Tefal EY111B15 UltraFry Digital horkovzdušná fritéza


Značka: Tefal, Časovač: Ano, Nepřilnavý povrch: Ne, Indikace dosáhnutí teploty: Ano, Kapacita fritézy: 4.2 L,


Cena 2 499 Kč

Sleva 17 % z ceny doporučené výrobcem: 2 999 Kč Zobrazit nápovědu

Přihlásit se / Registrovat se a získat 24,99 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

  • Hlídat změny
  • Vytisknout

Top příslušenství

Popis produktu

Fritéza Tefal EY111B15 UltraFry Digital, horkovzdušná technologie, bez nutnosti předehřívání, bez oleje, 8 přednastavených programů, hranolky, koláče, pizza, toasty, kuře, maso, krevety, ryby, zdravé vaření, minimum tuku nebo žádný tuk, objem 4,2 l pro celou rodinu (4 osoby), nastavitelná teplota až do 200 °C, časovač až na 60 minut, intuitivní digitální rozhraní pro snadné použití, úspora místa.

Horkovzdušná fritéza Tefal EY111B15 UltraFry Digital

  • 8 přednastavených programů
  • Zdravé vaření
  • Technologie fritování horkým vzduchem
  • Kapacita 4,2 l
  • Nastavitelná teplota
  • Časovač
  • Digitální rozhraní

8 přednastavených programů

Fritéza Tefal EY11B15 UltraFry Digital nabízí intuitivní digitální rozhraní pro snadné použití. 8 přednastavených programů slibuje řadu rychlých a chutných jídel připravených pouhým stisknutím tlačítka: hranolky, koláče, pizza, toasty, kuře, maso, krevety a ryby. Dokonalá technologie horkovzdušného vaření pro křupavé a dozlatova opečené výrobky.

Zdravé pokrmy

Připravte si zdravá a chutná jídla s nulovým nebo minimálním množstvím tuku. Fritéza Ultra Fry používá o 99 % méně přidaného tuku než běžná fritéza. Rychle připravíte chutná a zdravá jídla bez nutnosti předehřívání a ušetříte místo v kuchyni, protože fritéza Tefal EY111B15 UltraFry Digital je prostorově úsporná.

Praktické využití

Nastavitelná teplota až do 200 °C zaručuje přesnou regulaci teploty pro dokonalé výsledky. Objem 4,2 litru je ideální pro přípravu velkých porcí pro celou rodinu (4 osoby). Užijte si větší pohodlí díky časovači až na 60 minut.

10letá opravitelnost produktů

Tefal se zavázal k tomu, že bude schopen opravit většinu svých produktů po dobu 10 let. Důvodem je hlavně boj proti znečišťování životního prostředí a produkci zbytečných odpadů. Produkty jsou navržené tak, aby se daly jednoduše opravit a ekologicky zlikvidovat. K zajištění okamžité dostupnosti náhradních dílů i na produkty, které se již neprodávají, byla polovina skladu vyhrazená pro díly i produkty, které již nejsou ve výrobě.


Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Značka Tefal
Časovač Ano
Nepřilnavý povrch Ne
Indikace dosáhnutí teploty Ano
Kapacita fritézy 4.2 L

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Tefal EY111B15 UltraFry Digital horkovzdušná fritéza

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno