Tefal GC750830 Optigrill Elite kontaktní gril


Značka: Tefal, Příkon: 2000 W, Nastavitelná teplota: Ano, Nepřilnavý povrch: Ano, Zdroj tepla: elektrický,


Cena 5 699 Kč

Sleva 33 % z ceny doporučené výrobcem: 8 499 Kč Zobrazit nápovědu

Přihlásit se / Registrovat se a získat 56,99 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

  • Hlídat změny
  • Vytisknout

Top příslušenství

Popis produktu

Kontaktní gril Tefal GC750830 Optigrill Elite, upravuje nastavení grilu podle tloušťky a počtu kusů masa, intuitivní grilovací asistent, funkce intenzivního grilování, 12 automatických programů, funkce rychlého opékání, odnímatelné části, lze mýt i v myčce nádobí, Kniha receptů, automatické grilovací programy, příkon 2 000 W, vypínač, světelná kontrolka, nastavitelný termostat, odnímatelné nepřilnavé desky, tác na zachytávání šťávy, automatické grilovací programy, automatický senzor grilu, délka kabelu 0,8 m.

 

Kontaktní gril GC750830 OPTIGRILL ELITE

  • Příkon 2 000 W
  • Intuitivní asistent pro grilování
  • Funkce Rapid Sear
  • 12 automatických programů
  • Zásobník na šťávu
  • Odnímatelné části lze mýt v myčce nádobí
  • Nastavitelný termostat
  • Obsah balení: kniha receptů

Snadné grilování

Nové rozhraní s intuitivním grilovacím asistentem vás provede grilovacím procesem krok za krokem na dosah ruky: víte, kdy maso vložit do grilu, kdy ho vyjmout a zda je propečené, středně propečené nebo dobře propečené. Díky funkci rychlého opékání si vychutnáte dokonale propečené maso s typickými grilovanými proužky. Zásobník na zachycení šťávy a vyjímatelné nepřilnavé desky, které lze mýt v myčce nádobí.

12 automatických programů

Kontaktní gril Tefal GC750830 Optigrill Elite nabízí 12 automatických programů pro červené maso, kuřecí maso, zeleninu a další pokrmy bez nutnosti kontroly a zajištění dokonalých výsledků grilování. Připravte si lahodné burgery při rodinném grilování kdykoli během roku. 12 automatických programů pro grilování: burgery, sendviče, ryby, mořské plody, brambory, papriky, červené maso nebo kuře, klobásy, slanina, lilek, rajčata.

10 let opravitelnosti

Společnost Tefal se zavazuje, že většinu svých výrobků bude opravovat po dobu 10 let. Důvodem je především boj proti znečišťování životního prostředí a produkci zbytečného odpadu. Výrobky jsou navrženy tak, aby se daly snadno opravit a ekologicky zlikvidovat. Aby byla zajištěna okamžitá dostupnost náhradních dílů i pro výrobky, které se již neprodávají, byla polovina skladu vyhrazena pro díly i výrobky, které se již nevyrábějí.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Značka Tefal
Příkon 2000 W
Nastavitelná teplota Ano
Nepřilnavý povrch Ano
Zdroj tepla elektrický

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Tefal GC750830 Optigrill Elite kontaktní gril

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno