Tefal BC5121V0 Optiss


Maximální nosnost: 5 Kg, Automatické vypnutí: Ano, Funkce tara: Ano,


Cena 599 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 5,99 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


  • Hlídat změny
  • Vytisknout

Top příslušenství

Popis produktu

Robustní kuchyňská váha Tefal Optiss BC5121V0 v bílém nebo lízátkovém provedení z tvrzeného skla odolnému proti poškrábání disponuje velkou kapacitou až na 5 kg a chytrou funkcí Tara, při které už nemusíte přemísťovat ingredience při vážení, stačí resetovat váhu na nulu a přidat další. Váha zaručí přesný výsledek s vážením na gramy. Váhu můžete ihned využívat s přiloženými bateriemi. Tefal se zavázal po dobu 10 let k jednoduché opravitelnosti svých produktů.

Kuchyňská váha Tefal BC5121V0 Optiss

  • Kvalitní provedení z tvrdého skla
  • Odolná vůči poškrábání
  • Velká kapacita
  • Přesné vážení na gramy
  • Funkce Tara - při přidávání ingrediencí není nutnost měnit nádobu
  • Snadno se přepíná na vážení tekutin
  • Baterie v balení
  • 10 let jednoduché opravitelnosti

Kvalitní provedení z tvrzeného skla

Kuchyňská váha Tefal Optiss BC5121V0 je vyrobena z tvrzeného skla, které se snadno čistí a je odolná vůči poškrábání. Dopřejte si na gram přesné a snadné vážení vždy, když to budete potřebovat. S velkou kapacitou až do 5 kg bude váha vyhovovat všem vašim receptům. V balení naleznete 2 LR03 AAA baterie pro okamžitě použití.

Chytrá funkce Tara a měření tekutin

Kuchyňská váha Tefal Optiss BC5121V0 vás určitě zajme svou funkcí Tara, která redukuje váš čas při vaření. Při vážení není třeba ingredience přesýpat do zvláštních misek, stačí resetovat váhu na nulu a přidávat další ingredience. Nezašpiňte všechny misky na přípravu jednoho receptu. Váha také poskytuje možnost jednoduchého přepnutí na tekutiny v cl/dl a zamezuje tak riziku při převodu jednotek.

10letá opravitelnost produktů

Tefal se zavázal k tomu, že bude schopen opravit většinu svých produktů po dobu 10 let. Důvodem je hlavně boj proti znečišťování životního prostředí a produkci zbytečných odpadů. Produkt je navržen tak, aby se dal jednoduše opravit a ekologicky zlikvidovat. K zajištění okamžité dostupnosti náhradních dílů i na produkty, které se již neprodávají, byla polovina skladu vyhrazena na díly i k produktům, které již nejsou ve výrobě.


Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Maximální nosnost 5 Kg
Automatické vypnutí Ano
Funkce tara Ano

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Tefal BC5121V0 Optiss

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno