Tefal GV9620E0 Pro Express Ultimate +

13 999 Kč ? Ušetříte 18 % 11 499 Kč

Na splátky spočítat

Nákupem získáte 114,99 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Parní generátor Tefal GV9620E0 Pro Express Ultimate+ vám zaručí rychlejší žehlení a špičkovou účinnost díky kombinaci nového vysokotlakého bojleru s kontinuální párou až 180 g/min. Intenzivní parní ráz s výkonem 650 g/min oceníte zejména při žehlení hrubých látek. Inteligentní senzor Smart Steam rozpozná pohyb vaší žehličky a zajistí automatické dávkování páry. Žehlicí plocha Tefal Durilium AirGlide se samočisticí technologií Autoclean je zárukou stále čisté a perfektně klouzavé plochy po celou dobu životnosti. Kombinace teploty a tlaku páry 8 barů dokáže zlikvidovat až 99,9 % bakterií. S ovládacím panelem Direct Control, prakticky umístěným na rukojeti žehličky, můžete snadno upravovat nastavení stisknutím jednoho tlačítka. K dispozici je 5 elektronických programů pro ideální nastavení kombinace páry a teploty pro každou látku. Dvojí systém odvápnění s patentovaným Anti-Calc Collectorem a unikátním Protect systémem chrání prádlo před skvrnami a prodlužuje životnost spotřebiče. Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma
 • Sleva 18 %

Popis produktu

Parní generátor Tefal GV9620E0 Pro Express Ultimate+

 • Tlak páry: 8 barů
 • Příkon: 2600 W
 • Objem nádržky: 1,9 l
 • Doba zahřívání: 2 min
 • Výstup páry: 180 g/min
 • Parní ráz: 650 g/min
 • Žehlicí plocha Durilium AirGlide Autoclean
 • Inteligentní čidlo Smart Steam
 • Eco režim a Silence technologie
 • Háček na dveře

Vlastnosti Tefal GV9620E0 Pro Express Ultimate +

Profesionální účinnost a vysokým parním výkonem

Nejvýkonnější žehlička s parním generátorem s technologií vysokotlakého bojleru pro výrobu páry s tlakem až 8 barů se řadí mezi nejvýkonnější modely od značky Tefal. Tento vysokotlaký parní generátor s lehkým použitím nabízí rychlejší žehlení a špičkovou účinnost díky kombinaci nového vysokotlakého bojleru pro výrobu páry s nepřetržitým výstupem až 180 g/min. S nejúpornějšími záhyby i hrubšími látkami si poradí silný parní ráz s hodnotou až 650 g / min. Pro žehlení na poslední chvíli můžete použít háček na dveře pro snadné svislé napařování.

Vlastnosti Tefal GV9620E0 Pro Express Ultimate +

Intuitivní ovládací panel a bezpečnostní zámek

Vysoce intuitivní ovládací panel, který je nyní prakticky umístěn na rukojeti, můžete jednoduše obsluhovat jednou rukou. Nabízí vám 5 předvolených nastavení pro volbu ideální kombinace páry a teploty pro všechny druhy látek. Jednoduché a bezpečné přenášení a skladování je zajištěno pomocí uzamykacího systému a ochranného krytu.

Tefal GV9620E0 Pro Express Ultimate + Intuitivní ovládací panel

Technologie Smart Steam

Žehlička s parním generátorem Pro Express Ultimate [+] přináší profesionální účinnost díky kombinaci nejsilnějšího parního výkonu a nové technologie Smart Steam. Inteligentní senzor rozpozná pohyb vaší žehličky a zajistí automatické dávkování páry.

Tefal GV9620E0 Pro Express Ultimate + Technologie Smart Steam

Dokonalý skluz a dnímatelná nádoba na vodu a tiché čerpadlo

Mimořádně tenká žehlicí plocha Durilium AirGlide Autoclean nabízí nejlepší kluznost z výrobků značky Tefal, pro rychlé a nenáročné žehlení s kluzností vyšší o 33 % a dlouhodobým výkonem. Pro maximální komfort je parní generátor Tefal Pro Express Ultimate+ vybaven vyjímatelnou nádržkou na vodu o objemu 1,9 litru, kterou snadno doplníte i během žehlení. Inovativní technologie tichého čerpadla zajistí mimořádně komfortní žehlení s minimální hlučností.

Tefal GV9620E0 Pro Express Ultimate + Dokonalý skluz

Systém dvojité ochrany

Systém dvojité ochrany přináší žehlení zcela bez starostí. Jedinečný sběrač vodního kamene zaručuje dlouhodobý parní výkon a technologie Protect System proti odkapávání chrání vaše oděvy před skvrnami. Svým jedinečným parním výkonem a šikovnými moderními funkcemi vás uchvátí. Velkou výhodou vysokotlakého parního žehlení je likvidace až 99,99 % bakterií díky kombinaci teploty a tlaku páry. 

Tefal GV9620E0 Pro Express Ultimate + Systém dvojité ochrany

10 letá opravitelnost 

Tefal se zavázal k tomu, že bude schopen opravit většinu svých produktů na dobu 10 let. Důvodem je hlavně boj proti znečišťování životního prostředí a produkci zbytečných odpadů. Produkt je navrženy tak, aby se dal jednoduše opravit a ekologicky zlikvidovat. K zajištění okamžité dostupnosti náhradních dílů i na produkty, které se již neprodávají, byla polovina skladu vyhrazená na díly i produktům, které již nejsou ve výrobě.


Parametry produktu

Základní parametry

 • Příkon 2600 W
 • Kontinuální pára 180 g/min
 • Automatické vypnutí Ano

Další vlastnosti

Značka: Tefal
Objem vodního zásobníku: 1900 ml
Maximální tlak: 8 Bar

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: stříbrná
Šírka: 28,4 cm
Výška: 34,4 cm
Hloubka: 44,7 cm
Hmotnosť: 5,1 Kg

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ne

Konektivita

Délka kabelu: 1,7 m

Energetické údaje

Příkon: 2600 W

Funkce

Odvápňovací systém: Ano
Vertikální napařování: Ano
Parní ráz: 650 g/min
Kontinuální pára: 180 g/min
Automatické vypnutí: Ano
Automat.nastavení teploty: Ano
Rukověť se zámkem: Ne

Vzhled

Mat.žehl.plochy: keramika

Další parametry

Samočistící: Ano
Odnímatelná nádoba na vodu: Ano

Ostatní

Kód produktu: 1830007359

Všechny parametry

Recenze Tefal GV9620E0 Pro Express Ultimate +

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Tefal GV9620E0 Pro Express Ultimate +