TechToy RGB 11W E27


Chytrá žárovka, Celkový výkon: 11 W, Napájení: 220-240, Druh patice: E27, Barva světla: proměnná, Světelný tok: 1050 lm, Nastavitelná barva: Ano, Technologie: Bluetooth, Wifi, Kompatibilní s hl. asistentem: Amazon Alexa, Google Assistant, Apple Home Kit. Více info


Cena 299 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 3 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Popis produktu

Smart žárovka TechToy RGB 11W E27 se skvěle hodí do každé smart domácnosti. Můžete ji ovládat pohodlně přes mobilní aplikaci.

Smart osvětlení pro smart domácnost

Smart WLAN žárovka poskytuje světlo s teplotou barev v rozpětí 2 700–6 500 K RGB + CCT. Ať už budete potřebovat rozzářené jasné a bílé světlo pro čtení nebo tlumené teplé světlo při večerním sledování televize, smart žárovka se vám přizpůsobí.

Smart aplikace

Osvětlení v celém domě můžete ovládat z pohodlí vašeho telefonu, a to díky aplikaci Tesla Smart. Ta byla vyvinuta pro jednoduchou a přehlednou práci se všemi produkty ve vaší domácnosti. K ovládání světel teď už nebudete muset ani vstát z gauče. A pokud zapomenete při odchodu zhasnout světla v domě, v aplikaci to napravíte kdykoli. Žárovky jsou také šetrné ke spotřebě energie.

Nastavte si své scénáře

S chytrými žárovkami už nebudete nikdy muset při příchodu domů lovit vypínač. Můžete si je totiž propojit se senzorem pohybu a ve chvíli, kdy vejdete do domu, se váš chytrý domov rozzáří, aniž byste museli pohnout rukou. Světla lze také ovládat pomocí dálkového ovládání.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Celkový výkon 11 W
Druh patice E27
Světelný tok 1050 Lumen
Nastavitelný barevný tón Ano

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí TechToy RGB 11W E27

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi