TechToy Smart Strip RGB 5 m


LED pásek set, Celkový výkon: 14 W, Napájení: 220-240, Druh patice: nemá, Barva světla: proměnná, Světelný tok: 1100 lm, Nastavitelná barva: Ano, Technologie: Bluetooth, Wifi, Kompatibilní s hl. asistentem: Amazon Alexa, Google Assistant, Apple Home Kit. Více info


Cena 749 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 7 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

TechToy Smart Strip RGB o délce 5 metrů vám umožní vytvořit tu správnou atmosféru při sledování TV nebo večerním relaxu.

Vytvoření správné atmosféry

LED pásek dodá každé místnosti potřebný styl. Prostřednictvím Wi-Fi a Bluetooth jej navíc snadno propojíte se smart zařízením a velmi jednoduše jej pak můžete ovládat. Toto připojení je opravdu snadné, rychlé a stabilní. Výhoda tohoto LED pásku je také v jeho voděodolnosti a možnosti krytí IP44. Přizpůsobit si můžete také jeho délku, a to díky možnosti zkracování.

Nechte se rozmazlit možnostmi

Teplota barev LED pásku se pohybuje v hodnotách 3 000 K + RGB, díky čemuž vám nabízí opravdu velkou škálu barev, ze kterých můžete vybírat podle vaší chuti a nálady. Můžete si tak vytvořit atmosféru, jakou zrovna potřebujete.

Aplikace Tesla Smart pro Android a iOS

LED pásek můžete ovládat prostřednictvím aplikace Tesla Smart z vašeho telefonu. Ta byla vyvinuta pro jednoduchou a přehlednou práci se všemi produkty ve vaší domácnosti.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Celkový výkon 14 W
Druh patice nemá
Světelný tok 1100 Lumen
Nastavitelný barevný tón Ano

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí TechToy Smart Strip RGB 5 m

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi