Tefal FV1710E0 Virtuo

Napařovací žehlička TEFAL FV1710E0 Virtuo s výkonem 1800 W, zajišťuje rychlé zahřátí a vysoký parní výkon. Součástí žehličky je variabilní pára 25 g / min. pro efektivní žehlení a parní ráz 80 g / min. na zvládnutí nejodolnějších záhybů. Funkce Anti Drip během žehlení brání odkapávání vody a vzniku skvrn na prádle. Komfortní žehlení zajišťuje nádržka na vodu o objemu 200 ml. Barvy: bílá a azurová Zobrazit celý popis

Zvažte i tento produkt

Tefal FV3962E0 EasyGliss

Napařovací žehlička Tefal FV3962E0 Easygliss v červeném provedení s výkonem 2400 W, zajišťuje rychlé ohřátí a vysoký parní výkon: variabilní pára 35 g / min., parní ráz 140 g / min. Funkce Automatic…

 • Příkon: 2400 W
 • Vertikální napařování: Ano
 • Automatické vypnutí: Ne

Zobrazit produkt

Popis produktu

Napařovací žehlička TEFAL FV1710E0

 • Příkon 1800 W
 • Průběžný výstup páry 24 g / min
 • Parní ráz 80 g / min
 • Nepřilnavá žehlicí plocha pro hladší žehlení
 • Objem zásobníku na vodu 200 ml
 • Anti drip systém
 • Funkce Anti scale proti usazeninám

vlastnosti Tefal FV1710E0 Virtuo

Snadná manipulace

Napařovací žehlička TEFAL FV1710E0 zaujme i svým designem. Kompaktní design doplněný o ergonomickou regulaci páry a nepřilnavou žehlicím prknem pro žehlení, které už nemůže být jednodušší. Rukojeť je navržena pro pohodlné a stabilní uchopení. Ani s regulací nebude problém. Systém rychlého plnění vodou bez rozlití - velká nádrž na vodu o objemu 200 ml umožňuje žehlení více oděvů najednou. Dlouhý kabel 1,9 m nabízí maximální možnou svobodu pohybu při žehlení a otočný kloub o 360 ° umožňuje, aby byl kabel žehličky mimořádně flexibilní na všechny strany.

Tefal FV1710E0 Virtuo

Parní žehlení

Žehlička Virtual - TEFAL FV1710E0 nabízí konstantní páru 24 g / min, která zabezpečí trvale dokonalé žehlení. Parní ráz 80 g / min. představuje mimořádnou dávku páry, která se hodí na obzvláště zmačkané malé partie látek. Tato kvalitní žehlička Virtual FV1711E0 disponuje kvalitní žehlící plochou, čímž zaručuje extra hladké klouzání po látce a výsledky bez záhybů. Nelepí se na látku a nevytváří statickou elektřinu, takže se může bezpečně používat i na všechny typy syntetických materiálů. Samozřejmostí je i výkonné vertikální naparování, které perfektně vyrovná záhyby na zavěšeném oblečení, záclonách a čalounění.

FV1710E0

Anti-drip a Samočisticí nastavení proti vodnímu kameni

Žehlička je vybavena integrovaným systémem Anti-drip, který reaguje na změnu teploty a zabraňuje kapání vody ze žehlicí plochy. Díky odvápňovacímu systému je čištění vaší žehličky extrémně lehké. Pravidelná údržba zajistí spolehlivý výkon napařování.

FV1710E0

10 ročná opraviteľnosť

Tefal sa zaviazal k tomu, že bude schopný opraviť väčšinu svojich produktov na obdobie 10 rokov. Dôvodom je hlavne boj proti znečisťovaniu životného prostredia a produkcii zbytočných odpadov. Produkty sú navrhnuté tak, aby sa dali jednoducho opraviť a ekologicky zlikvidovať. Na zabezpečenie okamžitej dostupnosti náhradných dielov aj na produkty, ktoré sa už nepredávajú, bola polovica skladu vyhradená na diely aj produktom, ktoré už nie sú vo výrobe.


 

Parametry produktu

Základní parametry

 • Příkon 1800 W
 • Vertikální napařování Ano
 • Automatické vypnutí Ne

Další vlastnosti

Značka: Tefal
Objem vodního zásobníku: 200 ml

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá
Šírka: 13 cm
Výška: 15 cm
Hloubka: 29 cm
Hmotnosť: 0,96 Kg

Konektivita

Délka kabelu: 1,9 m

Další parametry

Cestovní: Ne
Samočistící: Ne

Energetické údaje

Příkon: 1800 W

Funkce

Odvápňovací systém: Ano
Variabilní výstup páry: 24 g/min
Systém proti kapání: Ano
Vertikální napařování: Ano
Kropení: Ano
Parní ráz: 80 g/min
Automatické vypnutí: Ne
Automat.nastavení teploty: Ne

Vzhled

Mat.žehl.plochy: slitina, palladium

Ostatní

Kód produktu: 1830006581

Všechny parametry

Recenze Tefal FV1710E0 Virtuo

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Tefal FV1710E0 Virtuo