Technisat DigitRadio Go (černé)

Prodej tohoto produktu byl ukončen

Popis produktu

DAB +

Přenosné, výkonné, ale zároveň i miniaturní, to jsou hlavní přednosti digitálního rádia DigitRadio Go od společnosti TECHNISAT. S radiem si užijete poslech hudby z oblíbených národních nebo regionálních radiových stanic, ať už budete kdekoliv. Rádio umožňuje přijímat DAB +, DAB a VKV. Zdlouhavému a složitému vyhledávání a nastavování preferovaných radiových stanic již odzvonilo. Digitální rádio vám zobrazí seznam všech dostupných digitálních stanic a vy si jen vyberete tu pravou. Samozřejmostí je také možnost uložit do paměti oblíbené stanice, abyste je příště nemuseli znovu vyhledávat.

Poslech FM stanic a RDS

Nemusíte se obávat, že budete ochuzeni o poslech oblíbené FM radiové stanice (87,5 - 108 MHz). Příjem i těchto stanic nabízí šikovné rádio TECHNISAT DigitRadio Go. Vybaveno je i chytrým RDS (Radio Data Systém), který zobrazuje další, podrobnější informace o vysílání, jako je například název přehrávané skladby, interpreta, ale také název radiové stanice, nebo informace o případné alternativní frekvenci dané stanice. Názvy programů, ale i veškeré další informace se zobrazují na přehledném dvouřádkovém LCD displeji, kterým je přijímač vybaven.

Vestavná baterie a možnosti napájení

Abyste si poslech oblíbených digitálních nebo FM stanic užili opravdu kdekoliv, ať už při pořádání zahradní párty, při práci, nebo dokonce i na výletě, disponuje radiový přijímač vestavěnou Li-Po baterií 3.7 V/ 550 mAh, která zaručuje výdrž až 6 hodin při provozu. Akumulátor je možné dobíjet buď přímo přes rádio, nebo ve stolní nabíječce, která je dodávána spolu s radiem. Zaručena je tak skutečně dlouhá doba, po kterou si vychutnáte poslech hudby. Maximální výkon činí 1 W.

Design, provedení a konektivita

Digitální rádio je opravdu kapesního formátu, jeho rozměry jsou opravdu minimální a váží pouze 0,3 kg. Vyvedeno je v černém barevném provedení, kdy v přední části je umístěn LCD displej s modrým podsvícením. V horní části a po stranách se nachází ovládání hlasitosti a dalších funkcí. Rádio TECHNISAT DigitRadio Go je vybaveno také 3,5 mm jack konektorem pro připojení sluchátek, abyste poslechem libovolných digitálních nebo FM stanic nikoho nerušili. Konektor se nachází na levé straně přístroje.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Typ displeje LCD
  • Výstup pro sluchátka Ano
  • Podporované pásma DAB +
  • Celkový výkon 1 W
  • Vestavěný displej Ano
  • DAB Ano
  • RDS Ano

Další vlastnosti

Značka: Technisat
Celkový výkon: 1 W

Konektivita

USB port: Ano
Výstup pro sluchátka: Ano

Energetické údaje

Typ napájení: USB
Napájení: Baterie

Rádio

Typ rádia: cestovní
Digitální tuner: Ano
Podporované pásma: DAB +
DAB: Ano
RDS: Ano

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Hmotnost: 0,3 Kg

Display/Grafika

? Typ displeje: LCD
Vestavěný displej: Ano

Baterie

Typ baterie: integrovaná

Ostatní

Kód produktu: DIGITRADIOGO

Všechny parametry

Recenze Technisat DigitRadio Go (černé)

Hodnocení zákazníků

100 % Ohodnotil 1 zákazník, který si produkt zakoupil.

Pro vložení Vašeho hodnocení se prosím přihlaste nebo registrujte.

Petr, 02.4.2016

Velmi povedené rádio, vhodné pro cestování. Příjem DAB i FM funguje bez problémů. Jeden nedostatek je,že neukládá FM stanice do paměti. Jsem s tímto výrobkem velmi spokojen.

Příslušenství k Technisat DigitRadio Go (černé)