Tefal CB6A0830 Plancha With Lid


Gril, Příkon: 2000 W, Nastavitelná teplota, Zdroj tepla: elektrický, Typ grilovací plochy: hladká i žebrovaná, Nepřilnavý povrch, Chlazený úchyt, Tukový zásobník, Hmotnost: 3,78 kg, Šířka: 14,8 cm, Výška: 39,2 cm, Hloubka: 52,5 cm. Více info


Cena 1 699 Kč


Spočítat splátky

Top příslušenství

Popis produktu

Elektrická deska s příkonem 2 000 W pro účinnou přípravu šťavnatého masa s křupavou kůrkou je ze dvou třetin gril a z jedné třetiny rovná plocha. Tvrzená skleněná poklice s rukojetí, která nepálí, přijde vhod. Nastavitelný termostat s 5 teplotami poskytne dostatečné nastavení teploty. Odnímatelná miska na šťávu a možnost mytí desky v myčce potěší. Vaření i bez přidaného oleje nebo tuku oceníte jistě také.

Tefal Plancha With Lid CB6A0830

  • Příkon: 2 000 W
  • Dělená deska: dvě třetiny gril a na jedné třetině rovná plocha
  • Tvrzená skleněná poklice s rukojetí
  • Odnímatelné desky
  • Odnímatelná miska na šťávu

Vlastnosti Tefal CB6A0830 PlanchaRozmanitá příprava pokrmů

Zdravý multifunkční gril s grilovací mřížkou a grilovací deskou nabízí efektivní a praktické vaření. Díky dělené desce, která má na dvou třetinách gril a na jedné třetině rovnou plochu, a poklicí z tvrzeného skla, která nepálí, si můžete dopřát rozmanité způsoby přípravy pokrmů.

Tefal CB6A0830 Plancha

Zdravé vaření

Nepřilnavý povrch umožňuje zdravé vaření bez přidaného oleje nebo tuku. Díky nastavitelnému termostatu s 5 teplotami můžete na této grilovací desce připravovat všechny druhy pokrmů. Vysoká výkonnost a příkon 2 000 W jsou zárukou šťavnatosti a křupavé kůrky. Už se nemusíte obávat přípravy masa, ryb, zeleniny ani ovoce.

Tefal CB6A0830 Plancha

Snadné čištění

Multifunkční grilovací deska nabízí odnímatelné desky, které můžete mýt v myčce nádobí pro snadné čištění bez starostí.

Tefal CB6A0830 Plancha

Opravitelné za přiměřenou cenu - 15 let

Společnost Tefal se zavazuje, že většinu svých výrobků bude opravovat po dobu více než 15 let. Důvodem je především boj proti znečištění a produkci zbytečného odpadu. Výrobky jsou navrženy tak, aby se daly snadno opravit, a aby jejich likvidace byla šetrná k životnímu prostředí. Aby byla zajištěna okamžitá dostupnost náhradních dílů, byla polovina skladu vyčleněna pro díly i pro výrobky, které se již nevyrábějí.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Příkon 2000 W
Nastavitelná teplota Ano
Nepřilnavý povrch Ano
Chlazený úchyt Ano
Zdroj tepla elektrický
Značka Tefal
Vyměnitelné plotýnky Ne
Typ grilovací plochy hladká i žebrovaná

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Tefal CB6A0830 Plancha With Lid

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi