TCL 32S5200 (2022)


Televize, Smart, LED obrazovka, Úhlopříčka: 80 cm, HD, 1366x768, OS TV: Android TV, 50 Hz, DVB-S2, DVB-C, DVB-T2/H.265, Kompatibilní s Google Assistant, 2 × HDMI port, HDMI 1.4, 1 × USB 2.0, 0 × USB 3.0, Bluetooth, Wi-Fi, Ethernet/LAN připojení, HbbTV. Více info

Úhlopříčka


Cena 3 990 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 40 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

4,7 / 5

24×

88.3% Kvalita
Výborná

95% Hodnota za peníze
Výborná

24 nákup

Zobrazit 24 recenzí

Popis produktu

Smart LED televize TCL 32S5200 nabízí HDR kvalitu obrazu a inteligentní systém Android TV. Svým kompaktním provedením o úhlopříčce 32" (80 cm) snadno zapadne do domácnosti a umožní členům rodiny vychutnat si oblíbený obsah v HD rozlišení (1366 × 768).

Ostrý obraz plný detailů v HD rozlišení

Model TCL 32S5200 přichází s HD Ready rozlišením (1366 x 768 pixelů), který je standardem pro většinu běžně vysílaného obsahu. 

HDR: Váš obraz ožije přirozenými barvami, skvělým kontrastem a fantastickými detaily

Vychutnejte si HDR s vysokou úrovní kontrastu, jasu a živých barev. Světlé a tmavé scény jsou vykresleny lépe, obraz tak neztrácí detaily a je skutečně živý. 

Micro Dimming optimalizuje úroveň kontrastu v samostatných zónách

Technologie Micro Dimming analyzuje obraz a rozděluje jej do mnoha samostatných zón, aby optimalizovala úroveň kontrastu a vytvořila úžasnou hloubku a detaily v tmavých i světlých scénách. Model TCL 32S5200 je také vybaven VA panelem s Direct LED podsvícením, takže černá je černá a kontrast vysoký.  

Kvalitní dynamický zvuk od Dolby Audio

Dolby Audio přináší kvalitní, dynamický a prostorový zvuk. Díky Dolby Audio budou filmy, seriály nebo online videa doplněny skvělým zvukem.

Android TV: Skvělá chytrá televize se systémem Android TV 11

Android TV 11 má skutečně obrovský potenciál. Vestavěná funkce Chromecast umožňuje sdílení a zrcadlení z mobilních zařízení. Doporučujeme si stáhnout do mobilních telefonů aplikaci TCL Home a MagiConnect, abyste měli možnost ovládat TV přes mobilní telefon a zároveň mohli televizor připojit k chytré domácnosti. Samozřejmě v TV najdete i integrovaný Google Assistant. V Obchodě Play najdete nespočet aplikací pro sledování obsahu, her, přehrávačů médií a dalších aplikací. Zároveň můžete instalovat aplikace ze souborů atd.

Ovládejte svoji novou televizi pomocí  Google Assistant*

Můžete se ho ptát a dávat mu různé úkoly. Najdete v něm počasí, sportovní výsledky, pomůže vám i s vyhledáváním oblíbených videí. Vaše oblíbená videa na YouTube můžete vyhledávat dokonce v češtině nebo slovenštině, což je nejen velmi snadné a rychlé, ale i komfortní. I ti nejmenší diváci tak mohou najít oblíbené pohádky, aniž by museli umět abecedu. Stačí jim jen vyslovit název pohádky, například "Křemílek a Vochomůrka" a TV už zobrazí výsledky vyhledávání na YouTube. Hlas můžete využít v aplikaci MagiConnect v mobilním zařízení nebo pomocí chytrého Bluetooth ovladače RC802V, který doporučujeme přikoupit. (* Google Assistant není v určitých zemích a jazycích k dispozici. Google Assistant vyžaduje připojení k internetu. Na připojení se mohou vztahovat poplatky za data. Dostupnost a výkon některých funkcí a služeb jsou závislé na službě, zařízení a síti a nemusí být dostupné ve všech oblastech).

Obchod Google Play: Užijte si podporu vašich oblíbených aplikací na vaší televizi! 

V obchodě Google Play pro Android TV naleznete všechny oblíbené aplikace, které znáte ze svého mobilního telefonu, jako Netflix, YouTube, nejnovější hry nebo aplikace pro přehrávání a úpravu multimediálního obsahu.

YouTube: Přehrajte si oblíbená videa v HDR kvalitě

Na YouTube nejen najdete obrovské množství obsahu a každý si tam přijde na své, ale dokonce i pomocí Android TV budete moci vyhledávat na YouTube hlasem klidně i v češtině nebo slovenštině. YouTube podporuje i HDR, a tak si vybraný obsah můžete užít ještě ve větší obrazové kvalitě. 

Netflix: Plno filmů a seriálů v HDR kvalitě

Netflix je nejznámější streamovací služba. Každý si zde může najít pestrý výběr filmů, seriálů nebo dokumentů. Soustředí se nejen na kvantitu, ale také na kvalitu, proto je spousta pořadů ve formátu HDR, který vám přináší úžasné detaily ve všech typech scén.

Elegantní design

TCL TV 32S5200 série je skvělá funkční a designová Android TV v krásném tenkém rámečku.

Multisound – zvuk souběžně z televize i ze sluchátek

Tento model TV umožňuje přehrávat souběžně zvuk z televize i z připojených sluchátek. Zároveň je možné nastavit hlasitost ve sluchátkách jinak než hlasitost z televize. Funguje to jak pro sluchátka kabelová s připojením jack 3,5 mm, tak i pro bezdrátová Bluetooth sluchátka. Tuto funkci je po připojení sluchátek možno nastavit v Nastavení - v části Zvuk a v podčásti Audio výstup. Můžete si tak vychutnat hlasitý poslech do sluchátek a zároveň ostatním členům domácnosti dopřát poslech na nižší hlasitost.


 

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Úhlopříčka 32 "
Typ obrazovky LED
Typ rozlišení HD
OS TV Android TV

Návody a manuály

Hodnocení

4,7 / 5

24 recenzí TCL 32S5200 (2022)

88.3% Kvalita
Výborná

95% Hodnota za peníze
Výborná

Jak pracujeme s recenzemi

Miroslav

10. 9. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


  • Instalace bez problémů
  • Pěkný obraz
  • Nutnost silnější antény pokud nejste na dohled vysílače.

Máme jako tv na chalupě, kde je velikost dostatečná.


Jiří

3. 8. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


Skvělý poměr cena/výkon.


Petr

2. 7. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze VynikajicíPetr

22. 6. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


  • Kvalita

Skvělá tv