TCL 32S6203 (2022)

Zobrazit


Úhlopříčka: 32 ", Typ obrazovky: LED, Typ rozlišení: HD, OS TV: Android TV Více info

Úhlopříčka


Cena 5 390 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 54 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajicí

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

1 jeden nákup

Zobrazit jednu recenzi

Popis produktu

Smart LED televizor TCL 32S6203 nabízí kvalitu obrazu HDR a chytrý systém Android TV. Jeho kompaktní 32" (80 cm) provedení se snadno vejde do domácnosti a umožní členům rodiny vychutnat si oblíbený obsah v rozlišení HD Ready (1366 × 768).

Ostrý obraz a rozlišení HD

Tento model nabízí také 32" úhlopříčku s rozlišením HD (1366 × 768 pixelů), což je standard pro nejčastěji vysílaný obsah.

HDR - obraz se skvělým zážitkem ze sledování

HDR nabízí vysoký kontrast, jas a barevné detaily. Překreslené světlé a tmavé scény. Obraz tak neztrácí detaily a je skutečně živý.

Micro Dimming (Mikro stmívání)

Micro Dimming je technologie, která se stará o kontrast. Optimalizuje kontrast v různých scénách. Obraz je analyzován a následně rozdělen do několika samostatných zón. Kontrast a jas jsou optimalizovány tak, aby černá zůstala černá, takže více vyniknou detaily a vznikne obraz s větší hloubkou detailů. Pro zajištění hluboké černé, vysokého kontrastu a rovnoměrného podsvícení je použit panel VA s přímým podsvícením LED.

Vysoce kvalitní a dynamický zvuk díky technologii Dolby Audio

Pokud jde o zvuk, Dolby je zárukou dokonalého zvukového zážitku. Technologie Dolby Audio nejenže poskytuje prostorový zvuk, ale také vysoce dynamický zvuk, který je věrný mnoha žánrům, s nimiž se setkáte nejen při sledování oblíbených pořadů, ale také při poslechu z různých zdrojů. Užijete si tak skvělý zvuk u filmů, televizních pořadů, online videí a televizních programů.

Android TV

Součástí je Chromecast nejen pro sdílení, ale také pro zrcadlení z mobilních zařízení. Doporučujeme stáhnout si do mobilních zařízení aplikaci TCL Home a MagiConnect. Tyto aplikace usnadní sdílení obsahu z mobilních zařízení nebo zrcadlení či ovládání televizoru pomocí mobilních telefonů. Nechybí ani možnost propojit televizor s chytrou domácností. Samozřejmostí je také vestavěný asistent Google. V Obchodě Play pak najdete velké množství aplikací pro sledování obsahu, her a různých nástrojů. Obchod Play nabízí také přehrávače médií pro přehrávání z USB nebo síťového úložiště. 

Snadné ovládání televizoru

Asistent Google vám pomůže nejen s vyhledáváním obsahu, informací a různými dalšími operacemi, ale také s chytrou domácností. Nabízí možnost vyhledávání počasí, sportovních výsledků, ale pomůže vám také s vyhledáváním oblíbených videí a aplikací. Vyhledávání je možné v češtině i slovenštině. Na YouTube můžete vyhledávat svá oblíbená videa, takže vyhledávání je velmi snadné, ale především rychlé a je pro vás i velmi pohodlné. Hlas můžete používat také v aplikaci MagiConnect na mobilním zařízení nebo pomocí ovladače Bluetooth RC802V, který lze zakoupit spolu s televizorem. (Asistent Google není v některých zemích a jazycích k dispozici. Asistent Google vyžaduje připojení k internetu. Mohou být účtovány poplatky za přenos dat. Dostupnost a výkon některých funkcí a služeb závisí na službě, zařízení a síti a nemusí být dostupné ve všech oblastech).

Obchod Google Play je zábava na dosah ruky

Obchod Play je oficiálním zdrojem oblíbených aplikací pro Android TV. Najdete zde aplikace, které již znáte ze svých mobilních zařízení, nebo objevíte další nové aplikace, které vás příjemně překvapí. Z obchodu si můžete stáhnout také aplikace pro streamování obsahu. Aplikace mohou být zahraniční i místní. Existuje mnoho her, multimediálních přehrávačů a aplikací nejen pro filmy, ale také pro sportovní zážitky.

YouTube

Každému uživateli YouTube bude nabídnut jeho oblíbený obsah. YouTube podporuje také kvalitu HDR, která se projeví v kvalitě obrazu s neuvěřitelnými detaily. V této televizi lze oblíbený obsah YouTube vyhledávat také hlasem. Pro hlasové vyhledávání je podporována nejen slovenština, ale také čeština. Hlasové ovládání umožňuje aplikace MagiConnect v mobilních zařízeních se systémem Android nebo iOS. Můžete si také zakoupit praktický ovladač RC802V Bluetooth, který má vestavěný mikrofon.

Netflix

Netflix je fenomén, který si díky své strategii podmanil trh. Najdete zde opravdu velké množství filmů, seriálů. Netflix klade důraz především na kvalitní a živý obraz plný detailů, a to vše díky kvalitě HDR. Své oblíbené filmy, seriály a dokumenty tak můžete sledovat v nejlepší možné kvalitě.

Elegantní design bez rámečku

Elegantní bezrámečkový design má své místo v každém interiéru. Povrchová úprava je kovová a televizor je velmi tenký. Design také podtrhuje luxusní vzhled a zároveň zvyšuje celkovou odolnost tohoto televizoru.

Multisound – souběžné přehrávání zvuku z připojených sluchátek i vestavěných reproduktorů

Televizor má možnost přehrávat zvuk zároveň z interních reproduktorů, tak i připojených sluchátek. Obě hladiny hlasitosti lze samostatně regulovat. Po připojení sluchátek a stisknutí tlačítka pro změnu hlasitosti (Volume +, Volume -) lze přepínat mezi sluchátkovou a reproduktorovou úrovní hlasitosti pomocí šipek nahoru a dolů. Jeden člen domácnosti si tak může dopřát hlasitý poslech TV do sluchátek, aniž by musela hrát televize hlasitě.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Úhlopříčka 32 "
Typ obrazovky LED
Typ rozlišení HD
OS TV Android TV

Návody a manuály

Hodnocení

5,0 / 5

1 recenze TCL 32S6203 (2022)

100% Kvalita
Vynikajicí

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

Petr

30. 8. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí