Teac MC-D800 černý

Stylový retro minisystém Teac MC-D800 v černém barevném provedení je multifunkční zařízení, které nabízí širokou škálu možností přehrávání hudby. Gramofonové desky dokáže přehrávat při třech rychlostech, a to 33, 45 a 78 otáček za minutu. Specifikem je bezdrátový přenos zvuku Bluetooth s okamžitým párováním (stačí umístit kompatibilní chytrý telefon na horní část jednotky), CD přehrávač (s přehráváním MP3 a WMA), AM/FM stereofonní tuner či USB port s gumovým krytem. Hudba bude proudit do prostoru z dvojice 2-pásmových reproduktorů (1,5" výškový a 3,5" basový reproduktor) se skvělým výkonem 10 W + 10 W. Disponuje plastovým krytem, který gramofonovou jednotku ochrání před prachem a zabrání tak nadměrnému usazování nečistot. Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma

Zvažte i tento produkt

Teac LP-R550USB černý

Stylový retro minisystém Teac LP-R550USB v černém barevném provedení je multifunkční zařízení, které nabízí širokou škálu možností přehrávání hudby prostřednictvím 3-rychlostního analogového…

 • Wi-Fi: Ne
 • RMS výkon: 7 W
 • NFC: Ne

Zobrazit produkt

Popis produktu

Bezdrátový přenos zvuku Bluetooth s okamžitým párováním

S vybranými chytrými telefony můžete navázat bezdrátové připojení Bluetooth jednoduchým umístěním chytrého telefonu na horní část jednotky. Pokud váš chytrý telefon není kompatibilní s touto funkcí, můžete navázat bezdrátové připojení pomocí konvenčního procesu párování. (Tento produkt neodesílá zvukový signál do sluchátek Bluetooth)

3-rychlostní gramofon

3-rychlostní otočný talíř s automatickým návratem dokáže přehrávat v rychlosti 33, 45 a 78 otáček za minutu včetně 7" vinylových desek. Jehla Sapphire, která je nainstalována od výroby, je určena pro LP/EP desky a je možné ji nahradit jehlou Diamond (SPL-102 - prodává se samostatně), která je určena výhradně pro záznamy SP.

CD přehrávač s přehráváním MP3/WMA

CD přehrávač s vkládáním do zásobníku podporuje soubory MP3 a WMA, jakož i běžné zvukové disky CD (CD-DA). Podporováno je i 32-stopové programové přehrávání, opakované přehrávání a přehrávání v náhodném pořadí.

Port USB pro přehrávání MP3/WMA

Snadno přístupný USB port v horní části umožňuje uživatelům přehrávat soubory MP3/WMA z jednotky USB flash. Podporuje 32-stopové programové přehrávání, opakované přehrávání a přehrávání v náhodném pořadí. USB port disponuje gumovým krytem, aby se zabránilo hromadění prachu.

Unikátní vlastnosti

 • Syntetizován AM/FM stereofonní tuner s PLL - Zařízení disponuje AM/FM PLL tunerem s 20 předvolbami na každé frekvenci.

 • 2-pásmové reproduktory se zadním bassreflexem - Přehrávač je dodáván s párem reproduktorů, které používají 1,5" výškový reproduktor a 3,5" basový reproduktor a dokáží poskytnout výkon 10 W + 10 W.

 • Funkce časovače - Umožňuje uživatelům nastavit časovač zapnutí/vypnutí, který lze použít jako budík. Uživatelé si mohou vybrat požadovaný zdroj z disků CD, USB, FM nebo AM a požadovanou úroveň hlasitosti. Zahrnuty jsou i základní funkce budíku včetně stmívatelného LC displeje a časovače spánku až 90 minut.

Parametry produktu

Základní parametry

 • Wi-Fi Ne
 • RMS výkon 20 W
 • NFC Ne
 • Typ reproduktoru 2 - pásmový
 • DAB Ne
 • Počet reproduktorů 2

Další vlastnosti

Značka: Teac
? Smart: Ne

Konektivita

? Wi-Fi: Ne
? Bluetooth: Ano
USB port: Ano
Výstup pro sluchátka: Ano
? Ethernet / LAN připojení: Ne
? Airplay: Ne
? NFC: Ne
AUX vstup: Ano

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šířka: 40 cm
Výška: 20,6 cm
Hloubka: 38,6 cm
Hmotnost: 6,6 Kg

Paměť

? Integr. čtečka karet: Ne

Multimédia

Typ média: USB, CD
Zvukové formáty: wma, mp3

Display/Grafika

? Typ displeje: LCD
Vestavěný displej: Ano

Rádio

Podporované pásma: FM
FM rádio: Ano
Počet stanic v paměti: 20
DAB: Ne
RDS: Ano

Zvuk

RMS výkon: 20 W

Reproduktory

Typ reproduktoru: 2 - pásmový
Počet reproduktorů: 2

Mechanika a disk

Kazetový přehrávač: Ne

Ostatní

Kód produktu: 15001605

Všechny parametry

Recenze Teac MC-D800 černý

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Teac MC-D800 černý