Tefal BL438831 Blendforce


Stolní mixér, Příkon: 800 W, Počet rychlostí: 3, Objem: 1,75 l, Drcení ledu, Smoothie, Pulzní spínač, Vyjímatelná miska, Hmotnost: 3565 g. Více info


Cena 1 999 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 20 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Mixér Tefal BL438831 Blendforce dosahuje díky svému výkonu snadno skvělých výsledků. Díky technologii Powelix a 3 kombinovaným pohybům dosáhnete dokonalé výsledky o 30 % rychleji. Tento mixér s příkonem 800 W je opatřen inovativním systémem chlazení vzduchem, který optimalizuje proudění vzduchu kolem motoru, čímž prodlužuje jeho životnost a brání přehřátí až po dobu 3 minut nepřetržitého mixování. Díky třem výhodám technologie Smart Lock získáte každodenní mixování bez námahy.

Tefal BL438831 Blendforce stolní mixér

 • Technologie Powelix pro dokonalé výsledky až o 30 % rychleji
 • Příkon: 800 W
 • Funkce Smart Lock pro trojnásobné mixování bez námahy
 • Skleněná nádoba o objemu 1,75 l
 • Funkce drcení ledu
 • Ergonomická rukojeť
 • Mlýnek na mletí
 • Elektrický sekáček
 • Černé provedení

Vlastnosti Tefal BL438831 Blendforce 2Tři výhody technologie Smart Lock

Díky těmto třem výhodám technologie Smart Lock získáte každodenní mixování bez námahy.

 • Lehké uzamčení: nový externí zámek pro pohodlnější uzavření (o 40 % lehčí uzavírání).
 • Lehká bezpečnost: nový bezpečnostní systém automatického zámku na základně, který při nasazení nádoby dokonale zajistí nože.
 • Snadné čištění: nový systém umožňuje jedním pohybem rozložit držák nožů na dvě části a snadno jej vyčistit.

Jednoduché ovládání pomocí otočného knoflíku

2 rychlosti a pulsní funkce pro různé recepty a konzistence s možností nastavení času. Povrch s texturou kolem voliče funkcí, ergonomická rukojeť a zapuštěné ovládací prvky zajišťují maximální pohodlí a snadné použití. Přístroj se vyznačuje čistým, moderním designem a třemi rychlostmi pro různé výsledky mixování.

Tefal BL438831 Blendforce - Jednoduché ovládání

Odolná skleněná nádoba a systém chlazení

Velkorysý objem 1,75 l je ideální pro každou příležitost. Součástí je i odměrka pro přesné dávkování. Díky tepelně odolné skleněné nádobě, která snáší výkyvy teplot (až 80 °C), můžete zpracovávat širokou škálu studených i teplých ingrediencí. Dopřejte si pestrou škálu možností včetně smoothie, polévek, omáček, chilli past a drcení ledu, a každý den si vychutnejte dokonale rozmixované suroviny. Inovativní systém chlazení vzduchem zajišťuje optimální životnost motoru díky proudění vzduchu. Umožňuje nepřetržité mixování až po dobu 3 minut.

Tefal BL438831 Blendforce - Odolná skleněná nádoba

Ostré nože a dokonala konzistence

Pro důkladné zpracování surovin byly nože stolního mixéru extrémně naostřeny, takže si hravě poradí i s tužšími potravinami. Optimální úhel nožů, který zajistí dokonalý poměr životnosti a výkonu. Díky vyspělé geometrii čepelí je vždy zajištěna úžasně jemná homogenní konzistence. Dopřejte si pestrou škálu možností včetně smoothie, polévek, omáček, chilli past a drcení ledu a každý den si vychutnejte dokonale rozmixované suroviny. Díky příslušenství, mlýnku a sekáčku můžete mlít koření, kávové boby, suché plody, jako např. mandle nebo ořechy a snadno sekat cibuli, česnek a bylinky.

Tefal BL438831 Blendforce - Ostré nože a dokonala konzistence

Opravitelné za přiměřenou cenu - 15 let

Společnost Tefal se zavazuje, že většinu svých výrobků bude opravovat po dobu více než 15 let. Důvodem je především boj proti znečištění a produkci zbytečného odpadu. Výrobky jsou navrženy tak, aby se daly snadno opravit, a aby jejich likvidace byla šetrná k životnímu prostředí. Aby byla zajištěna okamžitá dostupnost náhradních dílů, byla polovina skladu vyčleněna pro díly i pro výrobky, které se již nevyrábějí.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Objem 1.75 L
Počet rychlostí 3
Příkon 800 W
Pulzní spínač Ano
Smoothie Ano
Drcení ledu Ano

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Tefal BL438831 Blendforce

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi