Teac LP-R550USB černý

Nákupem získáte 129,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Stylový retro minisystém Teac LP-R550USB v černém barevném provedení je multifunkční zařízení, které nabízí širokou škálu možností přehrávání hudby prostřednictvím 3-rychlostního analogového gramofonu, CD rekordéru, kazetového přehrávače či AM/FM rádia. Specifikem je možnost nahrát záznam z desky či jiných zdrojů na prázdný zvukový disk CD-R nebo CD-RW nebo ho digitálně přenést do počítače přes USB kabel. Gramofonové desky dokáže přehrávat při třech rychlostech, a to 33, 45 a 78 otáček za minutu. Hudba bude proudit do prostoru z dvojice integrovaných reproduktorů s výkonem 3,5 W + 3,5 W. Zařízení disponuje sluchátkovým vstupem, dálkovým ovladačem, přehledným LCD displejem, vstupem/výstupem RCA pin jack a plastovým krytem. Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma

Popis produktu

Teac LP-R550USB

Jde o kompletní audio systém s 3-rychlostním gramofonem, CD rekordérem, kazetovým přehrávačem, připojením k počítači přes USB a AM/FM tunerem. Bez problémů dokáže nahrát záznam z desky, kazety či rádia na prázdný zvukový disk CD-R nebo CD-RW. Přenos hudební sbírky do digitálního přenosného formátu nemůže být jednodušší. Zařízení má kromě nahrávání na CD i kazetový přehrávač/rekordér a AM/FM tuner. Díky vestavěným reproduktorům je tento systém ideálním hudebním systémem pro domácnosti nebo kanceláře. Také obsahuje výstup USB pro připojení k počítači. Nahrajte si do svého počítače hudbu z rádia, CD nebo kazety a přidejte tak soubory do své hudební knihovny. Přehrávač disponuje i dálkovým ovládáním a výstupem pro sluchátka.

Unikátní vlastnosti

 • Jednoduché nahrávání záznamů - Toto zařízení vám umožní snadno nahrávat záznamy z kazet, desek či rádia na audio CD-R/RW.

 • Nahrávejte LP, CD, rádio a kazety do PC přes USB připojení - Kromě nahrávání na CD-R/RW zařízení může do PC nahrávat i analogové záznamy z rádia, kazety a rádia prostřednictvím kabelu USB.

 • Zesilovače a stereofonní reproduktory - Zařízení je vybaveno reproduktory typu bass-reflex s výkonem 3,5 W + 3,5 W pro zvýšení nízkých frekvencí.

 • Vstup/výstup RCA pin jack - Pomocné vstupní/výstupní konektory RCA pin jack umožňují snadné připojení dalších zvukových zařízení.

 • 3-rychlostní analogový gramofon - Dokáže přehrávat LP a EP záznamy ve třech rychlostech (33, 45 a 78 otáček za minutu). Funkce automatického návratu automaticky vrátí rameno po dokončení přehrávání záznamu.

 • Automatické nebo manuální nastavení čísel skladeb při nahrávání na CD

 • Jasný a snadno čitelný LCD displej

 • Vyhrazená tlačítka pro často používané funkce

Parametry produktu

Základní parametry

 • Wi-Fi Ne
 • RMS výkon 7 W
 • NFC Ne
 • DAB Ne

Další vlastnosti

Značka: Teac
? Smart: Ne

Konektivita

? Wi-Fi: Ne
? Bluetooth: Ne
USB port: Ano
Výstup pro sluchátka: Ano
? Ethernet / LAN připojení: Ne
? Airplay: Ne
? NFC: Ne
AUX vstup: Ano

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šířka: 47 cm
Výška: 23 cm
Hloubka: 39 cm
Hmotnost: 11 Kg

Paměť

? Integr. čtečka karet: Ne

Multimédia

Typ média: CD, CD-R, CD-RW, Audiokazeta
Zvukové formáty: PCM, wma, mp3

Display/Grafika

? Typ displeje: LCD
Vestavěný displej: Ano

Rádio

Podporované pásma: AM, FM
FM rádio: Ano
Počet stanic v paměti: 9
DAB: Ne
Vzbuzení rádiem: Ne

Zvuk

RMS výkon: 7 W

Funkce

Ekvalizér: Ne
Budík: Ne

Mechanika a disk

Kazetový přehrávač: Ano

Ostatní

Kód produktu: 15001597

Všechny parametry

Recenze Teac LP-R550USB černý

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Teac LP-R550USB černý