TCL Movetime Family Watch 40 růžové


NFC: Ne, Funkce: krokoměr, notifikace, Bezdrátové nabíjení: Ne,

Barva


Cena 2 690 Kč

Sleva 10 % z ceny doporučené výrobcem: 2 990 Kč Zobrazit nápovědu

26,9 Kč Zpět na Electro World Věrnostní kartu: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Popis produktu

TCL Movetime Family Watch 40 v růžovém provedení jsou chytré hodinky určené pro vaše děti. Disponují funkcemi, které vám pomohou mít přehled, kde se vaše dítě nachází a co právě dělá. Hodinky jsou vybaveny 1,3" LCD displejem s rozlišením 240 × 240 pixelů s možností nastavení vzhledu. Dále nechybí podpora GPS včetně A-GPS, GLONASS a Beidou. Dále ve výbavě nechybí VGA fotoaparát pro možnost videotelefonování a tvorby fotografií. Mezi dalšími funkcemi je podpora mobilních sítí 4G, sledování fyzické aktivity, SOS tlačítko, režim vyučování, odesílání a přijímání hlasových zpráv a možnost nastavení bezpečných zón. Hodinky jsou odolné dle certifikace IP65. Kompatibilní jsou s iOS a Android.

Chraňte své děti

Chytré hodinky TCL Movetime Family Watch 40 vám umožní mít přehled, kde se vaše dítě nachází a vytvoří vám rychlý komunikační kanál, prostřednictvím kterého si budete moct se svým potomkem chatovat, posílat hlasové zprávy nebo fotografie. Díky integrovanému GPS modulu, který navíc podporuje navigační systémy GLONASS, A-GPS a Beidou, zajistí, že budete mít v reálném čase přehled, kde se vaše dítě aktuálně nachází. Zároveň lze nastavit i bezpečné zóny, při jejichž opuštění budete informováni notifikací. Díky těmto hodinkám získá klid na duši každý rodič.

Zábavné funkce pro vaše děti

Hodinky přináší nejen užitečné funkce pro rodiče, ale zabaví i vaše děti. Vybaveny jsou pohybovým senzorem, který zprostředkuje možnost sledování fyzických aktivit, spočítá kroky, vzdálenost a spálené kalorie. Naměřené hodnoty pak zobrazí v aplikaci telefonu a umožní je také sdílet a porovnávat s kamarády. Díky tomu může vaše dítě získat motivaci k vyvinutí větší pohybové aktivity a tím přispět i ke svému zdravému rozvoji. Dále jsou hodinky vybaveny VGA fotoaparátem, který umožní uskutečňovat videohovory a vytvářet zábavné fotografie. Tyto fotografie vám může dítě i posílat. Hodinky umožňují také komunikaci s kamarády. Vaše děti si tak můžou posílat fotografie a zprávy mezi sebou.

Možnost nastavení budíků, SOS tlačítko a další funkce

Hodinky disponují také funkcí nastavení budíků a zároveň se automaticky na noc vypínají, aby nerušily vaše dítě během spánku. Skvělou funkcí je také SOS tlačítko. V případě, že se vaše dítě bude cítit ohrožené, stisknutím jediného tlačítka vám může odeslat nouzovou zprávu. Hodinky podporují mobilní sítě 4G a jsou vybaveny slotem pro nano SIM kartu. Hodinky dále nabízí také školní režim, který zajistí, že hodinky nebudou vaše dítě během vyučování nijak rozptylovat. Dále jsou vybaveny baterií s kapacitou 600 mAh, která při běžném používání vydrží dva dny. 

Infolinka TCL

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

NFC Ne
Funkce krokoměr, notifikace
Bezdrátové nabíjení Ne

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí TCL Movetime Family Watch 40 růžové

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno