Tefal GV9565E0 Pro Express Ultimate (modrý)

 • Doprava zdarma
 • 12 % zpět na Věrnostní kartu
 • Sleva 39 %

Příkon: 2600 W, Kontinuální pára: 150 g/min, Automatické vypnutí: Ano,


Cena 6 429 Kč

Sleva 39 % z ceny doporučené výrobcem: 10 499 Kč Zobrazit nápovědu

Přihlásit se / Registrovat se a získat 771,48 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

 • Hlídat změny
 • Vytisknout

Top příslušenství

Popis produktu

Vysokotlaký parní generátor Tefal Pro Express Ultimate GV9565E0 s příkonem až 2 600 W dosahuje nadprůměrného výkonu s výstupem páry až 150 g/min a funkcí parního rázu až 580 g/min. Je vybaven pokročilou technologií vysokotlakého bojleru a dvojitou ochranou proti vodnímu kameni. Žehlicí plocha Durilium AirGlide Autoclean poskytuje dokonalou klouzavost beze skvrn na oblečení. Intuitivní ovládací panel s 5 druhy programu. Nádržka na vodu se snadno vytahuje a generátor se snadno přenáší díky Lock systému. Vysoká teplota a tlak ničí až 99,99 % bakterií ve všech textiliích. 10 let jednoduché opravitelnosti se značkou Tefal.

Parní generátor Tefal GV9565E0 Pro Express Ultimate

 • Nová technologie vysokotlakého bojleru
 • Dvojitá ochrana proti vodnímu kameni
 • Pokročilý Anticalc Collector usnadňuje údržbu
 • Extrémně silný parní ráz i na nejodolnější silné látky až 500 g/min
 • Žehlicí plocha Durilium AirGlide Autoclean
 • Pohodlná vyjímatelná nádržka na doplnění vody
 • Intuitivní ovládací panel
 • Lock Systém pro bezpečné přenášení
 • Ničí až 99,99 % bakterií

S výkonem jako od profesionálů

Vysokotlaký parní generátor Tefal Pro Express Ultimate s příkonem 2 600 W dosahuje okouzlujících výsledků s novou technologií vysokotlakého bojleru. Intenzivní parní výstup 150 g/min si poradí i s nadprůměrně hrubou textilií a v případě potřeby je možné využít sílu parního rázu až neuvěřitelných 580 g/min, ať už pro žehlení více vrstev najednou nebo pro žehlení zavěšeného oblečení.

Anticalc Collector a Protect system na boj proti vodnímu kameni

S parním generátorem Tefal Pro Express Ultimate se nemusíte obávat vodního kamene. Parní generátor je vybaven dvojitou ochranou proti vzniku vodního kamene. Protect systém přemění kapky nebo unikající vodu v páru a tím nezanechává skvrny na oblečení a Anticalc Collector výrazně usnadní čištění bojleru.

Intuitivní ovládání s praktickou nádobou na vodu

Na výběr máte z 5 inteligentních elektronických programů pro ideální kombinaci páry a teploty. Odnímatelná nádržka na vodu se prakticky vytahuje a je možné ji jednoduše doplnit i během žehlení. Lock systém usnadní přenášení a zajistí i maximální bezpečnost.

Žehlicí plocha Durilium AirGlide Autoclean

O dokonalou klouzavost žehličky (větší až o 33 %) se postará nová technologie žehlicí plochy Durilium AirGlide Autoclean. Její katalytický povrch zanechává plochu vždy viditelně čistou a zajišťuje optimální distribuci páry po celém povrchu pro dokonalé výsledky při každém použití.

Ničí až 99,99 % bakterií

Vysokotlaký parní generátor Tefal Pro Express Ultimate nejenže vaše oblečení dokonale vyrovná, ale díky kombinaci vysoké teploty a tlaku výstupu páry efektivně odstraní až 99,99 % škodlivých bakterií přímo v látce.

10letá opravitelnost produktů

Tefal se zavázal k tomu, že bude schopen opravit většinu svých produktů po dobu 10 let. Důvodem je hlavně boj proti znečišťování životního prostředí a produkci zbytečných odpadů. Produkt je navržen tak, aby se dal jednoduše opravit a ekologicky zlikvidovat. K zajištění okamžité dostupnosti náhradních dílů i na produkty, které se již neprodávají, byla polovina skladu vyhrazena na díly i k produktům, které již nejsou ve výrobě.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Příkon 2600 W
Kontinuální pára 150 g/min
Automatické vypnutí Ano

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Tefal GV9565E0 Pro Express Ultimate (modrý)

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno