Tefal C3841053 XL Intense 25 cm


Palačinková pánev, Typ pánve: na palačinky, Průměr pánve: 25 cm, Typ ohřevu: plyn, sklokeramika, elektřina, Materiál pánve: hliník, Nepřilnavý povrch, Vhodné do myčky, Vhodné do trouby: Ano", Indikátor teploty, Hmotnost: 453 g. Více info


Cena 569 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 6 Kč Zobrazit nápovědu


Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

25cm pánev na palačinky Tefal C3841053 Intense XL má nepřilnavý povrch, který vydrží až 2× více. Dopřejte si lahodné palačinky s jednoduchou přípravou u vás doma. Je 100% bezpečná s nulovým obsahem PFOA, olova či kadmia. Pánev disponuje indikátorem nahřátí pánve Thermo-Signal. Je vhodná pro všechny povrchy kromě indukčních. Tvarovaná rukojeť vám sedne do ruky a zajisti maximální pohodlí při vaření. Pánev je vyrobena s ohledem k přírodě z recyklovatelných materiálů. O její kvalitě svědčí poctivá francouzská výroba světové jedničky ve výrobě kuchyňského nádobí.

Pánev na palačinky Tefal C3841053 Intense XL 25 cm

 • Nepřilnavý povrch Titanium Pro vydrží až 2× více
 • 100% bezpečný nepřilnavý povrch s nulovým obsahem PFOA, olova či kadmia
 • Nízké okraje pro usnadnění obracení palačinek
 • Indikátor rozehřátí Thermo-Signal
 • Pokročila indukční technologie Thermo-Fusion
 • Velká pánev pro bohaté porce
 • Pohodlná rukojeť s dlouhou životností
 • Vysoká kompatibilita se všemi varnými deskami kromě indukce
 • Tefal je světová jednička ve výrobě kuchyňského nádobí
 • Ekologicky šetrná k přírodě z recyklovatelného materiálu
 • Kvalitní francouzská výroba

Zdravé vaření s Tefal Intense XL

Nádobí Tefal Intense XL bylo vyrobeno s ohledem na všechny potřeby při každodenním vaření. Vysoce odolný nepřilnavý povrch pro zdravé vaření s nízkým obsahem tuku. Toto nádobí bylo vyrobeno s ohledem k přírodě z ekologických materiálů.

Maximálně bezpečný nepřilnavý povrch

Pánev disponuje nepřilnavým povrchem, který vydrží až 2× více ve srovnání s běžnými povrchy Tefal. I přes svou nepřilnavost je povrch maximálně bezpečný. Neobsahuje PFOA, olovo ani kadmium. Stejně také nepodléhá žádnému uvolňování látek na úrovni 0,005 mg/kg. Pánev je vhodná pro všechny druhy sporáků kromě indukčních. Nádobí bylo navrženo a vyrobeno ve Francii, což odpovídá jeho vysoké kvalitě.

Velká pánev na palačinky s difuzním dnem

Pánev na palačinky je dostatečně hluboká na to, abyste si vždy dopřáli co největší porce. Dno pánve je vybaveno funkci s rovnoměrnou distribucí tepla do celého povrchu, abyste vždy dosáhli požadované výsledky z vaření. Určitě oceníte snížené okraje, které usnadní přípravu palačinek.

Technologie Thermo-Signal

Abyste přesně věděli kdy je pánev připravena k použití, je vybavena indikátorem Thermo-Signal, který zčervená po dosažení ideální teploty. 

Opravitelné za přiměřenou cenu - 15 let

Společnost Tefal se zavazuje, že většinu svých výrobků bude opravovat po dobu více než 15 let. Důvodem je především boj proti znečištění a produkci zbytečného odpadu. Výrobky jsou navrženy tak, aby se daly snadno opravit, a aby jejich likvidace byla šetrná k životnímu prostředí. Aby byla zajištěna okamžitá dostupnost náhradních dílů, byla polovina skladu vyčleněna pro díly i pro výrobky, které se již nevyrábějí.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Typ pánve na palačinky
Typ ohřevu plyn, elektřina, sklokeramika
Průměr pánve 25 cm

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Tefal C3841053 XL Intense 25 cm

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi