Tefal BL83SD30 Perfectmix Cook


Smoothie mixér, Příkon: 1400 W, Počet rychlostí: 6, Pulzní spínač, Objem: 2 l, Materiál nádoby: sklo, Počet nádob: 1, Drcení ledu, Hmotnost: 5,8 kg. Více info


Cena 4 999 Kč

Sleva 4 % z předcházející ceny: 5 199 Kč Zobrazit nápovědu

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 50 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajicí

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

1 jeden nákup

Zobrazit jednu recenzi

Popis produktu

Stolní mixér Tefal BL83SD30 Perfectmix Cook, příkon až 1 400 W, 10 automatických programů, ledové nápoje, koktejly, horké husté polévky, dušené maso, parní koš pro zdravé vaření, funkce drcení ledu, 6 nastavení rychlosti, pulzní funkce, 6 nožů, odnímatelné nože, technologie Powelix, funkce hloubkového čištění, intuitivní dotykový panel, systém chlazení vzduchem, objem až 1,75 l, skleněná nádoba s kovovými prvky, dávkovací šálek.

Stolní mixér Tefal BL83SD30 Perfectmix

  • Příkon 1 400 W
  • Čepele Powelix
  • Užitný objem nádoby 1,75 l
  • Skleněná nádoba
  • Odnímatelné čepele
  • 6 nožů
  • 10 programů
  • 6 rychlostí
  • Pulzní funkce
  • Příslušenství: parní koš, čisticí kartáček, odměrka

10 programů

Díky 4 studeným (smoothie, mléčný koktejl, dezert, ledová tříšť) a 6 teplým (výživa, krémová polévka, hustá polévka, hustá polévka s nudlemi, vícezrnné mléko, horká omáčka) programům připravíte různá teplá a studená jídla na dvě kliknutí. Přiložený napařovací koš promění nádobu mixéru ve velkoobjemový napařovací hrnec(+/- 500 g), který je ideální pro přípravu zdravých ryb a zeleniny, čerstvých mořských plodů nebo třeba vajec v páře.

Vysoký výkon

Objevte vysokorychlostní mixování s 1400W motorem a prvotřídními noži Powelix pro neuvěřitelný výkon. Vestavěný systém vzduchového chlazení zajišťuje optimální životnost motoru i při vysokém výkonu. Stolní mixér Tefal BL83SD30 Perfectmix Cook je vyroben ze špičkových materiálů, mezi něž patří kvalitní skleněná nádoba s kovovými prvky a elegantní dotykový panel pro intuitivní ovládání. Vyjímatelné nože a funkce hloubkového čištění, která odstraňuje 99,99 % bakterií bez použití mycího prostředku, zajišťují dokonalou čistotu a hygienu.

Opravitelné za přiměřenou cenu - 15 let

Společnost Tefal se zavazuje, že většinu svých výrobků bude opravovat po dobu více než 15 let. Důvodem je především boj proti znečištění a produkci zbytečného odpadu. Výrobky jsou navrženy tak, aby se daly snadno opravit, a aby jejich likvidace byla šetrná k životnímu prostředí. Aby byla zajištěna okamžitá dostupnost náhradních dílů, byla polovina skladu vyčleněna pro díly i pro výrobky, které se již nevyrábějí.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Objem 2 L
Počet rychlostí 6
Příkon 1400 W

Návody a manuály

Hodnocení

5,0 / 5

1 recenze Tefal BL83SD30 Perfectmix Cook

100% Kvalita
Vynikajicí

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

Jak pracujeme s recenzemi

Lukáš

8. 3. 2024

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí