TCL 75C935 (2022)


Televize, Smart, QLED obrazovka, Úhlopříčka: 189 cm, 4K Ultra HD, Mini LED, 3840x2160, OS TV: Google TV, 144 Hz, DVB-S2, DVB-C, DVB-T2/H.265, Kompatibilní s Amazon Alexa, Google Assistant, Apple Home Kit, 4 × HDMI port, HDMI 2.1, 1 × USB 2.0, 0 × USB 3.0, Bluetooth, Wi-Fi, Miracast, Ethernet/LAN připojení. Více info

Úhlopříčka


Cena 47 990 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 480 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Televizor TCL 75C935 Smart QLED s operačním systémem Google TV, technologií Mini LED, reproduktory Onkyo, vysokým dynamickým rozsahem HDR, Wi-Fi 6, obrazovkou 4K Ultra HD (3840 × 2160) a úhlopříčkou 75" (189 cm) vás vtáhne do světa realistického obrazu a skvělého zvuku.

TCL C935 - Mini LED TV

Řada C935 má rozlišení 4K a nabízí pokročilou technologii obrazu a zvuku. O barvy se stará technologie QLED s podsvícením Mini LED, která zajišťuje nejen vysoký jas, ale také hlubokou černou. Pro rychlý a přesný pohyb se používá 144Hz panel. Hráči uvítají řadu technologií, jako je VRR, Freesync Premium Pro a ALLM. Uvnitř tenkého, elegantního těla s kovovým povrchem najdete prémiové reproduktory Onkyo v konfiguraci 2.1.2 s podporou Dolby Atmos a DTS-HD. Díky tomu vás televizor skutečně vtáhne do děje. Televizor obsahuje službu Google TV.

QLED - přirozené a živé barvy

TCL C935 dokáže zobrazit více než 1 miliardu barev pomocí technologie Quantum Dot. Poskytuje 100% objem barev, což znamená, že zobrazuje plné a živé barvy při jakémkoli nastavení jasu. Obsah HDR pro vás bude skvělým zážitkem, protože všechny typy scén budou dokonale vykresleny do posledního detailu.

4K HDR Premium 2000

Tento model C935 kombinuje technologie Mini LED a QLED. Skvělá forma podsvícení Mini LED dokáže vytvořit jas 2000 nitů, zatímco technologie Quantum Dot (QLED) doplní širokou paletu barev. Scény jsou vykresleny do nejjemnějších detailů a poskytují fantastický zážitek ze sledování.

Mini LED je ještě o krok dál

Vysoký jas až 2000 nitů je nezbytný pro skvělý zážitek z HDR a přesnější ovládání kontrastu. Mini LED je technologie založená na tisících miniaturních LED diod, které umožňují vysoký jas a kontrast. Model C935 nabízí vysoký počet zón podsvícení (75"-1980 zón, 65"-1080 zón) pro lepší kontrolu kontrastu, rovnoměrné rozložení barev a eliminaci halo efektu. Vzdálenost mezi podsvícením a displejem byla zkrácena na 5 mm (Optical Distance 5 -> OD 5), což umožňuje konstruovat ještě tenčí televizory.

144Hz Motion Clarity Pro

Obnovovací frekvence panelu je 144 Hz. Technologie Motion Clarity Pro se postará o skvělý pohyb u všech žánrů a scén. Vychutnejte si filmy, sportovní přenosy a hry se skvělými detaily a ostrostí. Zejména nároční hráči budou nadšeni, protože s modelem C935 získají nejen dokonale ostrý a plynulý pohyb, ale také grafiku se skvělými barvami a kontrastem.

HDR Multiformát

S televizorem TCL C935 využijete HDR na maximum. Podporovány jsou všechny dostupné formáty HDR a televizor automaticky vybere nejlepší formát HDR pro dosažení maximální kvality obrazu. Podporuje základní HDR10 nebo HLG a také HDR10+ a Dolby Vision, což jsou pokročilé formáty. Technologie Dolby Vision nabízí vysokou kvalitu v aplikacích Netflix, Apple TV, HBO Max, Disney+ a Amazon Prime. Na konzoli Xbox uvidíte také podporu Dolby Vision. V modelu C935 najdete také doplněk Dolby Vision IQ, kde snímač okolního světla zajišťuje skvělý výsledek při sledování jakéhokoli obsahu, za jakýchkoli podmínek a kdykoli.

Game Master Pro

Game Master Pro je sada herních funkcí, která hráči přináší pohodlí a řadu výhod. Nároční hráči získají skvělou grafiku díky obrazové technologii a také rychlou odezvu díky nízké době odezvy. HDMI 2.1 spolu se 144Hz zobrazovací frekvencí panelu a v kombinaci s VRR včetně Freesync Premium zajistí plynulý a ostrý herní zážitek bez trhání. Jakmile k televizoru připojíte herní konzoli nebo výkonný počítač s rozhraním HDMI 2.1, funkce ALLM automaticky zajistí nejlepší herní nastavení.

Google TV

Google TV shromažďuje obsah ke sledování z vašich aplikací a organizuje ho za vás. Google TV obsahuje spoustu zajímavých funkcí, jako je Google Home, Google Assistant a Chromecast. Budete tak moci bezdrátově sdílet obsah, zrcadlit mobilní zařízení s počítačem, používat hlas a zapojit televizor do chytré domácnosti. Pokud jde o podporu aplikací, je Google TV také bezkonkurenční. A pokud jste uživatelé Apple, nemusíte se bát - Google TV si s Applem skvěle rozumí. Mezi aplikacemi je k dispozici nejen Apple TV a televizor podporuje HDR Dolby Vision pro maximálně kvalitní obsah z Apple TV, ale také podporuje Apple AirPlay 2 a spolupracuje s HomeKitem. (Některé aplikace, obsah a/nebo funkce nemusí být dostupné ve všech zemích. Podle dostupnosti.)

Asistent Google bez použití rukou

Hlasový asistent Google se tak může stát vaším rádcem a společníkem ve světě Google TV. Hlas můžete používat i ve slovenštině nebo češtině. Například na YouTube snadno najdete svá oblíbená videa, což ocení i ti nejmenší diváci - děti. Snadno tak najdou svou oblíbenou pohádku, aniž by museli zadávat její název na virtuální klávesnici. Hlasové ovládání hands-free znamená, že mikrofon najdete přímo v televizoru, ale C935 se dodává také s praktickým ovladačem, který má mikrofon zabudovaný. (Hlasové ovládání hands-free a asistent Google nemusí být dostupné ve všech oblastech a jazycích. Asistent Google vyžaduje připojení k internetu/datům. Datové tarify mohou být zpoplatněny. Dostupnost a výkon některých funkcí a služeb závisí na službách, zařízeních a síti a nemusí být dostupné ve všech lokalitách.)

Integrovaný systém Onkyo 2.1.2

TCL C935 nabízí nejen vestavěný soundbar s předními reproduktory, ale na zadní straně televizoru najdete také subwoofer. Televizor vám navíc nabídne ještě více výškových kanálů. Tyto výškové kanály jsou umístěny v horní části televizoru a hrají směrem nahoru. I když televizor zavěsíte velmi blízko ke stěně, nepřijdete o zážitek z dynamických basů ze subwooferu, protože nízké basové tóny jsou rovnoměrně rozloženy. Zážitek z domácího kina bude díky podpoře prostorového zvuku Dolby Atmos pohlcující a dynamický. (Dolby Atmos a symbol dvojitého D jsou registrované ochranné známky společnosti Dolby Laboratories.)

Google Duo - volání z televizoru svým blízkým

Google Duo je aplikace pro komunikaci. Najdete ji v mobilních telefonech, počítačích a chytrých televizorech, jako jsou Google TV a Android TV. Nabízí možnost hlasových hovorů a videohovorů, díky nimž se můžete spojit se svými blízkými přímo z televizoru TCL. Pro hlasové hovory postačí vestavěný mikrofon, a pokud chcete používat videohovory, stačí připojit kameru USB s podporou UVC. (Vyžaduje přihlášení pomocí účtu Google.)

Spousta obsahu ke sledování v kvalitě 4K HDR

Televizor Google TV podporuje celou řadu aplikací včetně oblíbených streamovacích služeb. Díky skvělému obrazu a zvuku si maximálně užijete Netflix, Apple TV, Amazon Prime, HBO Max i Disney+ a mnoho dalšího. 4K HDR najdete zdarma také na YouTube.

Luxusní kovový bezrámový a ultratenký design

Řada C935 je opravdu nabitá výkonem a schopnostmi, ale to vše v opravdu tenkém těle a elegantním designu. Použití kovových prvků na modelu C935 nejenže vypadá luxusně, ale také zvyšuje odolnost celého televizoru. Díky bezrámečkovému provedení se můžete soustředit jen na skvělý zážitek ze sledování.

Středový stojan pro snadné umístění a estetiku kabelů

Díky středovému stojanu se C935 skvěle hodí na užší typy nábytku, ale můžete jím také protáhnout kabely. Nenechte se ničím rozptylovat a vychutnejte si plnou krásu obrazu i zvuku. Samozřejmě ji můžete také pověsit na zeď. K tomu je ideální jeden z mnoha běžně dostupných nástěnných držáků.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Úhlopříčka 75 "
Typ obrazovky QLED
Typ rozlišení 4K Ultra HD
OS TV Google TV

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí TCL 75C935 (2022)

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi