TCL S522W černý


Soundbar, Barva černá, 2.1 kanálový, Subwoofer: Ano, Bluetooth: Ano, Wi-Fi: Ne, Smart: Ne, 1 × HDMI port, 1 × USB port, NFC: Ne, FM rádio: Ne, Dolby Digital, Zvukové formáty: mp3, Ekvalizér: Ano. Více info


Cena 2 990 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 30 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

3,5 / 5

100% Kvalita
Vynikajicí

70% Hodnota za peníze
Dobrá

2 dva nákupy

Zobrazit 2 recenze

Popis produktu

Elegantní 2.1kanálový soundbar TCL S522W v černém provedení s aktivním bezdrátovým subwooferem a výkonem 200 W posune zvuk vašeho televizoru na vyšší úroveň. Je vybaven 3,5mm jackem, USB konektorem, digitálním optickým a HDMI připojením nebo technologií Dolby Digital a Bluetooth.

Čistý a dynamický zvuk v domácím prostředí

Soundbar TCL S522W posouvá zvuk televizoru na novou úroveň. Vychutnejte si vysoký výkon, prostorový zvuk a křišťálově čistý zvuk zároveň. Vychutnejte si filmy se skvělým zvukem díky silným basům bezdrátového subwooferu. Díky vysokému zvukovému výkonu 200 W ožijí filmy, hry, sportovní přenosy a televizní pořady při maximální hlasitosti zcela novou dynamikou.

Dolby Audio - značka kvalitního zvuku

Dolby Laboratories Audio je profesionál v oblasti zvukové a obrazové technologie, která se v kinematografii používá již desítky let. Se soundbarem TCL S522W si nyní můžete vychutnat zvuk Dolby Audio u sebe doma. Díky čistému a dynamickému zvuku vám neunikne žádná akce ve filmech, televizních pořadech ani hrách.

HDMI-CEC a ARC - jeden kabel a jeden ovladač vládnou všem

Soundbar TCL S522W nabízí řadu možností připojení, a to jak kabelové, tak bezdrátové Bluetooth. Pokud jde o kabely pro připojení soundbaru k televizoru, je nejlepší použít připojení HDMI. HDMI totiž nabízí nejlepší kvalitu ze všech možných kabelových připojení a zároveň umožňuje pohodlné ovládání televizoru a soundbaru společně pomocí funkce HDMI-CEC. Na televizoru zapojte kabel do portu HDMI označeného ARC (nebo eARC) a zapněte funkce HDMI-CEC. Výrobci televizorů mají pro tuto funkci různé obchodní názvy. Například u televizoru TCL najdete tuto funkci v nastavení v části Systém pod položkou "Funkce CEC". Soundbar pak můžete zapínat a vypínat společně s televizorem a jeho hlasitost můžete ovládat také pomocí dálkového ovladače televizoru.
(*Předpokladem je, že televizor je vybaven funkcí HDMI a HDMI-CEC a ARC)

Bezdrátový subwoofer

Soundbar je doplněn výkonným bezdrátovým subwooferem. Bezdrátová technologie je navíc velkou výhodou, protože nemusíte tahat omezující kabely po místnosti, ale můžete ji umístit kamkoli, kde vás zvuk dokonale obklopí, a vychutnat si silné basy.

Pohodlné bezdrátové připojení Bluetooth

TCL Soundbar S522W je nejen skvělým společníkem pro váš televizor, ale můžete jej také plně využít k připojení mobilních telefonů, tabletů a dalších chytrých zařízení. Nejpohodlnějším způsobem, jak si vychutnat čistou a dynamickou hudbu bez drátů, je použít pro tyto možnosti bezdrátové připojení Bluetooth.

Snadná instalace a umístění

TCL S522W se snadno ovládá s televizorem i bezdrátovými zařízeními. Pokud se například nevejde pod televizor na stolek, můžete jej umístit na stěnu. V balení najdete sadu pro montáž na stěnu.

 

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Počet HDMI portů 1
Počet kanálů 2.1

Návody a manuály

Hodnocení

3,5 / 5

2 recenze TCL S522W černý

100% Kvalita
Vynikajicí

70% Hodnota za peníze
Dobrá

Jak pracujeme s recenzemi

Jakub

26. 10. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Průměrná


  • Zvuk je opravdu příšerný.. soundbar jsem po 10 minutách zabalil a jel vrátit a koupil jsem si dražší.

Soundbar je opravdu hrozný. Radím připlatit a zvukový zážitek bude skutečně mnohem mnohem lepší. Místo toho jsem koupil LG SN5 a nedá se to ani srovnávat co se tyče designu a hlavně toho zvuku o který především jde.


Alexandr

24. 9. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí