TCL Movetime Family Watch 40 růžové

TCL Movetime Family Watch 40 v růžovém provedení jsou chytré hodinky určené pro vaše děti. Disponují funkcemi, které vám pomohou mít přehled kde se vaše dítě nachází a co právě děla. Hodinky jsou vybavené 1,3" LCD displejem s rozlišením 240x240 pixelů s možností nastavení vzhledu. Dále nechybí podpora GPS včetně A-GPS, Glonass a Beidou. Dále ve výbavě nechybí VGA fotoaparát pro možnost videotelefonování a tvorby fotografií. Mezi dalšími funkcemi je podpora mobilních sítí 4G, sledování fyzické aktivity, SOS tlačítko, režim vyučování, odesílání a přijímání hlasových zpráv a možnost nastavení bezpečných zón. Hodinky jsou odolné dle certifikace IP65. Kompatibilní jsou s iOS a Android. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Popis produktu

Chraňte své děti

Chytré hodinky TCL Movetime Family Watch 40 vám umožní mít přehled, kde se vaše dítě nachází a vytvoří vám rychlý komunikační kanál, prostřednictvím kterého budete se svým potomkem moci chatovat, posílat si hlasové zprávy anebo fotografie. Díky integrovanému GPS modulu, který navíc podporuje navigační systémy Glonass, A-GPS a Beidou, zajistí, že budete mít v reálném čase přehled, kde se vaše dítě aktuálně nachází. Zároveň lze nastavit i bezpečné zóny, při jejichž opuštění budete informováni notifikací. Díky těmto hodinkám získá klid na duši každý rodič.

Zábavné funkce pro vaše děti

Hodinky přináší nejenom užitečné funkce pro rodiče, ale zabaví i vašeho potomka. Vybaveny jsou pohybovým senzorem, který zprostředkuje možnost sledování fyzických aktivit, spočítá kroky, vzdálenost a spálené kalorie. Naměřené hodnoty pak zobrazí v aplikaci v telefonu a umožní je také sdílet a porovnávat s kamarády. Díky tomu může vaše dítě získat motivaci k vyvinutí větší pohybové aktivity a tím přispět i ke svému zdravému rozvoji. Dále jsou hodinky vybaveny VGA fotoaparátem, který umožní uskutečňovat videohovory a vytvářet zábavné fotografie. Tyto fotografie vám může dítě posílat. Hodinky umožňují také komunikaci s kamarády. Vaše děti si tak můžou posílat fotografie a zprávy mezi sebou.

Možnost nastavení budíků, SOS tlačítko a další funkce

Hodinky disponují také funkcí nastavení budíků a zároveň se automaticky na noc vypínají, aby nerušili vaše dítě během spánku. Skvělou funkcí je také SOS tlačítko. V případě, že se vaše dítě bude cítit ohrožené, stisknutím jediného tlačítka vám může odeslat nouzovou zprávu. Hodinky podporují mobilní sítě 4G a jsou vybaveny slotem na nanoSIM kartu. Hodinky dále nabízí také školní režim, který zajistí, že hodinky nebudou vaše dítě během vyučování nijak rozptylovat. Dále jsou vybaveny baterií s kapacitou 600 mAh, která při běžném používání vydrží dva dny. 

Infolinka TCL

Parametry produktu

Základní parametry

  • NFC Ne
  • Funkce krokoměr, notifikace
  • Bezdrátové nabíjení Ne

Další vlastnosti

Značka: Tcl
? Smart: Ano
Voděodolný: Ano
Vodotěsný: Ne
Určené pro: dětské
Slot na SIM: Ano

Konektivita

? Bluetooth: Ano
? NFC: Ne
Nabíjení z USB: Ano

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: růžová
Šířka: 45 mm
Výška: 14,55 mm
Hmotnost: 50 g
Hloubka: 39,05 mm
Barva řemínku: růžová
Barva hodinek: růžová

Obsah balení

Obsah balení: hodinky, nabíječka, návod

Display/Grafika

Dotyková obrazovka: Ano
Zobrazení: barevný chroma TFT

Paměť

? Slot pro paměťovou kartu: Ne

Operační systém

Podporovaný OS: iOS

Funkce

Bezdrátové nabíjení: Ne
Ant Plus: Ne

Další parametry

? Funkce: notifikace, krokoměr
? Hudební přehrávač: Ne
Aktivita: turistika
Typ nabíjení: USB
Vodovzdornost: voděodolný
Materiál řemínku: silikon

Baterie

Výdrž baterie: 5 Dny

Materiál

Materiál těla hodinek: plast

Ostatní

Kód produktu: MT40X-3NLCCZ1

Všechny parametry

Recenze TCL Movetime Family Watch 40 růžové

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k TCL Movetime Family Watch 40 růžové