Tefal GV9221E0 Pro Express Protect


Parní generátor, Příkon: 2600 W, Maximální tlak: 7,6 Bar, Parní ráz: 550 g/min, Vertikální napařování: Ano, Kontinuální pára: 140 g/min, Odvápňovací systém: Ano, Automatické nastavení teploty: Ano, Objem vodního zásobníku: 1800 ml, Odnímatelná nádoba na vodu: Ano, Automatické vypnutí: Ano, Délka kabelu: 1,6 m, Hmotnost: 5,1 kg. Více info


Cena 6 999 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 70 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Extra výkonný parní generátor Tefal Pro Express Protect GV9221E0 v tmavě-modrém provedení s tlakem čerpadla až 7,6 barů je schopen ultra vysokého nepřetržitého parního výstupu 140 g/min s možností parního rázu na odolné záhyby s rychlostí 530 g/min. Dokonalá kombinace páry a teploty zlikviduje až 99,9 % bakterií pro maximální hygienu. Součástí je také systém ochrany kapání, který předchází skvrnám na oblečení, či odnímatelný sběrač vodního kamene. Žehlicí plocha Durilium AirGlide AutoClean poskytuje dokonalou kluznost po oblečení. Oceníte také maximální bezpečnost při přenášení a 1,8litrovou nádržku na vodu. Tefal zaručuje až 10 let jednoduché opravitelnosti.

Parní generátor Tefal GV9221E0 Pro Express Protect

 • Extra vysoký tlak čerpadla až 7,6 barů
 • Parní ráz 550 g/min
 • Vysoký parní ráz 140 g/min
 • Odstraňuje až 99,9 % bakterií
 • Žehlicí plocha Durilium AirGlide AutoClean
 • Ochrana proti kapání
 • Vyjímatelný zachycovač vodního kamene
 • Bezpečné přenášení
 • Optimální distribuce páry
 • Povrch AutoClean
 • Možnost vertikálního napařování
 • Tiché čerpadlo pro maximální pohodlí
 • 1,8litrová praktická nádržka na vodu
 • 10 let jednoduché opravitelnosti

Vlastnosti Tefal GV9221E0 Pro Express Protect

Silný výkon i na odolné záhyby

Parní generátor Tefal Pro Express Protect GV9221E0 s vysokotlakým bojlerem o síle 7,6 barů dosahuje dokonalé výsledky a to za kratší čas bez nutnosti nastavení teploty a rizika poškození látky. S parním výstupem 140 g/min, či možností parního rázu až 550 g/min, zvládne jakýkoliv problém.

Silný výkon Tefal GV9221E0 Pro Express Protect

Ničí bakterie a je 100% bezpečný na použití

Vysoká teplota žehlicího prkna a výstupní pára efektivně eliminuje až 99,9 % bakterií a tím zanechává vaše oblečení vždy zdravé a svěží. Vyžehlíte bez obav jakýkoli druh látky s vyváženou distribucí teploty a páry. Odnímatelný sběrač vodního kamene efektivně zachycuje vodní kámen až o 10× více ve srovnání s jinými produkty.

100% bezpečnost Tefal Pro Express Protect

Žehlicí plocha Durilium AirGlide AutoClean

Parní generátor je vybaven pokročilou žehlicí plochou Durilium AirGlide AutoClean, která rovnoměrně distribuuje teplo a výstup páry. Navíc poskytuje až o 33 % lepší kluznost po oblečení pro dlouhodobý skvělý výkon. Technologie AutoClean s katalytickým povrchem udržuje plochu v čistotě bez přebytečných skvrn.

Durilium AirGlide Autoclean Tefal GV9221E0 Pro Express Protect

Vyjímatelná nádržka a praktické přenášení

Odnímatelná nádržka na vodu s velkým objemem až 1,8 litru nejenže dlouho vydrží, ale se i jednoduše doplňuje. Systém uzamykání vám zajistí bezpečné přenášení a skladování parního generátoru.

Lock systém GV9221E0

10letá opravitelnost 

Tefal se zavázal k tomu, že bude schopen opravit většinu svých produktů po dobu 10 let. Důvodem je hlavně boj proti znečišťování životního prostředí a produkci zbytečných odpadů. Produkt je navržen tak, aby se dal jednoduše opravit a ekologicky zlikvidovat. K zajištění okamžité dostupnosti náhradních dílů i na produkty, které se již neprodávají, byla polovina skladu vyhrazena na díly k produktům, které již nejsou ve výrobě.


Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Příkon 2600 W
Kontinuální pára 140 g/min
Automatické vypnutí Ano

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Tefal GV9221E0 Pro Express Protect

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno