Tašky a pouzdra na notebooky Zobrazit popis

Pouzdro nebo taška na notebook vám nesmí chybět, pokud se často přemisťujete a svůj notebook berete s sebou. V nabídce najdete kvalitní pevná neoprenová pouzdra, která udrží váš počítač v bezpečí. Pokud preferujete větší prostor, kromě pouzder tu najdete i tašky a batohy. Tam snadno uložíte další příslušenství k notebooku nebo různé dokumenty.

Kategorie

Vyhledejte si příslušenství k vašemu zařízení

Výběrem značky a modelu se dostanete na stránku s kompatibilním příslušenstvím

Produkty

Tašky a pouzdra na notebooky: Na co se zaměřit při výběru

Funkce pouzdra nebo tašky na notebook je především ochranná, ale taky trochu reprezentativní. Pouzdro ale vybírejte především tak, aby vám vydrželo ideálně co nejdéle a aby dobře padlo přesně na váš notebook.

Velikost úhlopříčky notebooku – nejdůležitější parametr pro výběr. Pouzdro nebo taška na notebook musí hlavně dobře sedět. V nabídce najdete pouzdra na notebooky menší než 15", které skvěle sednou na menší notebooky. Pokud máte notebook větší, mrkněte na pouzdra do 16" a větší.

Materiál pouzdra – klasická pouzdra na notebook se nejčastěji vyrábí z neoprenu. Ten má výhodu v tom, že je opravdu pevný, nepromokavý a udrží váš notebook skutečně v bezpečí. Tašky a batohy pak najdete nejčastěji vyrobené z pevného nylonu. Pokud máte radši přírodní materiály, mrkněte na kožená pouzdra. Barva pouzdra – pouzdra, brašny a tašky najdete v mnoha různých barvách. Tady záleží jen na vaší preferenci.

Tip: Pouzdro na notebook je praktické a hodí se hlavně na kratší přenášení, nebo když ukládáte notebook ještě do jiného zavazadla. Samotné pouzdro ochrání notebook velmi dobře před poškrábáním. V případě pádu zase mnohem lépe poslouží taška nebo batoh na notebook.