TCL 40S5200 (2022)


Televize, Smart, LED obrazovka, Úhlopříčka: 100 cm, Full HD, 1920x1080, OS TV: Android TV, 50 Hz, DVB-S2, DVB-C, DVB-T2/H.265, Kompatibilní s Google Assistant, 2 × HDMI port, HDMI 1.4, 1 × USB 2.0, 0 × USB 3.0, Bluetooth, Wi-Fi, Ethernet/LAN připojení, HbbTV. Více info

Úhlopříčka


Cena 5 690 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 57 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

4,7 / 5

10×

84.4% Kvalita
Výborná

88.9% Hodnota za peníze
Výborná

10 nákup

Zobrazit 10 recenzí

Popis produktu

Smart LED televize TCL 40S5200 nabízí HDR kvalitu obrazu a inteligentní systém Android TV. Svým kompaktním provedením s úhlopříčkou 40" (100 cm) snadno zapadne do domácnosti a umožní členům rodiny vychutnat si oblíbený obsah ve Full HD rozlišení (1920 × 1080).

Ostrý obraz plný detailů ve Full HD rozlišení

Model TCL 40S5200 přichází s Full HD rozlišením (1920 × 1080 pixelů), které představuje vyšší úroveň detailů než u běžného HDTV standardu.

HDR: Váš obraz ožije přirozenými barvami, skvělým kontrastem a fantastickými detaily

Vychutnejte si HDR s vysokou úrovní kontrastu, jasu a živých barev. Světlé a tmavé scény jsou vykresleny lépe, obraz tak neztrácí detaily a je skutečně živý. 

Micro Dimming optimalizuje úroveň kontrastu v samostatných zónách

Technologie Micro Dimming analyzuje obraz a rozděluje jej do mnoha samostatných zón, aby optimalizovala úroveň kontrastu a vytvořila úžasnou hloubku a detaily v tmavých i světlých scénách. Model TCL 32S5200 je také vybavena VA panelem s Direct LED podsvícením, takže černá je černá a kontrast vysoký.  

Kvalitní dynamický zvuk od Dolby Audio

Dolby Audio přináší kvalitní, dynamický a prostorový zvuk. Díky Dolby Audio budou filmy, seriály nebo online videa doplněny skvělým zvukem.

Android TV: Skvělá chytrá televize se systémem Android TV 11

Android TV 11 má skutečně obrovský potenciál. Vestavěná funkce Chromecast umožňuje sdílení a zrcadlení z mobilních zařízení. Doporučujeme si stáhnout do mobilních telefonů aplikaci TCL Home a MagiConnect, abyste měli možnost ovládat TV přes mobilní telefon a zároveň mohli televizor připojit k chytré domácnosti. Samozřejmě v TV najdete i integrovaný Google Assistant. V Obchodě Play najdete nespočet aplikací pro sledování obsahu, her, přehrávačů médií a dalších aplikací. Zároveň můžete instalovat aplikace ze souborů atd.

Ovládejte svoji novou televizi pomocí  Google Assistant*

Můžete se ho ptát a dávat mu různé úkoly. Najdete v něm počasí, sportovní výsledky, pomůže vám i s vyhledáváním oblíbených videí. Vaše oblíbená videa na YouTube můžete vyhledávat dokonce v češtině nebo slovenštině, což je nejen velmi snadné a rychlé, ale i komfortní. I ti nejmenší diváci tak mohou najít oblíbené pohádky, aniž by museli umět abecedu. Stačí jim jen vyslovit název pohádky, například "Křemílek a Vochomůrka" a TV už zobrazí výsledky vyhledávání na YouTube. Hlas můžete využít v aplikaci MagiConnect v mobilním zařízení nebo pomocí chytrého Bluetooth ovladače RC802V, který doporučujeme přikoupit. (* Google Assistant není v určitých zemích a jazycích k dispozici. Google Assistant vyžaduje připojení k internetu. Na připojení se mohou vztahovat poplatky za data. Dostupnost a výkon některých funkcí a služeb jsou závislé na službě, zařízení a síti a nemusí být dostupné ve všech oblastech).

Obchod Google Play: Užijte si podporu vašich oblíbených aplikací na vaší televizi! 

V obchodě Google Play pro Android TV naleznete všechny oblíbené aplikace, které znáte ze svého mobilního telefonu, jako Netflix, YouTube, nejnovější hry nebo aplikace pro přehrávání a úpravu multimediálního obsahu.

YouTube: Přehrajte si oblíbená videa v HDR kvalitě

Na YouTube nejen najdete obrovské množství obsahu a každý si tam přijde na své, ale dokonce i pomocí Android TV budete moci vyhledávat na YouTube hlasem klidně i v češtině nebo slovenštině. YouTube podporuje i HDR, a tak si vybraný obsah můžete užít ještě ve větší obrazové kvalitě. 

Netflix: Plno filmů a seriálů v HDR kvalitě

Netflix je nejznámější streamovací služba. Každý si zde může najít pestrý výběr filmů, seriálů nebo dokumentů. Soustředí se nejen na kvantitu, ale také na kvalitu, proto je spousta pořadů ve formátu HDR, který vám přináší úžasné detaily ve všech typech scén.

Elegantní design

TCL TV 40S5200 série je skvělá funkční a designová Android TV v krásném tenkém rámečku.

Multisound – zvuk souběžně z televize i ze sluchátek

Tento model TV umožňuje přehrávat souběžně zvuk z televize i z připojených sluchátek. Zároveň je možné nastavit hlasitost ve sluchátkách jinak než hlasitost z televize. Funguje to jak pro sluchátka kabelová s připojením jack 3,5 mm, tak i pro bezdrátová Bluetooth sluchátka. Tuto funkci je po připojení sluchátek možno nastavit v Nastavení - v části Zvuk a v podčásti Audio výstup. Můžete si tak vychutnat hlasitý poslech do sluchátek a zároveň ostatním členům domácnosti dopřát poslech na nižší hlasitost.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Úhlopříčka 40 "
Typ obrazovky LED
Typ rozlišení Full HD
OS TV Android TV

Návody a manuály

Hodnocení

4,7 / 5

10 recenzí TCL 40S5200 (2022)

84.4% Kvalita
Výborná

88.9% Hodnota za peníze
Výborná

Jak pracujeme s recenzemi

9990110026278

23. 8. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


  • Nabušená telka
  • Nic

Jsme ohromeni tim, jaký je poměr výk9n, kvalita, služby, cena.<br /> Jestli chcete BMW za cenu Felicie, tak přesně tohle je to zboží.


Zdeněk

17. 8. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Výborná

Hodnota za peníze Vynikajicí


  • Cena, smart
  • Nic

Martin

12. 5. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


  • Fajn obraz
  • Intuitivní ovládání
  • Hodnota za peníze
  • Zatím nic

Televizi jsem objednával rodičům, instalace byla rychlá a intuitivní, spokojenost na všech stranách. Myslím si, že poměr cena/výkon je super.<br />


Zdeněk

10. 5. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


Diky zatim super ale jeste nehraje naplno