TCL 65P725 (2021)


Úhlopříčka: 65 ", Typ obrazovky: LED, Typ rozlišení: 4K Ultra HD, OS TV: Android TV Více info


Cena 12 990 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 130 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Smart Android LED televizor TCL 65P725 v luxusním provedení se 65" (164 cm) úhlopříčkou a 4K Ultra HD rozlišením (3840 × 2160) vás uvede do světa skvělého obrazu, ohromného jasu a výrazných barev. Specifikem je ovládání hlasem, podpora Google Assistant, vestavěný Chromecast, internetový prohlížeč, Bluetooth 5.0, automatický herní režim, umělá inteligence UHD AI Super Resolution či procesor AiPQ 2.0 Engine. S určitostí potěší podsvícený panel Direct LED, lokální stmívání Micro Dimming, vysoký dynamický rozsah HDR Pro (včetně HDR10, HLG, Dolby Vision) či technologie Motion Clarity Pro, které v kombinaci s Dolby Atmos a DTS-HD přinesou do vaší domácnosti živý a přesný obraz se zvukem, který vás vtáhne do děje. V balení naleznete 2 dálkové ovladače (1× základní a 1× chytrý s mikrofonem včetně tlačítka Google Assistant).

Řada TCL P725 Smart Android TV se 4K HDR

Přestavujeme vám sérii TCL televizí P725, která přináší prémiovou kvalitu obrazu i zvuku s Dolby Vision a Dolby Atmos za dostupnější ceny. TCL tak reaguje na obrovský rozmach streamingu a Ultra HD 4K obsahu, kde díky těmto technologiím divák získává ten nejlepší obrazový a zvukový zážitek. Prvotřídní obraz si můžete užít i u obsahu s nižším rozlišením. Nový AiPQ 2.0 Engine obrazový procesor využívá umělou inteligenci pro upscalling a umí obraz převádět do 4K při zachování kvality obrazu i na větších úhlopříčkách. Ostrý a čistý pohyb přináší funkce Motion Clarity. Zároveň díky Direct LED podsvícenému VA panelu s podporou 10bitové hloubky barev získáte skvělou TV jak pro filmy, seriály, sporty i hry. Právě HDMI 2.1 s funkcí ALLM je připraveno vám dopřát tu nejkratší vstupní odezvu, aby vaše reakce ve hrách mohly být nejrychlejší a mohli jste si vychutnat vynikající hratelnost.

Smart TV široká možnostmi, ale tenká designem  

Nadupaná Android TV P725 je chytrá Smart TV s obrovskými možnostmi. Ukrývá šikovné funkce, jako je Chromecast a Google Assistant, s kterými můžete snadno sdílet obsah i hlasové ovládací prvky. Mluvte na svou televizi a ptejte se na to, co vás zajímá. V Obchodu Play si vyberete z nepřeberného množství informací, aplikací a her ke stažení. Tato elegantní bezrámová televize ukrývá paletu možností pro vaši zábavu. Kovové prvky jsou použity jak pro větší eleganci, tak i fyzickou odolnost.

Obraz jako živý se 4K HDR

HDR (vysoký dynamický rozsah) je jedním ze základní prvků Ultra HD kvality obrazu. Nepočítá se jen samotnými pixely, ale jde zejména o jejich kvalitu. HDR pracuje s úžasným rozsahem kontrastu, jasu a barev tak, aby obraz ožil v pohlcující hloubce a všechny typy scén byly plné nejjemnějších detailů. V TCL hraje roli v HDR zejména podpora Dolby Vision, které je nejpokročilejší formou HDR a je hojně rozšířen mezi populárními streamovacími službami i v jiných typech obsahu.

Dolby Vision představuje HDR obraz v dokonalé podobě

Dolby Vision nasadilo nejvyšší možnou laťku ve světě HDR. Ve srovnání se základním formátem HDR10 využívá dynamických metadat, které řídí nastavení zobrazení. Nejen každá scéna, ale také každý jednotlivý snímek se optimalizuje tak, aby se zachovaly i ty nejjemnější detaily. Černá bude černá a tmavé scény budou prokreslenější a ve světlých scénách i přes vysoký jas nezaniknou objekty na světlých pozadích. Obraz dostane neuvěřitelnou hloubku. S Dolby Vision se setkáte u mnoha streamovacích služeb, nejnovější generace 4K Blu-ray disků nebo her, kde si vychutnáte maximální obrazový zážitek.

Motion Clarity aneb čistý a plynulý pohyb

Díky funkci Motion Clarity si můžete dopřát plynulost a ostrost pohybu ve všemožných žánrech. Vychutnejte si ty nejrychlejší scény plné detailů v ostrém a plynulém podání pohybu. I pokud budete přehrávat obsah, který je v nižší snímkové frekvenci, obraz ožije v dokonalé plynulosti. Působení a intenzitu této funkce si můžete vyladit dle vašeho vkusu v obrazové části menu.

Google Assistant ruku v ruce s Handsfree Voice Control

Google Assistant najdete jako součást Android TV u série P725. Umí ovládat vaši televizi, řídit vaši chytrou domácnost a dokáže odpovědět na to, co vás zajímá - například jaké bude počasí. Umí také přepnout televizní kanál, změnit hlasitost nebo přehrát hudbu. Handsfree Voice Control je užitečná funkce - vestavěný mikrofon uvnitř vaší televize, jako klíč k vašim přáním a zábavě. Google Assistant jdou ruku v ruce s Handsfree Voice Control. Pomocí vašeho hlasu můžete například velmi komfortně a snadno vyhledávat videa na YouTube, což TCL Android TV zvládne dokonce v češtině nebo slovenštině. Tuto službu mohou využít i vaše děti, které ještě neumí číst ani psát. Najdou si jednoduše svou oblíbenou pohádku, když vysloví například: “Perníková chaloupka”. Pokud v daném jazyce nefunguje probouzecí příkaz k naslouchání "OK Google", umíte naslouchání aktivovat pomocí tlačítka Google Assistant na přibaleném chytrém ovládači u řady P725 a poté právě třeba česky či slovensky vyhledávat obsah. (*Handsfree Voice Control a Google Assistant nemusejí být ve všech oblastech a jazycích dostupné. Google Assistant vyžaduje internetové/data připojení. Datové tarify mohou být zpoplatněny. Dostupnost a výkon určitých funkcí a služeb závisí na službách, zařízeních a síti a nemusí být dostupné ve všech lokalitách.)

Game Master pro vášnivé hráče

Je-li hraní vaší vášní, určitě kladete důraz nejen na grafiku, ale i rychlé reakce. Hráči potřebují nejrychlejší reakce, aby mohli vítězit a celkově si vychutnat nejlepší herní zážitek. Nejkratší možná odezva (input lag) je zajištěna díky HDMI 2.1 s funkcí ALLM pro optimální obraz. TV se tak přepne sama do herního režimu, jakmile připojíte herní konzoli nové generace nebo PC přes HDMI. Nejrychlejší možnou odezvu pod 15 ms* (input lag) získáte během chvilky a navíc zcela automaticky. (*Pro tuto funkci je vyžadována herní konzole nebo PC s HDMI 2.1.)

Dokonalost zvuku s prostorovým Dolby Atmos

Dolby Atmos je pojem na poli profesionálního zvuku. Tato technologie se využívá zejména v kinematografii. Zvuk nehraje jen okolo vás, ale i shora a všude kolem vás. S TCL televizí P725 si přenesete kino do vašeho obýváku s podporou nejnovější technologie obrazu - Dolby Vision. (*Dolby Atmos a symbol dvojitého D jsou ochrannými známkami společnosti Dolby Laboratories.)

Dolby a DTS - prvotřídní zvuk od světových společností

Existují dvě hlavní firmy tvořící standardy - Dolby Laboratories a DTS, přičemž Dolby a DTS dlouhá léta spokojeně žijí vedle sebe. Užijte si kino v pohodlí vašeho domova s TCL P725. Stačí jen zhasnout světla a pohodlně se usadit. Dolby Audio vás pohltí svou prostorovostí, dynamikou a čistotou. Dolby dnes díky úsporné kompresi dominuje ve streamovacích službách, zatímco DTS má silnou pozici ve fyzických médiích díky větší dostupné šířce pásma. (*DTS a DTS společně se symbolem jsou ochrannými známkami společnosti DTS.) 

Android TV nabitá možnostmi a aplikacemi

Díky TCL Android TV budete mít o televizní zábavu postaráno. Vestavěné funkce Chromecast a Google Assistant vám umožní sdílet s TV obsah a využívat i váš hlas k obsluze TV a vyhledávání informací a obsahu. HBO GO, Kodi, Spotify, Twitch, Plex a mnoho dalších aplikací nabízí Obchod Play. Hry si můžete stáhnout a hrát je buď s ovladačem od televize nebo připojením pomocí Bluetooth. Kombinace Dolby Vision a HDR10+ vám nabízí vychutnat si maximum zážitků z her, disků 4K Blue-ray i streamovacích služeb, jako Netflix, Amazon Prime, Disney+ a další.

Spojte se se svými blízkými pomocí Google Duo

S TCL P725 můžete využít novou komunikační platformu Google Duo*. Jednoduše si ji stáhněte z Obchodu Play. Budete moci být v kontaktu s vašimi nejbližšími, aniž byste opustili domov. Stačí se přihlásit do vašeho Google účtu s kontakty. Užívejte si hovorů ve dvou i ve více lidech, připojit se může až 32 účastníků. Google Duo má velký potenciál, protože Google účet je velmi rozšířen. Volejte na jiné TV, tablety, mobily nebo počítače, které využívají Google Duo. Pro hlasové hovory TCL P725 využívá vestavěnou funkci Handsfree Voice Control a tak žádný další mikrofon není nutné připojovat. Pro videohovor stačí připojit USB kameru s podporou UV, která je dnes běžně dostupná. Spojit se můžete například s vaším učitelem jógy. Kameru můžete lehce připevnit na horní okraj televize. Všechny vaše konverzace jsou zcela zabezpečeny a šifrovány. (*Vyžaduje přihlášení pomocí vašeho Google účtu.)

Alexa - o domácí pomocnici navíc

Pokud chcete přenechat řízení vaší chytré domácnosti na někom jiném, Alexa je ta správná volba. Alexa z rodiny Amazon je cloudová služba, která prochází neustálým vývojem a zlepšováním. Přehraje vám vaši oblíbenou muziku, přečte nejnovější zprávy nebo vám poví zdali bude zítra hezky. Stejně tak dokáže přepnout kanál nebo hlasitost na vaší televizi. (*Kompatibilita s Alexa vám umožňuje využívat vaše Amazon Alexa zařízení včetně Amazon Echo, Echo Dot, Echo Show, Echo Spot a Echo Plus (zakoupitelné zvlášť) pro ovládání vaší TV.)

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Úhlopříčka 65 "
Typ obrazovky LED
Typ rozlišení 4K Ultra HD
OS TV Android TV

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí TCL 65P725 (2021)

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno