TCL P733W černý


Soundbar, Barva černá, 3.1 kanálový, Výkon reproduktoru: 350 W, Subwoofer, Bluetooth, Smart, 1 × HDMI port, 1 × USB port, 1 × optický vstup, Dolby Digital Plus, DTS, DTS Virtual:X, Zvukové formáty: mp3, Frekvenční rozsah: 160-20000 Hz, Ekvalizér. Více info


Cena 6 990 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 70 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

3.1kanálový soundbar TCL P733W v černém provedení s bezdrátovým subwooferem nabízí technologie Dolby Audio, DTS Virtual:X, Bluetooth 5.2 a maximální výkon 350 W.

Soundbar TCL P733W

Soundbar TCL P733W je pastvou nejen pro oko, ale především pro ucho. Prostorový zvuk 3.1 dokáže svého uživatele vtáhnout do děje a umožní vám vychutnat si skvělý prostorový zvuk spolu s moderními technologiemi. Navíc se díky svému elegantnímu designu hodí do každého interiéru.

Basy, které mají sílu a hloubku

Vychutnáte si prostorový a dynamický zvuk z 3.1 kanálů, to vše podpořené bezdrátovým subwooferem, který vám umožní vychutnat si basy u vás doma. Připojení soundbaru k subwooferu je bezdrátové, což představuje snadné řešení instalace bez kabelů, bez nutnosti provádět jakékoli změny ve vaší domácnosti.

Přizpůsobte si zvuk na míru

Kalibrace zvuku AI Sonic-Adaptation přizpůsobí zvuk vašim individuálním potřebám. Můžete si tak vychutnat ideální zvuk, ať už sedíte kdekoli. Se snadnou kalibrací vám pomůže aplikace TCL Home v mobilním telefonu.

Virtuální 3D zvuk

Technologie Dolby Audio a DTS Virtual:X vytvářejí obklopující zvuk všude kolem vás a poskytují pohlcující zážitek v jakékoli místnosti.

Tenký a elegantní design, vylepšené basy a bohatší zvuk

Objevte hlubší a bohatší zvuk díky bezdrátovému subwooferu a vylepšeným basům.

Univerzální dálkové ovládání

Nyní můžete ovládat všechny soundbary TCL jediným dálkovým ovladačem a pouhým kliknutím zapnout pohlcující svět hudby. Zároveň však můžete televizor i soundbar ovládat pouze jedním dálkovým ovladačem - tím od televizoru. Propojení televizoru a soundbaru jediným kabelem HDMI s funkcí zpětného audiokanálu (ARC) umožňuje soundbaru využívat téměř všechny dostupné zvukové formáty a zároveň přináší pohodlí ovládání obou zařízení najednou. Díky tomu lze snadno ovládat televizor i soundbar současně. Stačí připojit soundbar k televizoru do portu běžně označovaného jako ARC (vyžaduje televizor s podporou HDMI-CEC).

Revoluční způsob ovládání soundbaru

Společnost TCL usiluje o chytřejší bydlení s aplikací TCL Home. Nyní máte k dispozici další způsob ovládání soundbaru prostřednictvím služby TCL Home.

Snadné připojení a snadná instalace

Snadno připojte soundbar k televizoru nebo mobilním zařízením prostřednictvím rozhraní HDMI nebo Bluetooth. Pro připojení televizoru a soundbaru se doporučuje HDMI a pro mobilní zařízení Bluetooth. Soundbar můžete umístit například pod televizor na nábytek nebo jej nainstalovat na zeď. Pro snadnou instalaci na zeď je součástí balení montážní sada včetně šablony pro snadné zaměření otvorů.

Různé režimy zvuku

Soundbar P733W vám umožní získat skvělý zvukový zážitek v každé situaci. Ať už sledujete televizi s výběrem oblíbených pořadů nebo žánrů, hrajete hry nebo si jen chcete vychutnat hudbu, kterou máte tak rádi. U soundbaru P733W najdete 6 speciálních režimů pro nastavení zvuku: Film, Standard, Hudba, Hra, Hlas, Sport. (DTS:X, Virtual X a loga DTS jsou registrované ochranné známky nebo ochranné známky společnosti DTS, Inc. ve Spojených státech a dalších zemích. © 2022 DTS, Inc. Všechna práva vyhrazena; Dolby, Dolby Audio a symbol dvojitého D jsou registrované ochranné známky společnosti Dolby Laboratories Licensing Corporation. © 2022 Dolby Laboratories, Inc. Všechna práva vyhrazena; Všechny popisy produktů, ceny a rozměry jsou přibližné. Dostupnost, specifikace a funkce výrobku se mohou kdykoli a bez předchozího upozornění změnit).

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Počet HDMI portů 1
Počet kanálů 3.1
Výkon reproduktoru 350 W

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí TCL P733W černý

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi