koření či jiné pokrmy, Tefal Infinite Force je vybaven odolným sekáčkem.

Drcení ledu Tefal HB944138 Infini FORCE

Mixujte bez nepořádku

Ochrana proti frkání předchází následnému nepořádku. V balení také najdete až 800ml odolnou nádobu s dostatečnou kapacitou pro přípravu polévek, pyré či jakýchkoli jiných jídel podle vaší chuti.

Tefal HB944138 Infini FORCE

Snadná údržba i ovládání

Jednotlivé části mixéru jsou odnímatelné a můžete je mýt v myčce nádobí. Mixér je tak vhodný i pro každodenní použití. Vícestupňové startovací tlačítko vám dává maximální kontrolu nad mixováním a díky své ergonomii pohodlně padne do ruky. Dejte na doporučení šéfkuchaře.

Snadná údržba Tefal HB944138

Opravitelné za přiměřenou cenu - 15 let

Společnost Tefal se zavazuje, že většinu svých výrobků bude opravovat po dobu více než 15 let. Důvodem je především boj proti znečištění a produkci zbytečného odpadu. Výrobky jsou navrženy tak, aby se daly snadno opravit, a aby jejich likvidace byla šetrná k životnímu prostředí. Aby byla zajištěna okamžitá dostupnost náhradních dílů, byla polovina skladu vyčleněna pro díly i pro výrobky, které se již nevyrábějí.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 14.4 cm
Hmotnost 1330 g
Příkon 1000 W
Ergonomická rukojeť Ano
Pulzní spínač Ano
Drcení ledu Ano

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Tefal HB944138 Infiny Force

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno