TCL 55P815 vystavený kus s plnou zárukou

Vyberte si jinou variantu

14 999 Kč ? Ušetříte 7 % 13 990 Kč

Na splátky spočítat

Tento produkt není možné aktuálně koupit na e-shopu.

Špičkový Android LED televizor TCL 55P815 v černé barvě s luxusním kovovým designem v bezrámečkovém provedení s 55" (139 cm) úhlopříčkou a precizní obrazovkou, na níž je zobrazovaný obsah v rozlišení 4K Ultra HD (3840 × 2160), vás uvede do světa skvělého obrazu, ohromného jasu a výrazných barev. Specifikem je funkce Smart HDR (dokáže běžný obsah SDR převést do HDR a získat lepší barevný a jasový rozsah), vestavěný Google Assistant, herní režim (Game Mode) či integrované handsfree hlasové ovládání (stačí stisknout ikonu a mluvit). S určitostí potěší podpora technologií, jako jsou Motion Clarity Pro a Dolby Vision HDR, které v kombinaci s Dolby Atmos přinesou do vaší domácnosti živý a přesný obraz se zvukem, který vás vtáhne do děje. Zobrazit celý popis

 • Výprodej − 7 %
 • Doprava zdarma

Třída energetické účinnosti 2021: F

Zvažte i tento produkt

SledovaniTV pro 4 zařízení jako dárek na 6 měsíců po registraci (více info)

TCL 55C715

Unikátní Android Smart QLED televizor TCL 55C715 v elegantním bezrámečkovém provedení s 55" (139 cm) úhlopříčkou a obrazovkou s technologií Quantum Dot, na níž je zobrazovaný obsah v rozlišení 4K…

 • Úhlopříčka ("): 55 "
 • Typ obrazovky: QLED
 • Typ rozlišení: 4K Ultra HD

Zobrazit produkt

Popis produktu

Precizní kvalita obrazu

Televizor vás zaujme svým ultra tenkým bezrámečkovým zpracováním z prémiových kovových materiálů, obrazovou kvalitou 4K HDR PRO s Dolby Vision a Motion Clarity PRO pro ostrý a plynulý pohyb. Podporuje pokročilý formát v rámci standardu HDR - Dolby Vision a zvukové standardy Dolby Atmos a DTS-HD. Android TV přináší vestavěnou funkci Google Assistant a TV ho šikovně doplňuje funkcí handsfree se zabudovaným mikrofonem přímo v TV. Máte tak možnost využít hlasové funkce a hlasového vyhledávání i za použití slovenštiny či češtiny. Obchod Play nabízí mnoho obsahu, aplikací a her, které se dají hrát pomocí ovladače nebo pomocí gamepadu spojeného přes Bluetooth. Snadno se spáruje s mobilními zařízeními se systémy Android a iOS pomocí aplikace MagiConnect, Obchod Play nabídne nejpokročilejší přehrávače multimédií, jako KODI a VLC, nabídne funkci HbbTV 2.0 a mnoho dalších. Umělá inteligence AI_IN se stará o zlepšování obrazu, zvuku až po smart funkce.

S funkcí Smart HDR vykouzlíte HDR efekt

Funkce Smart HDR zajistí, že nikdo nebude ochuzen o vyšší kvalitu. Funkce se stará o přepočet standardního rozsahu SDR (Standard Dynamic Range) do HDR a zvyšuje tak kvalitu obrazu a umožňuje divákům těžit z lepšího barevného rozsahu jasu a barev. Vychutnat si tak můžete v maximální kvalitě i běžné televizní vysílání. Umělá inteligence AI_IN od TCL analyzuje při HDR obsahu každou scénu zvlášť a dynamicky zdokonaluje úroveň detailů v tmavých i světlých scénách zároveň. V tmavých scénách lépe překresluje stíny a ve světlých scénách umožňuje lépe vnímat objekty, aby nezanikly ve světlém pozadí. Celkově tak obraz získává lepší hloubku, dynamičnost a neztrácí detaily.

Plynulý a ostrý pohyb zajistí technologie Motion Clarity Pro

Televizor hraje čistou hru, ale nebojí se ani ostrých zákroků. Čistý a ostrý pohyb bez rozmazání vám dopřeje pomocí technologií MEMC a Motion Clarity Pro, díky kterým jsou i ty nejrychlejší herní, sportovní či filmové akce čisté a plynulé.

Dolby Vision - Atmos

Dolby Vision HDR přináší na vaši obrazovku mimořádné barvy, kontrast a jas a mění váš zážitek ze sledování. Dolby Vision je z hlediska obrazové kvality důležitý zejména pro diváky Netflix nebo UHD Blu-ray disků, případně pro konzolové hráče. Dolby Atmos vás přenese do příběhu zvukem, který proudí všude kolem vás s dechberoucím realismem. Pokud máte nebo si plánujete pořídit Dolby Atmos soundbar případně AV reciever pro lepší zážitek z domácího kina, tak P815 vám dopřeje přežití pohlcujícího zvukového zážitku naplno díky funkci eARC, která je přítomna při HDMI 2.1 rozhraní.

Ponořte se do světa Android TV

Android TV je v současnosti nejrozšířenější platformou inteligentních TV - Smart TV. Tak jako u mobilních zařízeních s Androidem můžete i u Android TV získávat obrovské množství aplikací z Google Obchodu Play, komunikovat s mobilními zařízeními se systémem Android či iOS pomocí aplikace MagiConnect, vyhledávat oblíbený obsah z populárních streamovacích služeb, a to dokonce ve 4K UHD HDR. Pro Android TV jsou dostupné i populární multimediální přehrávače VLC a KODI. Android TV nabízí vestavěný Google Home a Google Assistant*. (*Google Assistant není v určitých zemích a jazycích k dispozici. Vyžaduje připojení k internetu. K připojení se mohou vztahovat poplatky za data. Dostupnost a výkon některých funkcí a služeb jsou závislé na službě, zařízení a síti a nemusí být dostupné ve všech oblastech.).

Poslechne vás na slovo díky možnosti hlasového ovládání handsfree

Tento model přichází s možností handsfree ovládání, které může váš přístup k televizní zábavě značně usnadnit. Dálkový ovladač samozřejmě najdete v balení, ale nemusíte se na něj vždy spoléhat. Váš hlas ho může zastoupit pro interakci s televizorem. Mikrofon je přímo zabudovaný v TV, což umožňuje handsfree ovládání. V případě zájmu je možné využít i speciální šikovný ovladač s Bluetooth technologií a zabudovaným mikrofonem, který ale není přímo součástí balení P815. (* Handsfree hlasové ovládání je dostupné pouze v určitých zemích a jazycích. Vyžaduje připojení k internetu. Připojení k internetu může vyžadovat dodatečné poplatky. Dostupnost a výkon závisí na zařízení, službách a síti a nemusí být dostupné ve všech zemích.).

Váš parťák Google Assistant

Ptejte se ho na leccos, dávejte mu úkoly - je to váš asistent v šikovném světě Android TV. Nejenže můžete vyhledat například oblíbené pohádky a videa pro děti na YouTube, ale můžete se zeptat, například v souvislosti s plánováním výletu: "Jaké počasí bude zítra?" TV vám ukáže a řekne předpověď počasí. Zážitek s Google Assistant stojí za to! (*Google Assistant není dostupný ve vybraných jazycích a zemích. Vyžaduje připojení k internetu/mobilním datům. Mohou být účtovány další poplatky za data. Dostupnost a výkon určitých funkcí a služeb závisí na služby, zařízení a síti a nemusí být dostupné ve všech oblastech.).

Alexa je rádcem a společníkem v šikovném digitálním světě

Amazon Alexa je chytrý hlasový asistent. Pomocí vašeho hlasu vám pomáhá plnit úkoly, vyhledávat pro vás informace a obsah. Můžete díky ní ovládat prvky v chytré domácnosti, přehrávat obsah na TV a získávat informace. (*Kompatibilita s Amazon Alexa vám umožňuje používat vaše Amazon Alexa zařízení, včetně Amazon Echo, Echo Dot, Echo Show, Echo Spot a Echo Plus (zakoupen samostatně), k ovládání televizoru. Služba nemusí být ve všech zemích a regionech dostupná.).

Ušijte si zábavu na míru se službou Netflix

Netflix je klíčovým hráčem na poli internetových poskytovatelů obsahu. Naplánujte si sledování vašich oblíbených žánrů, pořadů a obsahu tak, jak si přejete. Počet filmů, seriálů a dokumentů zde roste vysokým tempem. Vychutnejte si z Netflix obraz ve 4K UHD HDR a Dolby Vision na maximum a nechte tak vaši TCL P815 plně rozkvést díky tomuto obsahu. (* Záleží na lokální dostupnosti a předplatném.).

Užijte si zdarma maximální kvalitu 4K HDR na YouTube

YouTube si nyní můžete vychutnat na vaší velké obrazovce v kvalitě 4K UHD HDR, kterou vám TCL řady P815 zobrazí v plné kráse. Vyhledávat na YouTube můžete pomocí přibaleného ovladače, ale jistě si zamilujete i mnohem komfortnější možnost vyhledávání - hlasem, a to i klidně ve slovenském a českém jazyce. Případně pokud se na YouTube s oblibou díváte i na vašich mobilních zařízeních, můžete si obsah bezdrátově poslat do televize a zažít lepší zážitek ze sledování na větší úhlopříčce.

Připravte se, hrajeme

Užijte si zážitek z hraní na herních konzolích na maximum. TCL P815 je vynikající pro hráče nejen díky samotné grafické kvalitě v podobě 4K HDR a Dolby Vision HDR s vysokým kontrastem a širokou paletou barev, ale i díky hernímu režimu (Game Mode), přinášejícímu vysoký komfort v podobě nízké vstupní odezvy (input lag), aby ani u těch nejrychlejších her, které vyžadují rychlé hráčské reakce, nedocházelo ke zpoždění. TV navíc automaticky pozná, že jde o herní zařízení, díky funkci ALLM (Auto Low Latency Mode), kterou přináší HDMI 2.1 rozhraní, a do herního režimu se automaticky přepne, abyste to nemuseli mít na paměti a přitom měli ten nejvyšší hráčský komfort.

Stane se ozdobou každého interiéru

Řada P815 přichází s bezrámečkovým vzhledem v kovovém zpracování a svým designem opravdu vyčnívá v rámci své kategorie. Toto spojení výkonu a elegantního designu si prostě zamilujete. Navíc stojan umístěný uprostřed umožní této televizi, aby se vešla téměř na všechen nábytek.

Podpora Smart aplikací

 • Lepší.TV - Internetová služba Lepší.TV nabízí pohodlné online sledování televize u vás doma. Obsahuje 93 TV stanic, včetně všech jejich funkcí (až 30 dní TimeShift, pauza, neomezené nahrávání, přetáčení, videoarchiv, ...). Využít můžete také bohatou videotéku s tisícovkou filmů, seriálů, dokumentů a pohádek. (*Dostupnost smart aplikace v ČR si před nákupem ověřte na infolince výrobce, případně Electro World).

 • SledováníTV - Moderní internetová televize SledováníTV přinese množství televizních programů do vaší domácnosti, abyste si mohli užít chvilky volného času co nejpříjemněji. Služba nabízí i zpětné přehrávání a osobní nahrávky. (*Dostupnost smart aplikace v ČR si před nákupem ověřte na infolince výrobce, případně Electro World).

 • Netflix - Tato trendová streamovací služba nabízí pestrý výběr oceňovaných TV pořadů, filmů, dokumentů či pohádek. Programy si dokonce budete moci stáhnout a sledovat na cestách bez zbytečného čerpání dat. (*Dostupnost smart aplikace v ČR si před nákupem ověřte na infolince výrobce, případně Electro World).

 • Kuki TV - Tato internetová televizní služba obsahuje řadu smart funkcí, se kterými si užijete spoustu zábavy při sledování oblíbených TV kanálů. V 7denním archivu si můžete prohlédnout program nebo film, který jste nestihli vidět a navíc si ho můžete nahrát, pozastavit či spustit od začátku. (*Dostupnost smart aplikace v ČR si před nákupem ověřte na infolince výrobce, případně Electro World).

 • HBO GO - Užijte si kasovní trháky či skvělé seriály s českým dabingem v pohodlí vašeho domova, prostřednictvím internetové služby HBO GO. Poskytuje tisíce hodin zábavy na jednom místě. (*Dostupnost smart aplikace v ČR si před nákupem ověřte na infolince výrobce, případně Electro World).

Připojené soubory

Parametry produktu

Základní parametry

 • Úhlopříčka (") 55 "
 • Typ obrazovky LED
 • Typ rozlišení 4K Ultra HD
 • OS TV Android TV

Další vlastnosti

Značka: Tcl
? Smart: Ano
Techn.pohyb.interpolace: PPI

Display/Grafika

? Úhlopříčka ("): 55 "
? Úhlopříčka (cm): 139 cm
? Typ obrazovky: LED
? Typ rozlišení: 4K Ultra HD
? Rozlišení: 3840x2160
Hloubka barev: 10 Bit
Tvar obrazovky: rovná
Pomer strán: 16:9

Konektivita

? Wi-Fi: Ano
? Bluetooth: Ano
? Počet HDMI portů: 3
Kompozitní video vstup: Ano
? Miracast: Ne
Verze HDMI: HDMI 2.1
? PVR: Ne
? Počet USB 2.0 portů: 1
? Počet USB 3.0 portů: 1
Počet RF vstupů: 2
? Rozhraní CI: Ano
Výstup pro sluchátka: Ano
? Ethernet / LAN připojení: Ano
Podpora SCART: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šírka: 122,7 cm
Výška: 71,7 cm
Hloubka: 30 cm
Hmotnost: 12,4 Kg
Výška s podstavcem: 76,4 cm

Obsah balení

Obsah balení: DO vč. baterií, manuál, el. kabel

Funkce managementu

? Programový průvodce (EPG): Ano

Uchycení

? VESA štandard: 200x200

TV tuner

? Typ signálu: DVB-C, DVB-S2, DVB-T2/H.265
Duální tuner: Ne

Operační systém

OS TV: Android TV

Funkce

? 3D kompatibilita: Ne
HbbTV: Ano

Další parametry

Spotř. ener. v režimu HDR: 103 kWh
Kompatibilní s hlas.asistentem: Amazon Alexa, Google Assistant

Energetické údaje

? Třída energetické účinnosti 2021: F

Ostatní

Kód produktu: 55P815

Všechny parametry

Recenze TCL 55P815

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k TCL 55P815