TCL 58P635 (2022)


Televize, Smart, LED obrazovka, Úhlopříčka: 147 cm, 4K Ultra HD, 3840x2160, OS TV: Google TV, 60 Hz, DVB-S2, DVB-C, DVB-T2/H.265, Kompatibilní s Amazon Alexa, Google Assistant, 3 × HDMI port, HDMI 2.1, 1 × USB 2.0, Bluetooth, Wi-Fi, Miracast, Ethernet/LAN připojení, HbbTV. Více info

Úhlopříčka


Cena 8 990 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 90 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

4,8 / 5

93.3% Kvalita
Výborná

96.7% Hodnota za peníze
Výborná

6 nákup

Zobrazit 6 recenzí

Popis produktu

Smart LED televizor TCL 58P635 s úhlopříčkou 58" (146 cm), rozlišením 4K Ultra HD (3840 × 2160) a operačním systémem Google TV vás vtáhne do světa brilantní kvality obrazu, ohromujícího jasu a výrazných barev.

Spousta zábavy se skvělými funkcemi a Google TV

Řada P635 klade velký důraz na detaily, barvy a kontrast, včetně kvality obrazu 4K HDR. Fanoušky filmů a seriálů potěší vysoký kontrast a hluboké podání černé díky VA panelu s přímým LED podsvícením. Hráči ocení také moderní rozhraní HDMI 2.1. Nízkou odezvu zajišťuje optimalizace Game Master a automatický herní režim, zatímco technologie Dolby Audio se stará o vysokou kvalitu zvuku. Televizor Google TV nabízí pestrou škálu funkcí a aplikací. Nechybí ani Wi-Fi 5, vestavěný Chromecast a Asistent Google. Tento model je nejen nabitý funkcemi a technologiemi, ale důraz je kladen také na elegantní, tenký design v bezrámovém kovovém těle.

4K HDR

Kvalitnější obsah, který se dnes nabízí, není jen o rozlišení, ale také o HDR - vysokém dynamickém rozsahu. HDR zajišťuje překreslení světlých i tmavých scén a vynikající úroveň detailů.

HDR10 pro obraz bohatý na detaily

HDR10 zajišťuje optimální nastavení kontrastu, jasu a barev pro vysokou kvalitu, věrnost a živost obrazu. Tento model tak zachycuje každý jemný detail ve všech typech scén.

Dynamic Color Enhancement

Funkce Dynamic Color Enhancement pochází od společnosti TCL a slouží k lepší reprodukci barev a optimalizaci jejich živosti pro celkově kvalitnější obraz.

Game Master pro skvělý herní zážitek

Funkce Game Master zajišťuje optimální nastavení her pro dosažení skvělé grafiky pro hraní, ale také co nejkratší dobu odezvy (input lag) pro pohodlné hraní a možnost rychlé reakce. S rozhraním HDMI 2.1 a funkcí ALLM k tomu dochází automaticky.

Dolby Audio zaručuje čistý a dynamický zvuk

Díky technologii Dolby Audio si můžete vychutnat čistý a bohatý zvuk ve všech žánrech zábavy. Společnost Dolby Laboratories je profesionální výrobce zvuku, který dodává své špičkové technologie do světových kin a zábavního průmyslu, takže si můžete vychutnat vysoce kvalitní zvuk Dolby přímo u vás doma.

Google TV - neomezená zábava

Google TV pro snadno dostupnou a neomezenou zábavu. Veškerý obsah, který máte rádi, přesně tak, jak ho máte rádi. (Některé aplikace, obsah nebo funkce nemusí být dostupné ve všech regionech. Asistent Google vyžaduje připojení k internetu/datům. Datové tarify mohou být zpoplatněny. Dostupnost a výkon některých funkcí a služeb se liší v závislosti na službě, zařízení a síti a nemusí být dostupné ve všech lokalitách.)

Asistent Google

Televizory TCL Google jsou vybaveny integrovaným asistentem Google. Dávejte příkazy, ptejte se a asistent vám je bude dávat. Dokonce se naučí vaše preference a pomůže vám doporučit další oblíbený program. Asistent umí vše od nejnovějších vydání až po ovládání domácího osvětlení. (Asistent Google není v některých jazycích a zemích dostupný. Asistent Google vyžaduje připojení k internetu/datům. Mohou být účtovány poplatky za přenos dat. Dostupnost a výkon některých funkcí a služeb se liší podle služby, zařízení a sítě a nemusí být dostupné ve všech oblastech.)

Google Duo

Google Duo je komunikační aplikace. Najdete ji v mobilních telefonech, počítačích a chytrých televizorech, jako jsou Google TV a Android TV. Umožňuje používat hlasové hovory a videohovory pro spojení s vašimi blízkými. Vestavěný mikrofon je dostatečný pro hlasové hovory, a pokud chcete používat videohovory, můžete připojit kameru USB s podporou UVC. (Vyžaduje přihlášení pomocí účtu Google.)

Netflix, HBO Max, Apple TV, Disney+ a další

TCL Android TV i Google TV nabízejí streamovací aplikace všech světových gigantů. Některé služby jsou v naší oblasti již zavedené a některé jsou nové. Všechny se ucházejí o vaši pozornost vysokou kvalitou a rozsáhlou nabídkou filmových a seriálových titulů.

Bezrámový tenký kovový design

Model P635 klade důraz na eleganci. Bezrámová kovová konstrukce vypadá elegantně a použití kovu zvyšuje odolnost celého výrobku. Bezrámečkový design nechává obraz skutečně vyniknout. Díky tomu se P635 snadno vejde do každého interiéru.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Úhlopříčka 58 "
Typ obrazovky LED
Typ rozlišení 4K Ultra HD
OS TV Google TV

Návody a manuály

Hodnocení

4,8 / 5

6 recenzí TCL 58P635 (2022)

93.3% Kvalita
Výborná

96.7% Hodnota za peníze
Výborná

Jak pracujeme s recenzemi

Petr

29. 9. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


vynikající poměr cena/výkon


Petr

9. 7. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


  • Cena a velikost
  • Nic

Petra

31. 5. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


  • Super kvalita i vzhled.

Jsem spokojena????


Kubaniková

14. 5. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Výborná

Hodnota za peníze Výborná


  • Vůbec nic

Velmi kvalitní a dobrá cena