TCL 75P615


Úhlopříčka: 75 ", Typ obrazovky: LED, Typ rozlišení: 4K Ultra HD, OS TV: Android TV Více info


Cena 18 990 Kč

Sleva 17 % z předcházející ceny: 22 890 Kč Zobrazit nápovědu

Přihlásit se / Registrovat se a získat 189,9 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Popis produktu

Špičkový Android Smart LED televizor TCL 75P615 v tenkém černém provedení se 75" (189 cm) úhlopříčkou a precizní obrazovkou, na níž je zobrazovaný obsah v rozlišení 4K Ultra HD (3840 x 2160), vás uvede do světa skvělého obrazu, ohromného jasu a výrazných barev. Specifikem je funkce Smart HDR (dokáže běžný obsah SDR převést do HDR a získat lepší barevný a jasový rozsah), vestavěný Google Assistant či podpora hlasových funkcí a hlasového ovládání pomocí aplikace T-Cast v mobilním zařízení Android nebo iOS. S určitostí potěší přítomnost technologie Micro Dimming (obraz bude působit větší hloubkou a kontrastnější), která v kombinaci s Dolby Audio přinese do vaší domácnosti živý a přesný obraz se zvukem, který vás vtáhne do děje.

Obrazová přesnost

Televizor nabízí vysokou kvalitu 4K Ultra HD s podporou HDR. Pomocí umělé inteligence dokáže dále HDR zdokonalovat a převádět i obyčejný SDR obsah do HDR. Operační systém Android TV přináší obrovské množství zábavy v podobě obsahu a aplikací z Obchodu Play. K dispozici jsou i hry, které lze ovládat přibaleným ovladačem nebo připojeným gamepadem přes Bluetooth. TV přichází i s vestavěným Google Assistant a podporou hlasových funkcí. Vyhledávat můžete hlasem i v slovenštině a češtině. To vše je laděno do tenkého a úzkého designu, který se hodí do každého interiéru.

4K HDR - kvalita díky vyššímu rozlišení

4K Ultra HD obsah není jen o vysokém rozlišení, ale pokrok v kvalitě u něho pocítíte hlavně díky HDR nebo High Dynamic Range. Tento vysoký dynamický rozsah umožňuje uvidět vyšší kontrast a větší množství barev a barevných odstínů, díky kterým se vám odkryje více detailů jak v tmavších, tak i ve světlejších scénách.

Smart HDR

Funkce Smart HDR u TCL TV umožňuje divákům zažít HDR efekt i u zdrojů signálu, které s HDR jinak běžně nepočítají. Algoritmus na bázi umělé inteligence (AI) dokáže i běžný obsah se Standardním Dynamickým Rozsahem (SDR) převést do HDR a získat tak lepší barevný a jasový rozsah, který je běžně výsadou jen obsahu HDR. Samotný HDR obsah je díky funkci Smart HDR analyzován a dynamicky upravován tak, aby každá scéna zobrazila co nejvíce detailů. Lépe jsou zobrazeny jako scény tmavé, tak i světlé. Obraz se tak přizpůsobuje dynamicky každé scéně zvlášť a výsledkem je ještě větší hloubka obrazu a vyšší úroveň detailů.

Micro Dimming dosahuje lepšího kontrastu

Obraz je díky funkci Micro Dimming analyzován a rozdělen do nezávislých zón, kterých je kolem stovky. V každé zóně se zvlášť řídí jas nezávisle, aby obraz působil větší hloubkou a kontrastnější. Tmavá místa scén zůstávají tmavé, kdežto světlejší místa jsou zobrazeny s lepším jasem díky preciznímu nasměrování jasu.

Dolby Audio je sázka na jistotu

Zvuk je u tohoto modelu podle standardů Dolby Audio, který vám umožní pocítit dynamiku, čistotu a prostorovost zvuku z filmů, seriálů, her a videí. Společnost Dolby je obecně považována za nejuznávanější experty ve filmovém průmyslu a vy tak získáte garanci, že zvuk bude vysoce kvalitní.

Android TV - skutečně chytrá TV s pestrou nabídkou možností

Díky Obchodu Play od Google nabízí Android TV ohromné množství aplikací, her a obsahu na sledování. Populární Netflix a YouTube najdete v základu a můžete si je vychutnat ve 4K HDR kvalitě. Další aplikace můžete z Obchodu Play stahovat kdykoliv. Při hrách můžete využít možnost připojení gamepadu. Android TV nabízí vestavěný Google Home a Google Assistant.* TCL P615 má možnost hlasového ovládání pomocí aplikace T-Cast v mobilním zařízení Android nebo iOS, případně je možné k ní dokoupit šikovný Bluetooth dálkový ovladač s mikrofonem. Pomocí hlasu můžete vyhledávat informace a obsah a ovládat televizi. Například děti tak snadno vyhledají jejich oblíbené pohádky - stačí vyslovit například "Mach a Šebestová YouTube". Velkou výhodou je podpora slovenštiny/ češtiny pro vyhledávání. V Obchodě Play najdete i nejpokročilejší multimediální přehrávače jako VLC a KODI. (*Assistant Google není v určitých zemích a jazycích k dispozici. Vyžaduje připojení k internetu. K připojení se mohou vztahovat poplatky za data. Dostupnost a výkon některých funkcí a služeb jsou závislé na službě, zařízení a síti a nemusí být dostupné ve všech oblastech.)

Ať vás šikovným světem Smart TV doprovází Google Assistant

Google Assistant je běžnou součástí Android TV. Řada TCL P615 podporuje hlasové funkce a hlasové vyhledávání pomocí aplikace T-Cast v připojeném mobilním zařízení se systémy Android či iOS, případně je možné k této sérii dokoupit šikovný Bluetooth ovladač se zabudovaným mikrofonem. Vyhledávání obsahu a informací se tak stane opravdu jednoduchým a komfortním. Odpoví vám na vaše otázky. Splní vámi zadané úkoly. Můžete ovládat chytré spotřebiče v domácnosti pomocí Google Home.

Alexa je rádcem a společníkem v šikovném digitálním světě

Amazon Alexa je chytrý hlasový asistent. Pomocí vašeho hlasu vám pomáhá plnit úkoly, vyhledávat pro vás informace a obsah. Můžete díky ní ovládat prvky v chytré domácnosti, přehrávat obsah na TV a získávat informace. (Kompatibilita s Amazon Alexa vám umožňuje používat vaše Amazon Alexa zařízení, včetně Amazon Echo, Echo Dot, Echo Show, Echo Spot a Echo Plus (zakoupený samostatně), k ovládání televizoru. Služba nemusí být ve všech zemích a regionech dostupná.)

Netflix - populární poskytovatel obsahu i v 4K HDR

Na Netflix* najdete ohromné množství filmů, seriálů a dokumentů všech žánrů. Ty pocházejí často přímo z produkce Netflix, najdete tam však i lokální a jiné tituly. U mnohých jsou k dispozici titulky nebo dabing, a tak si přijde na své i lokální divák. Mnoho materiálu je zde i ve 4K HDR kvalitě, díky které opravdu uvidíte vaši novou televizi rozkvést v plné kráse. (* Záleží na dostupnosti služby a variantě předplatného)

YouTube - populární poskytovatel obsahu

YouTube je vysoce populární služba pro sledování videí, kde si opravdu každý přijde na své. U TCL P615 můžete svá oblíbená videa vyhledávat i pomocí vašeho hlasu, což je velmi jednoduché a komfortní. Oblíbí si to i děti. Stačí vyslovit například "Jeníček a Mařenka Youtube" a sledovat svou oblíbenou pohádku. Díky aplikaci T-Cast zase můžete promítnout YouTube z mobilního zařízení do TV a sdílet i jiný obsah a TV zároveň i ovládat. YouTube vám nyní nabízí i 4K Ultra HD kvalitu s HDR a vy si tak můžete užít váš TV na maximum.

Amazon Prime Video

Oblíbený poskytovatel obsahu s neustále rostoucí nabídkou titulů. Velmi oblíbený v zahraničí, ale získává si popularitu i u zdejšího publika. Nabízí nejen originální tituly, ale nově zahrnuje i ty lokální a přidává i titulky a dabing.

Tenkost a úzký rámeček obrazovky znamenají nadčasovost a eleganci

TCL P615 je navržen v jednoduchém a funkčním designu, kde tenký rámeček nechá obrazu lépe vyniknout a tenké provedení umožňuje elegantní zavěšení na zeď nebo umístění na nábytek. Jednoduše se hodí do jakéhokoliv interiéru.

Podpora Smart aplikací

  • Lepší.TV - Internetová služba Lepší.TV nabízí pohodlné online sledování televize u vás doma. Obsahuje 93 TV stanic včetně všech jejich funkcí (až 30 dní Timeshift, pauza, neomezené nahrávání, přetáčení, videoarchiv, ...). Využít můžete také bohatou videotéku s tisícovkou filmů, seriálů, dokumentů a pohádek. (*Dostupnost smart aplikace v ČR si před nákupem ověřte na infolince výrobce, případně Electro World.)

  • SledováníTV - Moderní internetová televize SledováníTV přinese množství televizních programů do vaší domácnosti, abyste si mohli užít chvilky volného času co nejpříjemněji. Služba nabízí i zpětné přehrávání a osobní nahrávky. (*Dostupnost smart aplikace v ČR si před nákupem ověřte na infolince výrobce, případně Electro World.)

  • Netflix - Tato trendová streamovací služba nabízí pestrý výběr oceňovaných TV pořadů, filmů, dokumentů či pohádek. Programy si dokonce budete moci stáhnout a sledovat na cestách bez zbytečného čerpání dat. (*Dostupnost smart aplikace v ČR si před nákupem ověřte na infolince výrobce, případně Electro World.)

  • Kuki TV - Tato internetová televizní služba obsahuje řadu smart funkcí, se kterými si užijete kopec zábavy při sledování oblíbených TV kanálů. V 7 denním archivu si můžete prohlédnout program nebo film, který jste nestihli vidět a navíc si ho můžete nahrát, pozastavit či spustit od začátku. (*Dostupnost smart aplikace v ČR si před nákupem ověřte na infolince výrobce, případně Electro World.)

  • HBO GO - Užijte si kasovní trháky či skvělé seriály s českým dabingem v pohodlí vašeho domova prostřednictvím internetové služby HBO GO. Poskytuje tisíce hodin zábavy na jednom místě. (*Dostupnost smart aplikace v ČR si před nákupem ověřte na infolince výrobce, případně Electro World.)

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Úhlopříčka 75 "
Typ obrazovky LED
Typ rozlišení 4K Ultra HD
OS TV Android TV

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí TCL 75P615

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno