Top příslušenství

5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajicí

80% Hodnota za peníze
Výborná

1 jeden nákup

Zobrazit jednu recenzi

Popis produktu

Smart Android QLED TV TCL 65C728 v luxusním kovovém designu s provedením bez rámečku disponuje 65" (164cm) úhlopříčkou a rozlišením 4K Ultra HD (3840 × 2160). Uvede vás do světa skvělého obrazu, ohromného jasu a výrazných barev. Živý a přesný obraz s plynulým pohybem zprostředkuje technologie Quantum Dot, technologie Motion Clarity Pro, nativní 100Hz panel a Direct LED podsvícení, podpora HDR formátů pro optimalizaci obrazu (včetně HDR10, HLG, jakož i Dolby Vision a Dolby Vision IQ). O výjimečný zvuk se postará integrovaný soundbar Onkyo s podporou Dolby Atmos. Specifikem je funkce Google Duo (smart komunikační aplikace), podpora slovenského a českého jazyka při vyhledávání na YouTube, Google Assistant či Hands Free Voice Control. Herní obzory vám rozšíří režim Game Master Pro ve spolupráci s funkcí VRR (Variable Refresh Rate) a funkcí ALLM. V balení naleznete 2 dálkové ovladače (1× základní a 1× chytrý s mikrofonem včetně tlačítka Google Assistant).

TCL C72+ s revoluční technologií Quantum Dot

Nová technologie Quantum Dot umí pracovat s přesnou paletou živých barev v širokém spektru. C72+ má také Direct LED podsvícený 100Hz panel a vy si tak můžete vychutnat neuvěřitelně ostrý pohyb. Kromě dalších funkcí podporuje všechny HDR formáty (HDR10+, HDR10 nebo HLG) včetně Dolby Vision jako nejpokročilejší formát HDR pod názvem 4K HDR Pro. Patříte-li mezi filmové fanoušky nebo vášnivé hráče, tato funkce vás jistě potěší. Nejlepší grafiku a ostrost při hraní her zajišťuje 100Hz panel a HDMI 2.1 včetně funkcí VRR a ALLM, navíc ve 4K rozlišení při 120 fps (snímcích za sekundu) pro skvělou plynulost obrazu bez trhání.

Mluvte se svou TCL C72+

Nová Android TV C72+ je velmi chytrá a nabitá nejrůznějšími hrami, aplikacemi a funkcemi jako je Chromecast, Google Assistant nebo Hands Free Voice Control, díky kterým můžete se svou televizí dokonce mluvit a přitom ji ovladát velice pohodlně. Při výběru vašich oblíbených videí na Youtube rozumí česky i slovensky. Google Duo je zcela nová unikátní funkce z dílny TCL vývojářů, která vás spojí s vaši rodinou a přáteli pomocí hlasových hovorů či videohovorů. Máte-li USB webkameru s podporou UVC, nic vám nebrání. V Obchodu Play najdete i pokročilé přehrávače médií. Prvotřídní zvuk je zajištěn díky prémiovým reproduktorům Onkyo s podporou Dolby Atmos. Tato nadupaná televize má luxusní bezrámečkový design v kovovém provedení. Můžete ji umístit jak na zeď, tak na úzký nábytek díky speciálnímu podstavci.

C72+ QLED s více než jednou miliardou barev a odstínů

Revoluční technologie QLED neboli Quantum Dot garantuje více než 1 miliardu barev a odstínů při zachování plynulých přechodů mezi odstíny. 100% barevný objem vykreslí plné a živé barvy v nejrůznějších úrovních jasu. Všechny detaily jsou precizně vykreslené. Nechte se unášet dokonalou paletou barev včetně detailů s úžasnou hloubkou, zkrátka vyjímečným obrazem.

4K HDR Pro - dokonalost barev a detailů

QLED neboli Quantum Dot technologie umí zobrazit barvy živě a přesně ve 4K HDR Pro. Vykreslí vám i ty nejjemnější odstíny a detaily. Filmové scény jsou zobrazeny jako reálný odraz skutečnosti a mají neopakovatelnou hloubku obrazu.

Motion Clarity Pro: dokonalá ostrost a plynulost obrazu

Díky nativnímu 100Hz panelu si vychutnáte velmi ostrý, čistý a plynulý obraz, zvláště v akčních scénách. Technologie Motion Clarity Pro umí právě tuto dokonalost a ostrost pohybu zajistit na základě pokročilých algoritmů pro dopočet snímků. Díváte-li na filmy, které jsou natočeny v nižší snímkové frekvenci, na TCL C72+ vypadají velmi ostře a plynule. Vášniví hráči si vychutnají dokonalou grafiku při hraní her, spolu s ostrostí a plynulostí díky 100Hz panelu v kombinaci s HDMI 2.1 a 4K + 10 fps a funkci VRR pro obraz bez trhání. C72+ má zabudovaný 10bitový VA panel s Direct LED podsvícením, který klade důraz především na hluboké zobrazení černé barvy a vysoký kontrast. HDR tak lépe vynikne.

Na cestě stát se profesionálním hráčem

Vychutnejte si dokonalou grafiku a nejkratší odezvu rychlých reakcí, takzvaný input lag, u nového modelu TCL C72+. Pokud je hraní vaším koníčkem nebo přímo vášní, oceníte jistě kombinaci HDMI 2.1. a 100Hz panel, který zvládne i 120 Hz pro zobrazení TV her ve vysokém rozlišení 4K s rychlostí snímků 120 za sekundu (fps). Plynulý obraz bez trhání zajišťuje HDMI 2.1, který má jako součást funkci VRR (Variable Refresh Rate). Díky funkci ALLM (Auto Low Latency Mode) si užijete při hraní nejkratší možnou odezvu, navíc automaticky spolu s obrazovým nastavením her. Televize se sama přepne do herního režimu, připojte jen moderní herní konzoli nebo PC přes HDMI a dosáhnete úžasně krátké odezvy - input lag pod 15 ms* velmi snadno (*pro tuto funkci je vyžadována herní konzole nebo PC s HDMI 2.1).

TCL C72+ podporuje všechny dostupné HDR formáty

HDR formát je v dnešní době velmi žádaný. Můžete se setkat s různými HDR formáty: HDR10+, HDR10, HLG, Dolby Vision nebo také Dolby Vision IQ. Nová televize C72+ je podporuje všechny. Na Netflixu nebo Disney+ si můžete vychutnat maximum zážitků a skvělý obraz s Dolby Vision. S HDR10+ se setkáte například u Amazon Prime. Technologie Dolby Vision se světelným senzorem umí detekovat světlo z okolí. Dále zoptimalizuje obraz tak, že se TV přizpůsobí světlu u vás doma. Můžete si tak vychutnat váš oblíbený pořad nebo film ve dne i v noci v plné obrazové kvalitě.

Reproduktory Onkyo jsou zárukou křišťálového zvuku

Vaše nová TV C72+ od společnosti TCL nabízí prvotřídní zvuk díky zabudovaným reproduktorům Onkyo a podpoře Dolby Atmos*. Díky tomuto spojení si můžete vychutnat skvělý zvuk s atmosférou jako v kině. Reproduktory Onkyo jsou navrženy pro čistotu a maximální prostorový zážitek s Dolby Atmos. Každý detail obrazu vykreslí neuvěřitelnou hloubku, která je obzvlášť viditelná u dialogů nebo rychlých scén. (*Dolby Atmos a symbol dvojitého D jsou registrované ochranné známky společnosti Dolby Laboratories.)

Dolby, DTS a podpora všech HDR formátů

Vychutnejte si filmové zážitky jako v kině u vás doma. QLED C72+ s prémiovým zvukem od Dolby i DTS* podporuje navíc všechny HDR formáty. Díky Dolby Audio si užijete strhující podívanou, perfektní čistotu a prostorovost zvuku. Jedinečné filmové zážitky přináší DTS-HD na Blu-ray discích. (*DTS a DTS společně se symbolem jsou ochrannými známkami společnosti DTS. Symbol dvojitého D je ochrannou známkou společnosti Dolby Laboratories.)

Android TV QLED C72+ je opravdu nadupaná

Nadupaná chytrá Android TV C72+ má spoustu vestavěných funkcí, například: Google Assistant, Chromecast nebo Google Home. V Obchodě Play najdete spoustu lokálních i světových aplikací ke stažení i pro streaming. Určitě znáte YouTube, Netflix nebo Amazon Prime. (*Google Assistant vyžaduje internetové/data připojení. Datové tarify mohou být zpoplatněny. Dostupnost a výkon určitých funkcí a služeb závisí na službách, zařízeních a síti a nemusí být dostupné ve všech lokalitách.)

Google Assistant a Hands Free Voice Control rozumí vašemu hlasu

Součástí nové televize TCL C72+ jsou Google Assistant a Hands Free Voice Control*. Tato umělá inteligence rozumí vašemu hlasu a pomůže vám pohodlně vyhledat zajímavý obsah nebo informace. TCL C72+ má Google Assistant* zabudovaný. Porozumí vašemu hlasu a může vám pomoci s vyřešením mnoha úkolů, vyhledáním nejrůznějšího obsahu, zajímavých informací a také si poradí s řízením vaší chytré domácnosti. Má navíc podporu českého i slovenského jazyka. Na YouTube si tak můžete snadno vyhledat vaše oblíbená videa, stejně jako vaše děti, které ještě neumí číst a psát. Stačí vyslovit název oblíbené pohádky, například “Krkonošské pohádky YouTube” a pohádka se umí vyhledat sama. Nebude-li vám fungovat probouzecí příkaz k naslouchání “OK Google”, zaktivujte naslouchání tlačítkem Google Assistant na vašem přibaleném chytrém ovladači. To vám zajistí vyhledání v češtině i slovenštině.
(* Hands Free Voice Control a Google Assistant nemusejí být ve všech oblastech a jazycích dostupné.)

Google Duo pro spojení s vašimi blízkými

Představujeme vám novou službu Google Duo*, která vám umožní spojení s vašimi blízkými přes televizi C72+ zdarma a ve vysoké kvalitě. Užijte si soukromé i skupinové hovory. Máte-li dnes běžně dostupný Google účet a dostupnou USB webkameru s podporou UVC (USB Video Class), můžete s videohovory začít. Google Duo je funkce budoucnosti. U C72+ nemusíte pro hlasové hovory připojovat kameru, ale můžete využít zabudovaný mikrofon s využitím Hands Free Voice Control. S Google Duo se dovoláte také na jiné televize, mobily, tablety nebo počítače. Je skvělé, že se můžete propojit s rodinou a přáteli prostřednictvím velké obrazovky vaší televize. Dejte si svou ranní taneční lekci nebo hodinu italštiny se svým učitelem. Kameru jednoduše připevněte na TV a sami pak na ní uvídíte svůj obraz. Pro ochranu vašeho soukromí jsou všechny vaše hovory zabezpečeny šifrováním. (*Vyžaduje přihlášení se pomocí vašeho Google účtu.)

Alexa je nová skvělá pomocnice pro vaši domácnost

Ve světě Android se určitě neztratíte s novou asistenční službou Alexa z rodiny Amazon. Tato nová hlasová služba je připravena na vaše úkoly, které jí zadáte. Můžete ji požádat o přehrání svého oblíbeného koncertu, zjistí vám kolik měří Sněžka nebo najde aktuální zprávy. Díky umělé inteligenci vám také odpoví na dotaz ohledně počasí. Dokáže přepnout kanál nebo snížit hlasitost na televizi a dokonce vám pomůže s řízením vaši chytré domácnosti. (*Kompatibilita s Alexa vám umožňuje využívat vaše Amazon Alexa zařízení včetně Amazon Echo, Echo Dot, Echo Show, Echo Spot a Echo Plus (zakoupitelné zvlášť) pro ovládání vaší televize.)

Designová a luxusní QLED C72+ s praktickým podstavcem

Předností nové série TCL televizí je velmi luxusní provedení spolu s maximální praktičností. U C72+ si vychutnáte zvuk jako v kině a navíc budete mít doma designový kousek, který bude ozdobou každého interiéru. Televize má kovový podstavec a můžete tak velkou obrazovku umístit i na velice úzký nábytek. Stejně tak ji připevníte na zeď. C72+ je kombinace designu a praktičnosti.

Multisound – souběžné přehrávání zvuku z připojených sluchátek i vestavěných reproduktorů

Televizor má možnost přehrávat zvuk zároveň z interních reproduktorů, tak i připojených sluchátek. Obě hladiny hlasitosti lze samostatně regulovat. Po připojení sluchátek a stisknutí tlačítka pro změnu hlasitosti (Volume +, Volume -) lze přepínat mezi sluchátkovou a reproduktorovou úrovní hlasitosti pomocí šipek nahoru a dolů. Jeden člen domácnosti si tak může dopřát hlasitý poslech TV do sluchátek, aniž by musela hrát televize hlasitě.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Úhlopříčka 65 "
Typ obrazovky QLED
Typ rozlišení 4K Ultra HD
OS TV Android TV

Návody a manuály

Hodnocení

5,0 / 5

1 recenze TCL 65C728 (2021)

100% Kvalita
Vynikajicí

80% Hodnota za peníze
Výborná

Michal

24. 2. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Výborná


  • Android
  • Žádné