TechToy RGB 4,4W E14


Chytrá žárovka, Celkový výkon: 4,5 W, Napájení: 220-240, Druh patice: E14, Barva světla: proměnná, Světelný tok: 350 lm, Nastavitelná barva: Ano, Technologie: Bluetooth, Wifi, Kompatibilní s hl. asistentem: Amazon Alexa, Google Assistant, Apple Home Kit. Více info


Cena 299 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 3 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Popis produktu

Smart žárovka TechToy RGB 4,4 W E14 se skvěle hodí do každé smart domácnosti. Můžete ji ovládat pohodlně přes mobilní aplikaci.

Smart osvětlení pro smart domácnost

Smart WLAN žárovka poskytuje světlo s teplotou barev v rozpětí 2 700–6 500 K RGB + CCT. Ať už budete potřebovat rozzářené jasné a bílé světlo pro čtení nebo tlumené teplé světlo při večerním sledování televize, smart žárovka se vám přizpůsobí.

Smart aplikace

Osvětlení v celém domě můžete ovládat z pohodlí vašeho telefonu. A to díky aplikaci Tesla Smart. Ta byla vyvinuta pro jednoduchou a přehlednou práci se všemi produkty ve vaší domácnosti. K ovládání světel teď už nebudete muset ani vstát z gauče. A pokud zapomenete při odchodu zhasnout světla v domě, v aplikaci to napravíte kdykoli. Žárovky jsou také šetrné ke spotřebě energie.

Nastavte si své scénáře

S chytrými žárovkami už nebudete nikdy muset při příchodu domů lovit vypínač. Můžete si je totiž propojit se senzorem pohybu a ve chvíli, kdy vejdete do domu, se váš chytrý domov rozzáří, aniž byste museli pohnout rukou. Světla lze také ovládat pomocí dálkového ovládání.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Celkový výkon 4.5 W
Druh patice E14
Světelný tok 350 Lumen
Nastavitelný barevný tón Ano

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí TechToy RGB 4,4W E14

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi