Tefal HB46E838 Eco Respect


Šírka: 19 cm, Hmotnost: 917 g, Počet rychlostí: 2, Příkon: 600 W, Ergonomická rukojeť: Ano, Pulzní spínač: Ano, Drcení ledu: Ne,


Cena 1 199 Kč

Sleva 29 % z ceny doporučené výrobcem: 1 699 Kč Zobrazit nápovědu

Přihlásit se / Registrovat se a získat 11,99 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

  • Hlídat změny
  • Vytisknout

Top příslušenství

Popis produktu

Tyčový mixér Tefal HB46E838 Eco Respect, ergonomická rukojeť se snadno přístupnými ovládacími prvky, prvotřídní nože Powelix, intuitivní tlačítko, tlačítko start, 2 nastavení rychlosti, příkon až 600 W pro optimální mixování a rychlé výsledky, ochrana proti stříkající vodě, odnímatelná základna, nerezová základna, lze mýt v myčce nádobí, odměrka o objemu až 800 ml, lze použít na polévky, pyré, pesto, vyrobeno z 51 % z recyklovaného plastu.

Tyčový mixér Tefal HB46E838 Eco Respect

  • Výkon 600 W
  • 2 nastavení rychlosti
  • Nerezová ocel
  • Odnímatelná základna
  • Objem nádoby 800 ml
  • Lze mýt v myčce nádobí
  • Příslušenství: odměrka 800 ml 

Optimální výkon

Tyčový mixér Tefal HB46E838 Eco Respect nabízí výkonný 600W motor pro optimální mixování a rychlé výsledky při přípravě všech vašich oblíbených receptů a ingrediencí. Užijte si pohodlné mixování díky snadno uchopitelné rukojeti s inteligentní ergonomií a snadno přístupným ovládacím prvkům. Velmi intuitivní tlačítko pro spuštění ponorného mixéru je obzvláště snadné na používání a nabízí dvě rychlosti, které vyhoví všem požadavkům na mixování.

Ochrana proti rozstřiku přísad

Udržujte svou kuchyň v dokonalé čistotě díky ochraně proti stříkajícím ingrediencím, která zajistí čistší a příjemnější mixování a zabrání vzniku nečistot a nepořádku. Odměrka o objemu 800 ml se skvěle hodí pro přípravu domácích polévek, pyré, pesta a dalších receptů a poskytuje ideální objem pro každou příležitost.

10 let opravitelnosti

Společnost Tefal se zavazuje, že většinu svých výrobků bude opravovat po dobu10 let. Důvodem je především boj proti znečišťování životního prostředí a produkci zbytečného odpadu. Výrobky jsou navrženy tak, aby je bylo možné snadno opravit a ekologicky zlikvidovat. Aby byla zajištěna okamžitá dostupnost náhradních dílů i pro výrobky, které se již neprodávají, byla polovina skladu vyhrazena pro díly i výrobky, které se již nevyrábějí.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šírka 19 cm
Hmotnost 917 g
Počet rychlostí 2
Příkon 600 W
Ergonomická rukojeť Ano
Pulzní spínač Ano
Drcení ledu Ne

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Tefal HB46E838 Eco Respect

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno