TechniSat DigiPal DAB+ stříbrný

  • Doprava zdarma
  • 12 % zpět na Věrnostní kartu
  • Sleva

Wi-Fi: Ne, USB port: Ano, Podporované video formáty: TS, PVR: Ano, Ethernet / LAN připojení: Ano, Typ signálu: DVB-T2/H.265, HDMI port: Ano,

Barva


Cena 4 490 Kč

Sleva 2 % z ceny doporučené výrobcem: 4 590 Kč Zobrazit nápovědu

Přihlásit se / Registrovat se a získat 538,8 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

  • Hlídat změny
  • Vytisknout

Top příslušenství

Popis produktu

TechniSat DigiPal DAB+ ve stříbrné barvě je kvalitní set-top-box určený pro příjem digitální pozemní televize ve standardu DVB-T2/HEVC/H.265. Umožňuje příjem TV programů ve vysokém rozlišení a zároveň je vhodný i pro příjem rozhlasového digitálního vysílání v pásmu Digital Band III, DAB, DAB+. Díky podpoře síťových technologií (ISIO) můžete využít i HbbTV, poslouchat internetová rádia nebo přijímač začlenit do domácí PC sítě a přehrávat multimediální soubory uložené jinde v síti. Přes USB rozhraní je možné nahrávat TV vysílání nebo přehrávat různé multimediální formáty z externích zařízení.

Automatická instalace

Díky možnosti aktivovat zjednodušené menu je TechniSat DigiPal DAB+ vhodný pro starší lidi nebo děti. Režim ISI - díky režimu ISI můžete na přijímači nastavit zjednodušené ovládání a deaktivovat pokročilé funkce. Průvodce automatickou instalací je velmi jednoduchý. Postupujte podle pokynů na obrazovce a váš nový přijímač bude brzy správně nastaven a můžete začít sledovat.

TechniSat Connect

Naopak, pokud máte rádi moderní technologie, můžete si stáhnout aplikaci TechniSat Connect a ovládat svůj přijímač z vašeho telefonu nebo tabletu. S aplikací Connect můžete svůj přístroj ovládat - nastavovat časovače nahrávání a sledovat nahrávky na vašem telefonu nebo tabletu.

Multifunkční přístroj

Kromě příjmu pozemního TV vysílání umožní přijímač TechniSat DigiPal DAB + příjem rozhlasového digitálního vysílání v pásmu Digital Band III - DAB, DAB + (174-240 MHz). DAB + přináší způsob příjmu rádia v CD kvalitě a bez šumu. Jedná se o digitální způsob šíření rádia, který se bude postupně rozšiřovat a nahradí vysílání v pásmu VKV.

Moderní funkce

ISIO je technologie, díky které můžete na obrazovku svého televizoru přinést interaktivní možnosti internetu. Sledujte své oblíbené seriály přes HbbTV nebo surfujte po internetu během reklamy. Propracovaný elektronický průvodce programů je velmi intuitivní a nabízí mnoho praktických funkcí. Pomocí dálkového ovládání můžete ze záznamu vystřihnout nechtěné úseky, např. reklamy.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Wi-Fi Ne
USB port Ano
Podporované video formáty TS
PVR Ano
Ethernet / LAN připojení Ano
Typ signálu DVB-T2/H.265
HDMI port Ano

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí TechniSat DigiPal DAB+ stříbrný

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno