Tefal DT8270E1 Access Steam Force


Značka: Tefal, Kontinuální pára: 30 g/min, Objem nádržky na vodu: 200 ml,


Cena 1 599 Kč

Sleva 20 % z ceny doporučené výrobcem: 1 999 Kč Zobrazit nápovědu

Přihlásit se / Registrovat se a získat 15,99 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

 • Hlídat změny
 • Vytisknout

Top příslušenství

Popis produktu

Napařovač oděvů Tefal DT8270E1 Access Steam Force, nepřetržitá produkce páry 30 g/min, parní výkon 2 000 W, parní ráz 90 g/min, doba ohřevu 25 sekund, technologie ohřevu žehlicího prkna, kartáč z mikrovlákna, dezinfekce páry, keramická parní hlavice, délka přívodního kabelu 2,6 m, nastavitelná pára, ovládání páry na rukojeti, objem nádržky na vodu 200 ml, vyjímatelná nádržka na vodu, automatické vypnutí, provozní doba 10 min, světelný indikátor připravenosti páry, vertikální použití, funkce zapnutí/vypnutí ovládaná nohou.

Napařovač oděvů Tefal DT8270E1 Access Steam Force

 • Příkon 2 000 W
 • Výstup páry 30 g/min
 • Keramika
 • Doba ohřevu 25 sekund
 • Délka přívodního kabelu 2,6 m
 • Horizontální a vertikální použití
 • Objem 200 ml
 • Provozní doba 10 min
 • Odnímatelná nádrž na vodu
 • Příslušenství: kartáč na silné tkaniny, nástavec na jemné tkaniny, nástavec na mop (+ 2 náhradní mopy)

Snadné použití

Ruční napařovač Tefal DT8270E1 Access Steam Force je připraven, kdykoli ho potřebujete. K zahájení napařování stačí bleskurychlé 25sekundové zahřátí - pro expresní napařování a dokonalé finální úpravy. Odnímatelná nádržka na vodu o objemu 190 ml pro výjimečné samostatné použití do 10 minut, 2,6 m dlouhý napájecí kabel, funkce automatického vypnutí a dvě nastavení páry pomocí vysoce intuitivního ovládání. Kartáčový nástavec z mikrovlákna dezinfikuje a odstraňuje jemné nečistoty ze všech typů oděvů a bytových textilií v takové míře, že to připomíná jarní úklid - to vše v jednom kroku.

Účinnost

Příkon 2 000 W, nepřetržitý výstup páry 30 g/min, nový exkluzivní parní ráz 90 g/min - to vše v praktickém ručním zařízení Tefal DT8270E1 Access Steam Force. Intenzivní proud páry zničí až 99,99 % bakterií a virů, čímž zajistí bezpečnější péči o oblečení a zdravější domácí prostředí. Zcela přírodní pára přirozeně odstraňuje záhyby, zápach a dezinfikuje bez použití čisticích prostředků a chemikálií. Napařovač oděvů lze použít horizontálně i vertikálně. Součástí balení je také kartáč na silné tkaniny, nástavec na jemné tkaniny a nástavec na mop (+ 2 náhradní mopy).

Vhodné pro všechny tkaniny

Inteligentní technologie regulace teploty vyhlazuje záhyby a dezinfikuje i ty nejchoulostivější a nejhůře čistitelné látky a materiály, ať už je lze žehlit, nebo ne - bez rizika lesklých povrchů nebo popálenin. Nová technologie vyhřívaného žehlicího prkna umožňuje kvalitní napařování, které zanechává oblečení příjemně suché a jež lze po napaření ihned obléknout.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Značka Tefal
Kontinuální pára 30 g/min
Objem nádržky na vodu 200 ml

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Tefal DT8270E1 Access Steam Force

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno