TCL 75C805 (2023)


Televize, Smart, QLED obrazovka, Úhlopříčka: 189 cm, 4K Ultra HD, Mini LED, 3840x2160, OS TV: Google TV, 144 Hz, DVB-S2, DVB-C, DVB-T2/H.265, Kompatibilní s Amazon Alexa, Google Assistant, Apple Home Kit, 4 × HDMI port, HDMI 2.1, 1 × USB 3.0, Bluetooth, Wi-Fi, Miracast, Ethernet/LAN připojení. Více info


Cena 34 990 Kč

Sleva 8 % z předcházející ceny: 37 990 Kč Zobrazit nápovědu

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 350 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Smart Mini LED televizor TCL 75C805 s Google TV, obrazovkou 4K Ultra HD (3840 × 2160), úhlopříčkou 75" (189 cm) a řadou špičkových funkcí vás vtáhne do děje díky realistickému obrazu a skvělému zvuku.

TCL Mini LED - obrazový skvost

TCL Mini LED technologie nabízí jedinečný zážitek z obrazu. Tato forma podsvícení je považována za nejvyspělejší, umožňuje dosáhnout ohromujícího jasu, který zvýrazňuje nejjemnější detaily a zároveň umožňuje přesnou kontrolu jasu po celé obrazovce. Kombinací s technologií Quantum Dot a VA panelu přináší nejen výjimečný jas, ale i kontrast, hlubokou černou, živé a realistické barvy, které oslní vaše smysly.

QLED - technologie Quantum Dot pro úžasné barvy

Díky technologii Quantum Dot je řada TCL C80 schopna zobrazit více než 1 miliardu barev a odstínů, což široce pokrývá barevné spektrum DCI-P3 používané v moderním obsahu. Ponořte se do úžasně detailního obrazu plného živých barev, detailů a hloubky.

HDR s jasem až 1 300 nitů

Neskutečný kontrast, jas a přesné detaily. S ohromujícím jasem až 1 300 nitů přináší C80 opravdu impozantní HDR efekt, který má vizuální zážitek na nejvyšší úrovni. Tímto vysokým jasem zároveň zajišťuje pohodlné sledování TV i během dne v dobře osvětlených místnostech. Nechte se pohltit do úchvatného světa detailů, které se vynikajícím způsobem projevují jak v jasných scénách, tak v temných. (*Funkce, specifikace a certifikace se mohou lišit v závislosti na modelu, velikosti a regionu.)

144Hz Motion Clarity Pro zajišťuje maximální ostrost a plynulost pohybu

C80 Series poskytuje 144Hz obnovovací frekvenci, která zajišťuje, že i ty nejrychlejší scény ve hrách, sportu a filmech jsou vždy zobrazeny s maximální ostrostí a plynulostí.

Multiformat HDR - podpora všech HDR formátů

Užijte si skvělý HDR zážitek bez ohledu na jeho zdroj. Existuje několik HDR formátů definujících kvalitu: HDR10, HDR HLG, HDR10+, HDR Dolby Vision a Dolby Vision IQ. Tato TCL TV je podporuje všechny! Zejména důležitý je HDR formát Dolby Vision, protože je využíván u mnohých streamovacích služeb, v nejmodernějších herních konzolích a také na nosičích Ultra HD Blu-ray. Řada C80 nabízí ještě další úroveň kvality funkce Dolby Vision IQ. Tato technologie nejen zajišťuje vynikající vizuální zážitek díky působivému obrazu Dolby Vision, ale také automaticky optimalizuje nastavení podle obsahu, a dokonce využívá senzor okolního světla. To znamená, že si budete moci užít dokonalou vizuální kvalitu bez ohledu na denní dobu a podmínky osvětlení.

Game Master Pro 2.0 - hrajte jako profesionál

Díky balíčku herních funkcí Game Master Pro 2.0 se stanete přednostním hráčem v porovnáním s vašimi soupeři. Při hraní her není podstatná pouze grafika, ale také rychlost reakce a minimální odezva. S využitím HDMI 2.1 a podpory 144Hz VRR, 120Hz VRR, FreeSync Premium Pro, s funkcí 240Hz Game Accelerator a ALLM se stává hraní doslova oslnivým zážitkem. Díky technologii VRR budou hry běžet hladce a plynule, bez jakéhokoliv trhání obrazu. Obnovovací frekvence dosahuje 144 Hz nebo až 240 Hz v kombinaci s DLG zajišťuje jasný a plynulý pohyb s minimální odezvou. Funkce ALLM bude automaticky optimalizovat herní nastavení, jakmile se k TV připojí nejnovější herní konzole nebo při připojení výkonného počítače s podporou HDMI 2.1.

240Hz Game Accelerator - 240Hz frekvence pro nejostřejší a nejplynulejší hraní počítačových her

Díky technologii 240Hz DLG (Dual Line Gate) dokáže obrazovka dosáhnout skutečné obnovovací frekvence 240 Hz, což nejnáročnějším hráčům poskytuje nejkratší možnou vstupní prodlevu a nejplynulejší a nejostřejší podání pohybu ve hrách. (*240Hz obnovovací frekvence je možná díky jedinečným algoritmům a technologiím.)

HDMI 2.1 s plnou podporou 4K @ 144 Hz

Nejenže vás pohltí. Budete přímo ve hře! Hraní v rozlišení 4K při 144 Hz snímcích za sekundu s HDMI 2.1 vám poskytne zcela plynulé hraní bez sekání. (*Vlastnosti, specifikace a certifikace se mohou lišit v závislosti na modelu, velikosti a regionu. ) **Podporuje vylepšený zpětný zvukový kanál (eARC), zpětný zvukový kanál (ARC), automatický režim s nízkou latencí (ALLM), ovládání spotřební elektroniky (HDMI-CEC), 4K @ 144 Hz a proměnnou obnovovací frekvenci (VRR) podle specifikace HDMI 2.1. ***Pro 4K @ 144 Hz je vyžadován počítač s HDMI 2.1.)

Dolby Vision - Atmos - nejmodernější technologie obrazu a zvuku

Díky obrazové technologii Dolby Vision a prostorovému zvuku Dolby Atmos si budete připadat jako přímo v kině. Ponořte se do úžasných filmových, seriálových a herních zážitků. (*Dolby Vision je ochranná známka společnosti Dolby Laboratories. Dolby, Dolby Atmos a symbol dvojitého D jsou registrované ochranné známky společnosti Dolby Laboratories.)

Google TV

Objevujte nové filmy a pořady ze všech různých služeb, které si předplatíte. Návrhy založené na tom, co jste sledovali a co vás zajímá, vám usnadní vyhledání dalšího oblíbeného obsahu ke sledování.

Handsfree Google Assistant

Handsfree hlasové ovládání Google TV vám poskytuje naprostou flexibilitu. Aniž byste museli opustit křeslo, můžete vybírat obsah, spouštět aplikace, zapínat televizor, přepínat vstupy, vyhledávat filmy a mnoho dalšího. Je to jednoduché, uživatelsky přívětivé a neuvěřitelně pohodlné. (*Hlasové ovládání můžete zapnout nebo vypnout zapnutím/vypnutím speciálního přepínače mikrofonu ve spodní části televizoru. **Některé aplikace, obsah a/nebo funkce nemusí být dostupné ve všech zemích. Záleží na dostupnosti.)

Google Meet

Bez námahy uskutečňujte individuální hovory nebo se připojte ke skupinovým hovorům pomocí služby Google Meet pro videochat nebo hlasové hovory. (*Vyžaduje se kompatibilní USB kamera. Prodává se samostatně. **Google Meet je ochranná známka společnosti Google LLC.)

Spolupracuje s Alexou

Alexa umožňuje vašemu hlasu ovládat váš svět. Amazon Alexa žije v cloudu a je stále chytřejší. Požádejte Alexu o přehrávání hudby, poslech zpráv, zjištění počasí, nastavení hlasitosti televizoru, změnu televizní stanice, ovládání chytré domácnosti a mnoho dalšího. (*Kompatibilita s Alexou umožňuje používat k ovládání televizoru zařízení Amazon Alexa, včetně Amazon Echo, Echo Dot, Echo Show, Echo Spot a Echo Plus (zakoupeno samostatně)).

Vychutnejte si množství obsahu v nejvyšší možné HDR kvalitě

S televizorem Google TV máte k dispozici ohromné množství obsahu. Díky kompatibilitě se všemi HDR formáty vám televizor TCL C80 umožní pokaždé získat obsah v nejlepší dostupné kvalitě. Zvláště důležitá je podpora technologie Dolby Vision, která zajišťuje nejvyšší kvalitu z platforem, jako jsou Netflix, HBO Max, Disney+ a další. Samozřejmostí je také podpora HDR10+, která dále rozšiřuje výběr kvalitního obsahu.

Bezrámečkový kovový design

Tento elegantní design zapadne do každého interiéru a nechá lépe vyniknout samotnou obrazovku. Vybrané velikosti řady C80 jsou vybaveny středovým stojanem. (*Vlastnosti a specifikace se mohou lišit podle modelu, velikosti a regionu. *Středový stojan u velikostí 50", 55", 65", 75", 85".)

Podpora Apple AirPlay 2 a HomeKit

Sdílejte obsah, ovládejte zařízení a bavte se. Snadno se propojte se zařízeními Apple a nechte televizor, aby se stal součástí vaší chytré domácnosti, nebo si užijte sledování obsahu z aplikace Apple TV.

Multisound - přehrávejte zvuk z televizoru a připojených sluchátek současně

Funkce Multisound nabízí možnost přehrávat zvuk z televizoru a připojených sluchátek současně a také ovládat každou hlasitost samostatně. Funguje s bezdrátovými i kabelovými sluchátky.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Úhlopříčka 75 "
Typ obrazovky QLED
Typ rozlišení 4K Ultra HD
OS TV Google TV

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí TCL 75C805 (2023)

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi